Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hooded Spirit

Użytkownik
 • Postów

  1 442
 • Dołączył

Ostatnie wizyty

3 322 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Hooded Spirit

 1. Witam Wronkowicze! Ja już po drugiej kawce. A tak to generalnie nic mi do głowy nie przychodzi, a z chęcią bym poklikał A poprzednie wiadomości czytać to syzyfowa praca, heh. W ponidziałek wdrażamy inny lek, także powinno się zmienić.
 2. również tisercin, trazodon, mirtazapina, mianseryna. spytaj lekarza
 3. Witam! taka ulepszona melatoninka, ztymże ja sprawdzałem susz CBD do 10% jak narazie jedynie.
 4. Ahoj załogo! Jako iż rzuciłem fajki to kupiłem sobie waporyzer do suszu CBD. Lubię dymić, ale jak już dymić to coś zdrowego A Z lekarzem przerobiliśmy już tyle leków, m.in na chaD, że bierzemy też realnie pod uwagę medyczna apteczne THC. Ja już po kawce, smacznej kawuni Wszystkim!
 5. jak na benzodiazepiny, przecież nie mówię o wszystkich lekach ogólnikowo. im dłuższe działanie farmakologiczne benzo - tym lżejsze zejście. czyli owe relanium czy tranxene. w szpitalu nie na pozór relanium się stosuje w zejściach z benzo.
 6. umiarkowane i doraźnie wysokie - relanium jest bardzo słabe.
 7. Ja dostałem kiedyś mirtazapine na zejście z relanium. Ztymże jak już ją wziąłem mirtagen na zejście to już 80% było za mną, ale na te 20% faktycznie pomogło z miejsca.
 8. Ja żeby rozluźnić atmosferę to nie planuję wyjść z trybu dziecka, a co dopiero je mieć! Witam Wszystkich!
 9. Witam Serdecznie! Ja już po kawce, nieszczęsny chaD się odzywa mimo brania na to leków, ale gdyby "zejścia" były za ciężkie - to mam na to lek do stosowania doraźnego (benzo). Tak. Dzięki abilify wybudzam się troche wcześniej, ale o dodatkowej aktywizacji ciężko jest mówić. Również życzę miłego dnia i fajnego humorku
 10. tak też się składa, że moim jednym z pierwszych leków był amisulpryd w małych dawkach. fajnie ta dopamina doraźnie była uwalniana.
 11. ja brałem z 600mg klozapolu, przez 5 lat. do tego też był solian. Obecnie 200mg klozapolu bez solianu i zamiast tego abilify. Klozapol jest okrutny. Witam Wronkowiczów!
 12. Możliwie najniższe, większę mogą prowadzić do rozdrażnienia. Ztymże ze stymulantów na depresje polecałbym bupropion. Naturalnie po konsultacji z lekarzem.
 13. Profil naszego forum jest taki, że zaczynamy - idziemy spać!! Dobrej Nocy Wszystkim!
×