Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

To, że rozwalilem juz drugi pendrive. Kiedy ja sie wreszcie naucze, zeby nie zostawiac na noc penow podpietych do przedniego panelu usb, bo rano nigdy nie patrze pod nogi. :?

 

Edit:

 

Kur.wa, i na dokladke znalazlem okolo 10 bad pixeli. Czeka mnie wymiana grafiki i monitora. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie gdy matka mówi mi co mam robić, co czuć, jak się zachowywać, co powinnam a co nie, jak wychowywać dzieci , jak żyć .......i tak 36 lat ....już w końcu krzyczę dość a ona dalej swoje, wkurzam się na siebie że daję się manipulować i wpędzać w poczucie winy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil::evil::evil:

Wkurzają mnie ludzie, którzy są roszczeniowi, chcą robić wszystko dla siebie i nie przejmują się zupełnie innymi.

Dostałam wczoraj maila od jednej takiej idiotki i do dziś walczę ze sobą, żeby jej nie odpisać "wypie*dalaj" tylko coś mądrego.

Laska jest z trzeciego roku i robi awanturę na pół uczelni o każdy regulamin stypendiów i każde przyznane stypendium.

Cholera, ona pracuje na etacie, zgarnia większość stypendiów i nie ma prawie żadnych osiągnięć, za to ma fochy o każde stypendium, którego akurat nie dostaje. I wyszukuje jakieś przepisy z kosmosu.

A ja nie znam na pamięć ani regulaminów ani ustawy i nie mam jak się z nią kłócić. Jak wyjaśnię, jaka była idea na zdrowy rozsądek to mnie znowu górą przepisów zasypie :evil::evil::evil::evil::evil:

Ubić!!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie chamstwo i bezczelność niektórych ludzi.

I równie mocno wkurza mnie fakt, że nie potrafię odpłacić im tym samym.

Taka moja natura... Dyplomatyczna natura. Gdy zawodzi dyplomacja, powinien być wpie***ol.

 

Do tego świata trzeba mieć nerwy ze stali i wielkie jaja :evil:

 

Ewentualnie szprycować się Prozakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz Żabka, też nie mam siły na ludzi - na konflikty, agresję.

Ja się staram być spokojna i konkretna, a później widzę, jak osoby bezczelne, agresywne i dziko pewne siebie osiągają więcej niż ja ułamkową częścią kosztów...

Na szczęście są osoby, które doceniają normalną i rozsądną postawę, a świat nie jest jeszcze cały do końca powalony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×