Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

O LOl Widzę, że pewne osoby chyba nigdy stąd nie odeszły a już zaglądam tu parę latek. :P Znaczy to w sumie chyba źle, że nie odeszły znaczy że niewiele się poprawiło albo ktoś się zwyczajnie przywiązał do ludzi z forum co nawet jestem w stanie zrozumieć. ;) Ja myślę, że jednak od dawniejszych czasów czy nawet od roku zrobiłem pewne postępy u siebie a fakt, że nawet od ponad pół roku nie przyszło mi do głowy tu zaglądać świadczy o czymś pozytywnym chyba? ;)

bardzo zasmuciła mnie informacja, że już ktoś z tego forum NIE ŻYJE. :cry: Wgl wielu osób już tu nie ma (chyba że pod innym nickiem) które zaglądały tu dawno kiedyś. Wiem, że część osób o które pytałem zajęły się na poważnie juz dorosłym życiem i nie mają zwyczajnie już czasu tutaj przesiadywać. Idę jednak zakład że życie ciągle nie szczędzi im trudów. To nie ma tak kolorowo-cukierkowo że się tu pogada, pójdzie na terapię i potem już jak z płatka. Nic z tych rzeczy. Życie od czasu do czasu przywali ci w łeb jak nie z jednej to z innej strony. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się melduję ......

 

w tamtym tygodniu patrzyłem kto jest jeszcze na forum, moich początków - patrzę na twój nick - ostatnie logowanie, chyba 2013, więc myślę że już odpuściłaś sobie to forum i dobrzę. Że ludzie tu przychodzą i odchodzą. A jednak nie, tu się chyba zostaje na zawsze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×