Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Mateusz Żabka, może się coś zmieni. Mnie wkurza to, że większość świata jest zbudowana na tym, co ludzie udają, a nie na tym, kim są. To nie ma sensu.

 

Kinky Kylie, wielu jest ludzi niedojrzałych i czasami zostają oni rodzicami. Kiedyś to do nich dotrze. Przynajmniej powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinky Kylie

Ja bym chciał, by któryś z lekarzy wypisał mi receptę na Magnum 44. W opakowaniu 6 pocisków gratis.

 

Oczywiście na choroby przewlekłe...

 

Kilku "pacjentów" zdołałbym wyleczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., znam tą 'walkę' o stypendia z autopsji i wiem jakie to potrafi być wkurzające ;)

sama mam takie ewenementy na roku, które chyba nie do końca rozumieją całą ideę stypendium i że czasami nie wystarczy tylko wkuwać wszystko na pamięć i mieć same 5, żeby dostać stypendium ;) i lepiej dać sobie spokój z takimi osobami niż na siłe próbować tłumaczyć, w końcu im przejdzie, chyba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leaslie, bez sensu :(

Dorośli ludzie, a regulaminu ze zrozumieniem nie potrafią przeczytać :(

 

A mnie dziś wkurzyła szkoła, do której chodzi wnuczka mojej cioci.

Przyszły dzisiaj do mnie i ciocia coś powiedziała, że Gosia płakała w nocy. A ona na to, że płakała, bo jej się śniły matki, które zabijały swoje dzieci.

Nadmienię, że młoda chodzi do katolickiej podstawówki :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurokołchoz mnie wkurza.

Wraz ze swym porąbanym systemem nakazowo-regulacyjnym ( typu kary dla państw członkowskich za np nadprodukcję mleka czy zboża ).Przecież tzw wolny ruk został już w europie zabity.

Świetna sayra na Unię"

"Rok 2024 Unia Europejska zakazuje uśmiechania się, bo "okazywanie radości może obrażać osoby z depresją" Rok 2027 Unia Europejska zakazuje uprawiania w wolnym czasie sportu, bo "może on obrażać osoby otyłe, ułomne i osoby bez motywacji do aktywności fizycznej" Rok 2031 Unia Europejska zakazuje wygłaszania własnych opinii, bo "osoby bez poglądów mogą poczuć się obrażone" Rok 2035 Unia Europejska zakazuje rodzicom wspólnego przebywania z dziećmi, bo "widok szczęśliwej rodziny może sprawiać że osoby bezdzietne poczują się niekomfortowo" Rok 2038 Unia Europejska zakazuje komunikacji werbalnej, bo "może ona obrażać osoby nieme i głuche" Rok 2043 Unia Europejska zakazuje Unii Europejskiej, bo "osoby spoza zjednoczonej europy i osoby nie będące zwolennikami UE mogą poczuć się obrażone" Rok 2047 Europejska Komisja ds. Zakazów i walki z dyskryminacją zakazuje zakazywania, "bo osoby dyskryminujące mogą poczuć się obrażone "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że dla mojej mamy priorytetem jest to by zmienić pościel i posprzątać i poukładać moje przywiezione rzeczy w szafie a nie to żebym wyszła z domu bo miałyśmy iść jutro do kina..no ale "zobaczymy jak się wyrobimy, najwyżej pójdziemy po wyjeździe (czyli za 2 tygodnie ) "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie "kolęda" i że nie bardzo mam gdzie wynieść się z domu na ten czas, a nawet mi się dziś nie chce, pogoda do dupy, poza tym nie wiadomo o której dokładnie ten ksiądz tu przylezie. Że też muszą jeszcze istnieć takie durne obyczaje. :? Oczywiście nie będę mogła siedzieć u siebie podczas tej "wizyty", bo moim rodzice są bardzo praktykujący i nie znieśliby tego faktu. Dla świętego spokoju musiałabym zejść do nich i odpowiadać na jakieś idiotyczne pytania, których nie znoszę, typu "czym się teraz zajmujesz", "co robisz", "gdzie pracujesz", "wyspowiadaj się z całego twojego życia bo ciekawość nas zżera". Dość, idiotyzm, durnowatość. Nienawidzę, jak ludzie wypytują się mnie o takie rzeczy. Co ich to obchodzi. Nic nie robię i nigdzie nie pracuję, bo zgarniam się do kupy! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie prawie wszystko. Jak wyjdę z domu to sprzedawczyni, facet w kolejce, albo baba w autobusie, jak siedzę w domu to denerwuje mnie bezczynność, brak konkretnych zajęć. Jak mam pracę to wkurzają mnie zarobki, jak nie mam pracy to ich brak... Po za tym jak mam chłopa to on mnie wkurza, a jak nie mam to mi go brak...i ta samotność jak ktoś też tak to czuje to niech pisze: karola.b.ska@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

black swan, ajajajajaj, kolęda! :hide: Mój ksiądz chyba próbuje nas odwiedzić z zaskoczenia, bo o tej porze było dawno po, a w tym roku ani widu, ani słychu :lol:albo nie odwiedza już naszej rodziny przeze mnie A niech przychodzi jak najpóźniej, cieplej będzie na dworze i będzie można iść powłóczyć się... Zrobię wszystko żeby nie widzieć tej świni... Po tym jak rok temu mnie zjechał za wszystko - poczynając od mojego siedzenia przy księdzu, po to jak byłam inteligentna i mądra, a okazałam się głupia jak wszyscy :evil: (dziwne, że głupia jak wszyscy, skoro wszyscy poszli do bierzmowania, a ja nie, czyli nie byłam jak wszyscy, no ale to chyba trzeba poddać jakiejś głębszej analizie :lol: )

 

Wkurza mnie, że się nienawidzę, że się nigdy nie zaakceptuję, że inni mają lepiej, że jestem sama, że nikt mnie nie lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinky Kylie, mi się udało uciec, poszwendałam się z psem, przyszłam jak już go nie było. Ksiądz u mnie jest dość nieśmiały i w życiu by nie zrobił tak jak opisujesz, ale i tak nie byłabym skłonna uczestniczyć w kolędzie. :P A takiemu księdzu co się czepia to nic innego jak tylko odpyskować można. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strachliwe, bojące się życia, niezdecydowane pizdoki ubierające maski błaznów, przyjmujące pozy outsiderów, kreujące się na degeneratów, próbując zamaskować tym sposobem swoją nijakość, bezbarwność, ukryć przed ludźmi fakt bycia żałosnymi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×