Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, spidi napisał(a):

Paro brałem 8 miesięcy + dulo,esci,cloranxen,mianseryna,trazodon,doxepina,kwetapina,baclo,mirta,tianeptyna,sertalina Więcej grzechów nie pamiętam :P

Za dużo kombinacji za mało czasu na to wszystko. No ale to twoje zdrowie. Moim zdaniem też za szybko odstawiasz leki tak z dnia na dzień. Ja tak zrobiłam raz i do dzisiaj żałuję.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka u mnie zimno na polu i w domu. Po domu chodzę w polarze bo zimno. Jest w domu 19 stopni. Ja się pytam też gdzie jest to ciepło?!. Nima :bezradny:

19 stopni? To masz ciepło 🤨 ja mieszkam w starym ceglanym domu bez ocieplenia i jest chłodniej😅 dla mnie 19 stopni to jest ciepło i chciała bym mieć tyle zimą w domu🤪 

U mnie w tej chwili 14 stopni na dworzu jest 😅 dwa dni temu chodziłam w stroju kąpielowym na dworze bo chciałam się trochę opalić przy robotach koło domu🤪a wczoraj moje młodsze dzieci lały się zimną wodą z węża jak podlewalismy ogródek😅 także nie narzekam bo u mnie jest fajnie. Ja nie lubię jakiś mega wysokich temperatur bo się źle wtedy czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jurecki napisał(a):

Ja też nie lubię znowu upałów ale jak teraz jest na polu 14 stopni to jest zimno. Najlepsza temperatura to jest 25-27 stopni na polu.

O to fakt, też lubię właśnie takie temperatury. Jak jest już 30+ to padam 😏 no i zimna nie lubię. Nie powiem może być zima i minus 40 nawet ale tak przez góra tydzień😅 a później niech już będzie ciepło😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ☕

 

2 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):

nie lubię jakiś mega wysokich temperatur bo się źle wtedy czuję

Mam podobnie, tylko bardziej. Zakres temperatur na zewnątrz w których czuję się komfortowo i lepiej funkcjonuję, to od -20 do +10 stopni. Upały to dla mnie koszmar - przyspieszenie rytmu serca, pocenie się, zawsze mniej lub bardziej odwodnienie oraz spadek ciśnienia tętniczego. Trudno to zignorować.

Zimno natomiast mnie pobudza, orzeźwia, miewam dreszcze co jakby dodaje mi energii. W takich warunkach również problemy jak stany lękowe, fobie ulegają znacznemu osłabieniu, więc zima ❄️ to mój sprzymierzeniec od dzieciaka, kiedy jeszcze nie wiedziałem co to są choroby psychiczne i jakie potencjalne zagrożenia czają się na mnie w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fobic napisał(a):

Dzień dobry ☕

 

Mam podobnie, tylko bardziej. Zakres temperatur na zewnątrz w których czuję się komfortowo i lepiej funkcjonuję, to od -20 do +10 stopni. Upały to dla mnie koszmar - przyspieszenie rytmu serca, pocenie się, zawsze mniej lub bardziej odwodnienie oraz spadek ciśnienia tętniczego. Trudno to zignorować.

Zimno natomiast mnie pobudza, orzeźwia, miewam dreszcze co jakby dodaje mi energii. W takich warunkach również problemy jak stany lękowe, fobie ulegają znacznemu osłabieniu, więc zima ❄️ to mój sprzymierzeniec od dzieciaka, kiedy jeszcze nie wiedziałem co to są choroby psychiczne i jakie potencjalne zagrożenia czają się na mnie w przyszłości.

Ooo Fobiczku jak miło że tu jesteś 😁😁😁 

Nie no aż tak zimno to nie mogła bym mieć cały czas. Ale nie znoszę też upałów. Nie wiem jak ludzie mogą się cieszyć gdy jest powyżej 30 stopni🤨 ja wtedy niemal nie funkcjonuje. A jeszcze mam problemy z przyjmowaniem płynów więc już w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szczebiotka napisał(a):

Ooo Fobiczku jak miło że tu jesteś 😁😁😁

Cóż za niespodziewanie miłe powitanie 🥰 prawie wyskoczyłem z kapci. Miło również widzieć ciebie na monitorze droga moderatorko 😁 oraz wszystkich innych użytkowników. I cóż - miłego dnia, kolejnego 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wronkowicze!

 

Czekam na paczkę, aż mi przyjdzie prawie bezkaloryczny słodzik - erytrytol, który nie ma prawie kalorii, i nawet na diecie się zadowolę mega słodką kawką, każdego dnia 🙂

 

Schudłem już ponad 8kg, obecna waga to jakoś 107kg. Docelowo nie wiem ile chce schudnąć, ale jakoś do 70kg

 

Do tego kupiłem jeszcze dietetyczne galaretki, w 200gram galaretki - 14kcal 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Regular. M napisał(a):

 

 

Dzisiaj wycieczka w góry z grupą terapeutyczną, więc powinno być fajnie. 

To co lubię najbardziej 🙂 udanej wycieczki 

1 godzinę temu, Regular. M napisał(a):

Dzień dobry o czwartej nad ranem. Stawiam kawkę ☕☕☕

 

 

Ja tak wstaje codziennie 😁 no ale jak się chodzi spać o 20 to tak jest 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 👋

 

4 godziny temu, Regular. M napisał(a):

Dzisiaj wycieczka w góry z grupą terapeutyczną, więc powinno być fajnie. 

Opowiedz po powrocie co to za góry, co widziałeś i jak wrażenia. Może jakieś fotki aby inni mogli nacieszyć oko? 😁😁

 

1 godzinę temu, Dryagan napisał(a):

Ja dopiero teraz kawkuję, muszę jeszcze trochę popracować przed urlopem. Życzę udanego piąteczku

@Szczebiotkaczy ty to słyszysz?

Rządzimy na forum 😁🤭 Kota nie ma to myszy harcuja 😁

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Melodiaa napisał(a):

Szczebiotkaczy ty to słyszysz?

Rządzimy na forum 😁🤭 Kota nie ma to myszy harcuja 😁

Uuuu będzie się działo 😁 szef wróci a tu same imprezy będą 😅 

37 minut temu, Dryagan napisał(a):

Jeszcze nie tak szybko... jeszcze parę dni będziecie pod nadzorem hehe 😘 Ale jakby co, to myślę, że oddaję Forum we właściwe łapki... 

To dobrze że tak myślisz😅 

 

Dzień dobry wszystkim, ja dopiero wstaje. Kiepsko się dzisiaj czuję w sumie od wczoraj 😮‍💨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Uuuu będzie się działo 😁 szef wróci a tu same imprezy będą 😅 

Nie strasz tak bo jeszcze na urlopie będziemy pod obserwacja 🤭

 

29 minut temu, Dryagan napisał(a):

Madziulek - ja myślę, to znaczy, że wiem. Dla mnie to jednoznaczne 😘

Drażnię się...znaczy humor progres 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×