Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jest tomasz ? Aka tomcio nerwica , krul kucow ? Miał robić melanz w styczniu a tu już luty .

Robię biznesy w Azerbejdżanie, wciągam koks z krucyfiksu, wykładam ekonomię przed lustrem i wieszam psy na lewakach ( dosłownie... jebać obrońców zwierząt, obrońców lewaków nie ma, więc i jebać czego ni ma ) :D Z foro odszedłem bo moja korespondencja była przeglądana przez zielonych następców ubecji. Do tego dochodzą inne formy inwigilacji, zastraszania mnie banem i pomocy mi w samobójstwie przez osoby drugie... przy wykluczeniu osób trzecich :P Melo zrobię jak uzbieram parę groszy, bo siedzę w gównie po uszy( jakbym był koprofilem, to może by mnie to cieszyło) i ch.uj. Co u psychonekrokamilka tak w ogóle ? robi byznesy jak to warszawski krawaciarz, co to mówi się na prowincjach, że stać i go pić codziennie piwo za 50 zł ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że pytałem o Martę, a w poście tego nie ma. Co u Trumienki tak w ogóle ? Nihila to chyba wcięło wpizdu. Ciekawe czy pomogli mu się powiesić osoby drugie i inne ubecy ? a może został jakim więżniem politycznym ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekawa, co u Nihila. Ma ktoś z nim kontakt na fb albo inny pozaforumowy? Lewaki do paki, jesteś Nihilem podającym się za Tomcia króla buców?

 

lucy1979, za mna też nikt nie tęsknił.

edit:

A gdzie Lucy79 ?
przepraszam, jednak ktoś o ciebie pytał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, najpierw to ja się z kłopotów wygrzebie, bo se przejebałem w różnych środowiskach. W miejscu pracy uniknąłem amputacji jaj, tylko dlatego że chcą mnie za nie powiesić :D poza tym łaże na prawicowe wykłady i to mi pochłania większość czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×