Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Hooded Spirit

Użytkownik
 • Zawartość

  1018
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Hooded Spirit

  AGOMELATYNA (Valdoxan)

  @lalunia93 także zaopatrz się w jakaś osłonkę na żołądek jak i coś na zaparcia.
 2. Hooded Spirit

  AGOMELATYNA (Valdoxan)

  Ja brałem valdoxan. Pomagał, ztymże musiałem odstawić przez zaparcia (są udowodnione przypadki zgonów przez ala zatrucia żołądkowe) I pomagał, mimo że wiele go neguje mówiąc, że to placebo.
 3. Hooded Spirit

  Spamowa wyspa

  @tosia_jhah, jednak nie takie zimne, - już włączyli ciepłą wodę
 4. Hooded Spirit

  Spamowa wyspa

  Nieeeeeee, przerwa w dostawie ciepłej wody u mnie, także dzień brudaska dzisiaj na to wychodzi A taki ze mnie mors (biłem rekord guinessa w morsowaniu) heheheh. Się podmyję jedynie
 5. Hooded Spirit

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  Cześć Wam. Ja sobie aktualnie piję yerba mate. Nie wiem co wybrać, energetyki czy yerba mate - po kawie mnie głowa zbytnio boli. Yerba mate jest mocniejsza w pierwszej nalewce od energetyka, to na pewno. Później różnice się zacierają, albo i nawet na plus dla energoli. Piję pajarito - ponoć najmocniejsza yerba. U mnie też czas się dłuży, niech ta wiosna już się zaczyna :)
 6. Hooded Spirit

  PERAZYNA (Peragal,Perazin,Pernazinum)

  Witam, czy perazyna pomaga na depresję? Dostalem to na lęki, i jako wspomaganie walki z depresja
 7. Hooded Spirit

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  @Lilith Również witam. Ja energetyk wypity, teraz w ręce z meliską. Co do dekodera to on tak ma, trzeba go zresetować ztymże mamy jedną karte na dwa mieszkania i nie mam aktualnie jak, jest w drugim domu. A u mnie wyszło słonko, fajna pogoda, w sam raz na fajka na balkonie czy jakiś spacer Już prawie wiosenne klimaty mamy.
 8. Hooded Spirit

  Spamowa wyspa

  Mi się śniło, że ćpałem wczoraj, hah, a od lat jestem czysty.
 9. Hooded Spirit

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  @Lilith to prawda, byłem na zajęciach na oddziale i pani doktor mówiła że depresja najbardziej dokucza w poranki. A mi się coś z dekoderem stało, chciałem dzisiaj mecz sobie podejrzeć, ac Milan gdzie nasz Polak - Piątek gra. Niestety nie mam kanału w takim bądź wypadku
 10. Hooded Spirit

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  Cześć Wam! Ale te poranki są depresjonogenne u mnie, a w porównaniu z resztą dnia to po południu i wieczorami nieco lepiej. A u mnie najpierw energetyk, teraz zapijam meliska. Energetyki a nie kawa, bo po kawie mnie głowa boli, niestety. Mam w sumie yerba mate, może warto spróbować. :)
 11. Hooded Spirit

  Spamowa wyspa

  Witam Wszystkich. Ja 46 dzień na oddziale psychiatrycznym z powodu depresji, na dniach wychodzę. jestem dobrej myśli.
 12. Hooded Spirit

  Oberża pod złamanym paragrafem

  Z wiekiem te piwa to coraz większe "szczochy", te zwykle. Trzeba pić desperadosy, ew z sokiem czy ciemne, to fakt - te są nawet spoko.
 13. Hooded Spirit

  Spamowa wyspa

  Cześć wszystkim! Wieczorki u mnie jak zawsze najlepsze, tak to za dnia depresja daje mi o sobie znać że hej. Wkoncu sen - czas na odpiczynek
 14. Hooded Spirit

  PREGABALINA (Lyrica, Pregabalina Zentiva, Pregabalin Sandoz)

  myslacy 91, działanie na lęki po 2 tygodniach jest ala optymalne, ztymże tak na dobrą sprawę jest wyczuwalne już po pierwszych dawkach, no i niezła fazka, szczególnie w pierwszych dawkach na pusty żołądek,i ba pregabalina jest lepiej przyswajalna na pusty żołądek swoją drogą. Mogą występować bóle głowy po niej - także może być potrzebny ibuprom, i uzależnienie po trochę dłuższym czasie stosowaniu jak na gabageryki, ja po bodajże 3-4 miesiącach miałem lekkie zejście jak dla mnie, zaznaczam, a uzależnia na pewno mniej niż benzodiazepiny, sporo. Miałęm z tym i z tym doświadczenie, z oba zejściami.
 15. Hooded Spirit

  Spamowa wyspa

  i niech te emotikonki poprawią, toć to jak fototerpia jest do **uja pana andrzeja oo ta nawet spoko, ale te ołówkowe to o kant tyłka rozbić.
×