Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie byłam lubiana. Nic się nie zmieniło.

u mnie też.

 

w ogóle to wiele osób obłudnie wmawiało mi, że po osiemnastce będę mogła z kimś wyjechać na weekend czy po prostu wyjść na piwo. No i co mi po tych urodzinach, skoro nie ma nikogo, z kim można porozmawiać, a co dopiero wyjść gdziekolwiek.

Dziś byłam na konkursie, praktycznie wśród samych obcych ludzi i sama po sobie widziałam, jak samotność mną owładnęła i stałam się dzika - dosłownie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, cały czas to samo, tyle że ostatnie dwa tygodnie spędziłam w domu z racji ferii potęgując swoją frustrację z życia. ugh, cały czas kiszę się w tym bagnie, nie rozmawiam z nikim, bo z kim.

Ale bardzo miło mi się na sercu zrobiło, bo zazwyczaj jestem ignorowana ;) A jak u Ciebie? Jak coś to pw ;)

 

8079_bc22_500.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Już jakiś czas temu stwierdziłam, że powinnam pozbyć się telefonu. No bo do czego mi służy? Nie mam do kogo zadzwonić, najwyżej do rodziców, smsy tylko z sieci (od innych osób tylko wtedy, gdy czegoś chcą :x ). Jaki jest sens posiadania telefonu, gdy nie ma się do kogo zadzwonić? Jaki jest sens płacenia co miesiąc rachunku za telefon, kiedy służy mi on praktycznie jedynie za budzik, mp3, notes i aparat, a większość pieniędzy przepada? :( Oczywiście kłamię, że zawsze wykorzystuję całą sumę... Mam najniższy abonament, a nie mogę wykorzystać w normalny sposób nawet połowy...

 

mutny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Vett, miałam kiedyś do czynienia z telefonem na kartę (mama miała) i przepadało za każdym razem.

 

Stąd wniosek, że telefony są tylko dla lubianych i towarzyskich ludzi. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi po telefonie na kartę? Kupię sobie za 5zł, to i tak mi przepadnie...

 

Przecież jest taka sieć w Polsce (W DODATKU NAJPOPULARNIEJSZA), w której doładowanie nawet za 5 zł masz ważne rok czasu... gdzie Ty żyjesz :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

metka00, i co z tego? Nie interesuję się głupimi sieciami komórkowymi. Mam ważniejsze rzeczy na głowie. Gdzieś mam wasze z dupy wzięte "fakty".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu stwierdziłam, że powinnam pozbyć się telefonu. No bo do czego mi służy? Nie mam do kogo zadzwonić, najwyżej do rodziców, smsy tylko z sieci (od innych osób tylko wtedy, gdy czegoś chcą :x ). Jaki jest sens posiadania telefonu, gdy nie ma się do kogo zadzwonić? Jaki jest sens płacenia co miesiąc rachunku za telefon, kiedy służy mi on praktycznie jedynie za budzik, mp3, notes i aparat, a większość pieniędzy przepada? :( Oczywiście kłamię, że zawsze wykorzystuję całą sumę... Mam najniższy abonament, a nie mogę wykorzystać w normalny sposób nawet połowy...

 

mutny.gif

Telefon na kartę to dla Ciebie idealne rozwiązanie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

khaleesi, mam jeszcze ileś tam lat do rozwiązania umowy, ale chyba i tak po tym czasie na zawsze pozbędę się telefonu, bo nie będę miała do kogo zadzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

metka00, chcę normalnych odpowiedzi, a nie wyśmiewania, a on się ze mnie wyśmiewał.

 

Ładnej dziewczyny pewnie byś bronił, ale co tam po mnie... Mnie można gnoić, śmiało... placze.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×