Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Hooded Spirit

Użytkownik
 • Zawartość

  1005
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Hooded Spirit

  PREGABALINA (Lyrica, Pregabalina Zentiva, Pregabalin Sandoz)

  myslacy 91, działanie na lęki po 2 tygodniach jest ala optymalne, ztymże tak na dobrą sprawę jest wyczuwalne już po pierwszych dawkach, no i niezła fazka, szczególnie w pierwszych dawkach na pusty żołądek,i ba pregabalina jest lepiej przyswajalna na pusty żołądek swoją drogą. Mogą występować bóle głowy po niej - także może być potrzebny ibuprom, i uzależnienie po trochę dłuższym czasie stosowaniu jak na gabageryki, ja po bodajże 3-4 miesiącach miałem lekkie zejście jak dla mnie, zaznaczam, a uzależnia na pewno mniej niż benzodiazepiny, sporo. Miałęm z tym i z tym doświadczenie, z oba zejściami.
 2. Hooded Spirit

  Spamowa wyspa

  i niech te emotikonki poprawią, toć to jak fototerpia jest do **uja pana andrzeja oo ta nawet spoko, ale te ołówkowe to o kant tyłka rozbić.
 3. Hooded Spirit

  Spamowa wyspa

  Witam Wszystkich!! Dzień jak co dzień, mimo że jest jest już jesień i nie cierpię zimna to paradoksalnie oczekuję już (siłą rzeczy) sentymentalnie zimy, może i nie - oby! hah 😆
 4. Hooded Spirit

  Oksytocyna (Oxytocin–Richter)

  oksytocyna jest zwana hormonem miłości, w jakim stopniu ona wpływa na erekcję? ponoć pomaga.
 5. Hooded Spirit

  Bezsenność ratunku...

  klozapol, karbamazpina - szczególnie syrop, myślę, że też mocny kaliber na cięższą bezsenność.
 6. Hooded Spirit

  AMISULPRYD (Solian,Amisan,Candela,Sulpitac,Amitrex,Soltus)

  Co bardziej zwiększa poziom dopaminy? Sulpiryd czy amisulpryd w małych dawkach?
 7. Hooded Spirit

  Powrót do pracy/aktywności zawodowej po kryzysie

  może wyjściem byłoby spróbowanie znalezienie pracy w ramach swojego posiadanego hobby, zainteresowania, lub i nawet zeszłego z przeszłości, jeżeli zanikły - może wrócą, zresztą w środku są na pewno - tylko trzeba je wygrzebać. pozdrawiam :)
 8. Hooded Spirit

  Niechęć do imprez

  Nie trzeba pisać jaka jest druga strona klubowania - nawet z wyglądu. Szczególnie na trzeźwo, czy ba i nawet alkoholu. To tak jakby ktoś był przykładowo w lesie, zbierał grzybki (piękna rzecz, ale las brudzi), a do tego spotykamy naćpane, zataczające się wilkołaki z oczami jak 5 zł, twarze, na które nie chce się nawet spojrzeć, omijamy je. I tak można to wszelako ująć, negując kluby, mówiąc pośrednio to samo. Coś za coś, lecz często jedno coś to już wszystko. Dla jednych i drugich.
 9. Hooded Spirit

  Niechęć do imprez

  Niektórzy mają taki charakter, że im po prostu kluby nie odpowiadają z definicji tego słowa, co do imprezowania, a mogą być pasjonatami muzyki. I przełamują to alkoholem, narkotykami, albo wcale tam nie uczęszczają.
 10. Hooded Spirit

  Co niszczy współczesnego mężczyznę?

  Pieniądze, penis, i posiadanie penisa - bycie..
 11. Hooded Spirit

  Spamowa wyspa

  Cześć! Nieboszczyk to nasza forumowa klawiatura, nie posyłaj nas do więzienia
 12. Oops, zdublowalo się. W moim przypadku po 20mg paroksetyny już kaplica była
 13. Wydaje mi się że paroksetyna bardziej działa na serotoninę ponieważ wychwyca tylko i wyłącznie serotoninę, natomiast duloksetyna dopamine noradrenaline i serotoninę, to raczej pewne ponieważ prywatnie paroksetyne uważałem za "kombajn" w kwestii działania antydepresyjnego, czyli coś mega mocnego. Nadmienię też, że bardzo kastruje płeć męską paro
 14. Hooded Spirit

  KWETIAPINA(Seroquel,Ketrel,Kwetaplex,Kventiax,Ketipinor)

  Alex amisulpryd nie zamula, działa jak palący się papieros, coś tego pokroju, dawki przeciwpsychotyczne, a małe 50-100mg pobudzają już bardziej przez uwalnianie dopaminy
 15. Hooded Spirit

  DULOKSETYNA (Cymbalta,Yentreve)

  Na nagrodę edronax, metylofenidat, modafinil ale to importem, małe dawki amisulprydu i sulpirydu(50-100mg), duloksetyna, wysokie dawki wenlafaksyny można nadmienić ruszają dopamine, mhhhm.. Sertaralina, imao jak moklobemid albo selegilina (pochodna metaamfetaminy)
×