Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Hooded Spirit

Użytkownik
 • Zawartość

  1088
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

738 wyświetleń profilu
 1. Witam. Byłem dzisiaj w zusie po dokumenty w sprawie przyznania 500+ dla niepełnosprawnych. 4-tego lutego idę do psychiatry, musi mi wypisać dokumenty o mojej chorobie, potem chyba jakaś wizyta na komisji w zusie, złożenie dokumentów w międzyczasie - i oby się udało :)
 2. Witam. Ja z wieczorną kawką w dłoni. Miałem dzisiaj pobiegać, ale nie mam sił, niestety. A co tam u Was?
 3. @wiejskifilozof Ja mam napisane tak: "korzystania z systemu środowiskowego wsparcia w samodzielnej egzystencji, przez co rozumie się korzystanie z usług socjalnych, opiekuńczych, terapeutycznych, i rehabilitacyjnych świadczonych przez sieć instytucji pomocy społecznej, organizacje pozarządowe oraz innne placówki - tak, wymaga wg obowiązujących przepisów" "konieczności zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne, środki pomocnicze oraz pomoce techniczne, ułatwiające funkcjonowanie danej osoby - tak wymaga wg zaleceń specjalisty" Pogrubione nieprzypadkowo, tak mam na piśmie. Czyli wychodzi na to, że mam tą niezdolność do samodzielnej egzystencji, tak?Także trzeba lecieć do zusu :)
 4. @wiejskifilozof To super. A nie trzeba czasami mieć przepracowanego jakiegoś okresu, żeby dostać 500+ dla niepełnosprawnych? Albo czy trzeba zachorować przed 18-tym rokiem życia?
 5. @wiejskifilozof Jest szansa/możliwość na dostanie 500+ za umiarkowany stopień niepełnosprawności mając już zasiłek z mopsu?
 6. @Lilith Ja też po kawce, do tego l-tyrozyny 3 gramy dodałem. Co prawda coś tam jest lepiej, ale i tak depresja męczy. Niestety nie mam sił nawet żeby obejrzeć film, poczytać książkę czy pograć. Takie życie..
 7. Witam Wszystkich!! Ja z herbatką owocową w dłoni. Opatentowałem też kawkę z l-tyrozyną i jest nieco lepiej niż po samej kawie. A tak to lecą jakoś te dni, trenuje na siłowni, i biegam. Co prawda obcując z depresją jest ciężko się zmusić do trenowania, ale daje radę jakoś :P
 8. W małch dawkach sulpirydu uwalniana jest dopamina, w 100mg, dlatego nie zaleca się brania na sen. W większych dawkach na schizofrenie już można spokojnie brać na sen.
 9. A ja dzisiaj sobie chilluje na benzo, do tego kawka właśnie w ręce :) Pod wieczór trening, schudłem już 22kg. było 126, jest 104. Jeszcze 10kg by się przydało :P
 10. @Lusesita Dolores 300mg na noc, i 25 rano, i w południe. Czyli 350. Amisulprydu 400mg łącznie, w dwóch dawkach po 200mg @Heledore no w sumie to racja :P Zapomniałem swoją drogą spytać się o lek fluanxol, który ponoć ładnie aktywizuje. Cholerka, szkoda..
 11. Witam Wszystkich! Ja od lekarza wróciłem, chciałem zejść z amisulprydu i zostawić sam klozapol na schizofrenie bo nie mam już żadnych głosów, ale się nie zgodził niestety.
 12. Witam. Ja z kawką w ręcę, szykuję się do biegania. Nie chce się jak cholera, a jeszcze do tego te zimno
 13. Hej, ja po treningu. Wypiłbym kawkę, ale już wieczór. Zawsze zostaje meliska, i tak chyba zrobię :)
 14. Dobry Wieczór Wszystkim! Ja po kawce, troszkę głowa mnie boli także ibuprom w ruch. Tęsknie za wiosną, a tu dopiero zima nadchodzi, maasakrra A jutro na weselicho jadę, trochę się stresuję przed, tym bardziej że nie będę pił alkoholu, i raczył się jego rozluźniającymi właściwościami,ale benzo wezmę w ruch - także damy radę
×