Skocz do zawartości
Nerwica.com

PREGABALINA (Egzysta, Linefor, Lyrica, Naxalgan, Pragiola, Preato, Pregabalin Accord/Mylan/ Pfizer/ Sandoz/ Sandoz GmbH/ STADA/ Zentiva, Pregamid, Tabagine)


tekla67

Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

193 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      138
    • Nie
      42
    • Zaszkodziła
      16


Rekomendowane odpowiedzi

a ty bierzesz/brałeś pół apteki więc się do tego nie zaliczasz

 

być może nie zaliczam się

A ,że pozwole się Ciebie zapytać , czy Ty sie zaliczasz ?( bo też w podpisie zestawik masz obfity ;) )

Ty tylko tak teoretycznie z ta pregą , czy jak tam u Ciebie pregabalinowe sianokosy ? ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na fobię społeczną czytałem opracowania naukowe,że dawki rzędu 600 mg tylko są skuteczne , niższe placebo , w leczeniu zespołu lęku uogólnionego 300-600 mg , niższe to tam wiesz... działają parę dni i przestają działając subtelnie w tle ale to prawie niewyczuwalne

 

Opracowania naukowe są czysto teoretyczne i nie koniecznie sprawdzają się w praktyce. Na każdego lek działa trochę inaczej. Każdy musi testować prochy na własnej głowie i nie ma na to rady. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek jak po powrocie do esci? 5mg dalej daje rade?

 

U mnie niezbyt dobrze. Mam dziwne bóle nogi i nerwy od razu większe. Z tego powodu właśnie dzisiaj zwiększyłem dawkę na 10 mg ESCI. Do tego bardzo wcześnie się budzę i już nie śpię do rana. Wieczorem chyba wezmę MIANSERYNĘ aby lepiej spać. A co u Ciebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

picziklaki,

to fajnie ,że razem się nie zaliczamy ;)

Za to nootropilu sobie nie żałujesz . Tak bardzo Ci pomaga ,że zjadasz za jednym posiedzeniem pól opakowania ?

Ja to znowu lepszy nie jestem , bo codziennie w dupe aplikuje sobie sterydy( Medrol ) - nie mylić z koksem dla sterydziarzy ) , bo inny sposób podawania rozwala mi żołądek , a na nos proszek za gorzki .

Pomaga mi ten Medrol lepiej sie dobudzić i mniec wiecej sił oraz energii, ale z drugiej strony , jakiż po nim apetyt kolosalny . Ech .

Na apetyt ,żeby obniżyc biore 50 mg Pikolinianu cynku i tak ,,,wesoła karuzela nie tylko co Niedziela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem na studium farmaceutycznym II semestr i biorę taką dawkę piracetamu na skupienie,koncentracje i pamięć ,poza tym on działa subtelnie w tle lecz wyraźnie lekko stymulująco, znosi działanie leków neuroleptycznych na funkcje poznawcze i otępienie i jest odżywczy dla mózgu , chciałbym spróbować także dimetyloaminoetanol ,DMAE,deanol zwał jak zwał różne ma nazwy :P czy noopeptu , a że się tak zapytam , w jakim celu stosujesz Medrol ? wiem tylko,że to steryd , ma jakieś działanie aktywizujące ? jestem pod wrażeniem niektórych leków,które miałeś okazje stestować włącznie z agonistami dopaminy ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

picziklaki,

Medrol biorę na tzw " wyczerpane nadnercza " , sa też inne nazwy tego samego schorzenia " leniwe, powolne ,zmęczone etc. Nadnercza" Chodzi o to ,że nerwica przez lata swego trwania ( czyt. katowania mnie ) zmęczyła na tyle mój system hormonalny ,że teraz nawet ranne wstanie z łożka ( i rozkręcenie się ) stanowi dla mnie nie lada wyzwanie .Do tego potrzebne sa mi sterydy ,,, bierze się je seriami , potem przerwa itd . Naprawdę pomagają , nie dość ,że podwyższają cukier i nie ma sie ochoty na słodkie to z drugiej strony maja 2 dotkliwe uboki : wzmożony apetyt i drażnią śluzówkę żołądka .

Teraz szykuje się na wyciąg ze świńskich nadnerczy , ponoć tez skuteczny .

 

http://blog.muscle-zone.pl/wszystko-o-czym-powinienes-wiedziec-w-temacie-wyczerpania-nadnerczy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum klonazepamu nic się nie dzieję więc piszę tutaj bo to dotyczy pregabaliny też: biorę clonazepam od dwóch lat codziennie, aktualnie w dawce 1/4 z tabletki 0,5 mg i pregabaline 600 mg, czuję dużą tolerancję na te leki, klonazepam odstawiłem z 1 i 1/4 tabletki 0,5 mg, po trzech tygodniach objawy odstawienne ustępują. Wiem że alkohol z tymi lekami nie można stosować, ale chciałbym zapytać czy ktoś ma doświadczenia z łączeniem klona, pregi albo jakichkolwiek benzo z alko? Czy max 1 piwo może jakoś zagrozić organizmowi? I kiedy może zatrzymać się ośrodek oddechowy, czy już po niewielkiej ilości alko? Łączę również paroksetynę 40 mg z sertraliną 50 mg. Więcej energii i motywacji daje sertralina. Mocniejsza psychika jest. I działa jakoś tak od razu. Nie czułem efektu rozkręcania się sertraliny po dołączeniu do paro. Na Paroksetyne to mam mega tolerancje. 10 lat ten lek biorę w dawkach różnych max 80 mg. Przy dodaniu do paro fluoksetyny kiepsko się czułem, a przy sertraline spoko do dawki 50 mg, bo większa dawka już jakoś tak za mocno działa. Zastanawiam się nam dodaniem relanium do klonazepamu, czy to bezpieczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasach najgorszych jazd regularnie brałem 2 mg clona i piłem z pól butelki wodki z gwinta tylko po to, zeby choć na kilka godzin wreszcie zasnąć ( tylko co to za sen...) i uwolnić sie od obłędu.

"Zatrzymania ośrodka oddechowego" nie stwierdzono.

I w sumie wielka szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Gorliwy napisał(a):

apetyt ,żeby obniżyc biore 50 mg Pikolinianu cynku

 

Działa to? Poczebuje czegoś co by obniżyło apetyt.

Kiedyś brałem Anafranil i na początku brania miałem dużo mniejszy apetyt i przez to schudłem parę kilo.

 

 

działa , ale nie tyle co cynk , co sam PIKOLINIAN /

http://kopalniawiedzy.pl/tendencje-samobojcze-enzym-aktywnosc-ACMSD-kwas-pikolinowy-kwas-chinolinowy-Sophie-Erhardt-Lena-Brundin,25023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×