Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Hooded Spirit

Użytkownik
 • Zawartość

  1387
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

2315 wyświetleń profilu
 1. spróbujesz od najmniejszych, często za wysokie dawki doprowadzają do rozdrażnienia, lęków. Najlepiej uzgodnij to z lekarzem.
 2. ja po pierwszej dawce karbamazepiny, w dawce medycznej naturalnie, to bylo w zakresie 200-400 mg bodajze, czułem się jak po wypiciu 0,7 litra wódki duszkiem heheh, w dodatatku miałem jeszcze umówioną wtedy wizyte do lekarza - to nie pytajcie jak ja tam doszedłem ^^ Ale generalnie to była pierwsza reakcja, oceniam ten lek jako dobry. i generalnie polecam karbamazepine w syropie, działa o wiele lepiej jak dla mnie, w szczególności na sen.
 3. ja miałem kiedyś takie fobie i lęki, że poza domem 2,5mg xanaxu nie wystarczało (teraz wiem że dawka przesadzona, już lepiej z domu nie wychodzić)
 4. na mnie odrazu. z czasem dzialanie zaczyna słabnąć, ale wystarczy zrobić pare dni przerwy i działa lepiej - w moim przypadku.
 5. Jest na forum, nie pamiętam kto, ale pewna osoba przyjmowała fluanxol i lepiej na niego w kwestii aktywizacji i depresji działał ten lek niż cała gama klasycznych antydepresantów które też brał/a
 6. fluanxol jest aktywizujący, amisulpryd w małych dawkac 50-100mg zwiększa poziom dopaminy, także też aktywizuje. a czy zadzialaja na lęki - to nie wiem.
 7. Co do neurogenezy to czekam na wprowadzenie nsi-189, u szczurów powiększa hipokamp o bodajże 40%
 8. Ja efektów ubocznych na wenli nie mam żadnych, lecz po 4 tygodniach jeszcze nie zaskoczyła. Fakt faktem, że od fluoksetyny dziala lepiej, ale generalnie lipa wciąż. Zaparcia mialem natomiast po valdoxanie.
 9. Hej załoga. Kupuję sobie komputer z fotelem na raty, o taki: https://www.x-kom.pl/lista/dhyw34a8k a tak to już jestem po kawce, o 16 sobie siekne druga, no i wciaz czekam czy wenla mocniej zaskoczy. jestem 4 tygodnie, pierw na 75mg, teraz na 150. jest ciut lepiej niz na fluoksetynie, ale czy sie rozkreci ponad kreske - no nie wiem.
 10. Powinno się stosować długodziałające benzodiazepiny do zejścia. tranxene,relanium,bromazepam. Tranxene jest chyba najdłużej dostępną działającą benzodiazepiną - od 30 do 150 godzin okresu półtrwania.
 11. w kryzysie co kilka dni, normalnie co 2 miesiace, ztymże to nienormalna normalność - bez dalszego komentarza.
×