Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Lukaszroz

Użytkownik
  • Zawartość

    69
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

220 wyświetleń profilu
  1. No to super Ja zwiększyłem sobie dawke so 50 i zero ubokow miałem Myślałem że będę miał sedacje przy takiej dawce ale jestem pełen energii i czuję się naprawdę super Tylko mam nadzieję że za tydzień nie będę tutaj pisał że mam dola Ale narazie jest dobrze i mam ochotę na życie i to jest najwazniejsze Trzymaj się @Szczebiotka
  2. Mnie paro az tak bardzo nie zamula.Poslucham sie lakarza I zwieksze dawke jak będzie lipa to zmienię na inny Przejście na inny lek juz nie powinien być tak uciążliwy a może nawet uda się przeskoczyć bez żadnych uboków. Tak jak pisałem że podejście po raz drugi do tego samego leko może wiązać się z dłuższym czasem lub większą dawka. Więc zobaczymy
  3. @Szczebiotka a wiec lekarz zdecydowal zebym zwiekszal dawki do tej az mi sie wszystko unormuje ale nie przekroczyl 60 mg paro.Stwierdzil ze poprzednia dawka 40 mg moze nie podzialac tak jak za pierwszym razem Jesli zwiekszenie dawki nie pomoze to przeskocze na inny lek i to juz nie powinno miec juz takich uboków. Więc zwiększam dawke aż do skutku
  4. To prawda te wachania nastroju są męczące Ostatnio ten lekarz mi pomógł miejmy nadzieję że tym razem też tak będzie Dam znaasc co i jak @Szczebiotka @DEPERS trzymaj sie
  5. Ja jutro mam wizytę u psychiatry i zobaczę co powie Teraz biorę 40 mg paro I szału nie robi.Raz jest dobrze a raz w dół. Pewnie to już zauważyłeś po moich wpisach Nie wiem czy zwiekszenie dawki coś pomoże na leki...Nie wiem na co najlepiej zamienić paro żeby znowu nie przechodzić tych wszystkich uboków...
  6. Ja siedzę na lotnisku i czekam na samolot i czuję się dobrze Zobaczymy na jak dlugo Odwiedzę psychiatrę w polsce zobaczę co on powie. Trzymaj sie
  7. Haha A kto na tej grupie jest emocjonalnie stabilny Ale to prawda że mam ostatnio duże wahania nastroju ale też widzę poprawę Jeszcze 2 miesiące temu nie mialem ochoty na życie.. Pozdrawiam wszystkich
  8. Za parę dni wszystko sie unormuje u mnie też tak bywa Parę dni złych a potem słońce zaczyna świecić.Wszystko będzie dobrze
  9. Tak też zrobie ...poczekam jeszcze trochę i zobaczę czy sie mi te paro załaduje Choć jest coraz więcej lepszych fni niż tych gorszych... Pozdrawiam
  10. No ok Zobacze czy mi te pari zaaskoczy Poczekaam do konca roku.A jsk przechodziles z jednego leku ns drugi .
  11. Mam pytanie Czy ktoś z Was zmienił paro na escitalopram Co myślicie o tym leku Jest warty żeby go wypróbować
  12. Ten nastrój zmienia się jak w kalejdoskopie. Ja dzisiaj znowu czuję się lepiej .Idę w polsce do psychiatra spytam może o zmianę leku na Escilatopram Już sam nie wiem ... Wiesz jak jest za parę dni znowu będzie lepiej ... Trzymaj się
  13. @Szczebiotka ja tez nie chce zmieniac leku bo jak pomysle o początkach to aż się boję Może coś mi lekarz dorzuci do paro i wszystko sie ustabilizuje. Nie mogę sobie wybaczyć że przerwałem leczenie ... No cóż trzeba czekać może będzie lepiej.
  14. Teraz cos opornie laduje mi sie paro zaa pierwszym razem tez na poczatku bylo ciezko ale po 2 miesiaacaach bylo naprawde dobrze tzn.zero leku itp.Fakt ze bylem obojetny na cokolwiek ale nie było leku...i brałem solo Seroxat. Teraz jest poprawa ale to już ponad 3 miesiące Tydzień jest ok a tydzień lipa. Biorę 40mg więc to dość duża dawka. Idzie się WKU.....C
×