Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Hooded Spirit

Użytkownik
 • Zawartość

  1001
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Hooded Spirit

  Bezsenność ratunku...

  klozapol, karbamazpina - szczególnie syrop, myślę, że też mocny kaliber na cięższą bezsenność.
 2. Hooded Spirit

  AMISULPRYD (Solian,Amisan,Candela,Sulpitac,Amitrex,Soltus)

  Co bardziej zwiększa poziom dopaminy? Sulpiryd czy amisulpryd w małych dawkach?
 3. Hooded Spirit

  Powrót do pracy/aktywności zawodowej po kryzysie

  może wyjściem byłoby spróbowanie znalezienie pracy w ramach swojego posiadanego hobby, zainteresowania, lub i nawet zeszłego z przeszłości, jeżeli zanikły - może wrócą, zresztą w środku są na pewno - tylko trzeba je wygrzebać. pozdrawiam :)
 4. Hooded Spirit

  Niechęć do imprez

  Nie trzeba pisać jaka jest druga strona klubowania - nawet z wyglądu. Szczególnie na trzeźwo, czy ba i nawet alkoholu. To tak jakby ktoś był przykładowo w lesie, zbierał grzybki (piękna rzecz, ale las brudzi), a do tego spotykamy naćpane, zataczające się wilkołaki z oczami jak 5 zł, twarze, na które nie chce się nawet spojrzeć, omijamy je. I tak można to wszelako ująć, negując kluby, mówiąc pośrednio to samo. Coś za coś, lecz często jedno coś to już wszystko. Dla jednych i drugich.
 5. Hooded Spirit

  Niechęć do imprez

  Niektórzy mają taki charakter, że im po prostu kluby nie odpowiadają z definicji tego słowa, co do imprezowania, a mogą być pasjonatami muzyki. I przełamują to alkoholem, narkotykami, albo wcale tam nie uczęszczają.
 6. Hooded Spirit

  Co niszczy współczesnego mężczyznę?

  Pieniądze, penis, i posiadanie penisa - bycie..
 7. Hooded Spirit

  Spamowa wyspa

  Cześć! Nieboszczyk to nasza forumowa klawiatura, nie posyłaj nas do więzienia
 8. Oops, zdublowalo się. W moim przypadku po 20mg paroksetyny już kaplica była
 9. Wydaje mi się że paroksetyna bardziej działa na serotoninę ponieważ wychwyca tylko i wyłącznie serotoninę, natomiast duloksetyna dopamine noradrenaline i serotoninę, to raczej pewne ponieważ prywatnie paroksetyne uważałem za "kombajn" w kwestii działania antydepresyjnego, czyli coś mega mocnego. Nadmienię też, że bardzo kastruje płeć męską paro
 10. Hooded Spirit

  KWETIAPINA(Seroquel,Ketrel,Kwetaplex,Kventiax,Ketipinor)

  Alex amisulpryd nie zamula, działa jak palący się papieros, coś tego pokroju, dawki przeciwpsychotyczne, a małe 50-100mg pobudzają już bardziej przez uwalnianie dopaminy
 11. Hooded Spirit

  DULOKSETYNA (Cymbalta,Yentreve)

  Na nagrodę edronax, metylofenidat, modafinil ale to importem, małe dawki amisulprydu i sulpirydu(50-100mg), duloksetyna, wysokie dawki wenlafaksyny można nadmienić ruszają dopamine, mhhhm.. Sertaralina, imao jak moklobemid albo selegilina (pochodna metaamfetaminy)
 12. Wydaje mi się że paroksetyna bardziej działa na serotoninę ponieważ wychwyca tylko i wyłącznie serotoninę, natomiast duloksetyna dopamine noradrenaline i serotoninę, to raczej pewne ponieważ prywatnie paroksetyne uważałem za "kombajn" w kwestii działania antydepresyjnego, czyli coś mega mocnego. Nadmienię też, że bardzo kastruje płeć męską paro
 13. Hooded Spirit

  AMISULPRYD (Solian,Amisan,Candela,Sulpitac,Amitrex,Soltus)

  Małe dawki amisulprydu pobudzają, zwiększają poziom dopaminy 50-100mg, natomiast nie działa już wtedy przeciwpsychotycznie.
 14. Hooded Spirit

  Spamowa wyspa

  Witam witam. Oo cukinia. Mniami. Ja bym zapiekanke sobie zjadł, może jutro ^^
 15. Hooded Spirit

  GABA

  Ponoć placebo i gra nie warta świeczki, pytałem się forumowego doktorka Odwoływał się badaniami naukowymi, jak znajdę chwilkę to poszukam na priv, może znajdę.
×