Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

dar, ależ to już było...wyrzuć to z pamięci, przynajmniej postaraj się. Można podejść do tego tak - wszystko dzieje się po coś i będzie Ci łatwiej!

 

Dzięki. Już od jakiegoś czasu ten sposób myślenia staram sobie wbić o głowy ale są takie chwile zwątpienia, wkurzenia. :roll: Grunt to się nie poddawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo modne zjawisko wśród ludzi, kiedy nie mają nic na swoja obronę pada zdanie "idź się lecz". Słyszałam to dzisiaj cztery razy. Wkurzają mnie ludzie, prymitywy, które za wszelką cenę chcą udowodnić swoją głupotę i nazwać ją swoją mądrością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że pracodawcy zwracają na moją mowę. Ostatnio jeden pracodawca przez telefon pytał czy jestem Polakiem ze względu na moją wadę wymowy, powiedziałem że jestem Polakiem, ponownie pyta się drugi raz czy aby na pewno jestem Polakiem, wkurzyłem się powiedziałem że jestem Litwinem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzenie z tego powodu, że człowiek musi "pilnować" pracy chociaż wie, że to praca tylko na jakiś czas, że nie będzie tam dłużej pracować bo to nie ma najmniejszego sensu ALE kolejna sprawa z tym związana to pojebane czasy gdzie ciężko znaleźć jakąś w miarę dobrą pracę albo taką którą można by określić jako "może być" blisko od domu! Wszędzie kurva jakoś kurva daleko lub nie ma wolnych etatów. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurza mnie, ale nie wiedziałam, w który wątek się wkomponowac :D Weszłam sobie na chwilę na owo radyjko reklamowane tutaj przez pozytywnego i pierwsze, co usłyszałam, to agitkę o tym, jak to każda kobieta jest przyporządkowana do faceta, a kobiety, które nie chcą rodzić dzieci to feminazistki. Czy ktoś, kto słuchał tego radia, może powiedzieć, czy tak jest non stop? Czy to sa poglądy autora? Czy też wpadłam na nie przypadkiem? Jak ktos się posługuje takimi skrótami myslowymi i p......y o feminazistkach i lewakach a kobiety dzieli sie na te, które chcą mieć dzieci i feministki, które ich nie chcą (akurat mnóstwo feministek ma dzieci, ale to zapewne umyka dyskutantom), to dla mnie posługiwanie się takimi okresleniami świadczy o pewnym ograniczeniu horyzontów. Czy tak jest stale w tym radiu, czy tez prowadzący nie miał już pomysłów na mówienie o 2 w nocy? z ciekawości pytam. Z góry zaznaczam, ze nie planuję kolejnej bezsensownej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×