Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

tizziano

Użytkownik
 • Zawartość

  595
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam. Tak powinien Cię wyciszyć po jakiś 2 tygodniach. U mnie zadziałał super-zero lęku. W przeciwieństwie do SSRi które są do dupy... U mnie na 1,5 mg czułem się już jakiś pobudzony ale na 1 mg było ok więc u Ciebie tez powinno być dobrze teraz jestem na 0,5 mg i zupełnie wystarcza. pozdrawiam i życzę sukcesu
 2. Biorę fluanxol 1,5 mg i dla mnie ten lek jest dużo lepszy jak te wszystkie ssri...
 3. Parestezje twarzy??? ja bym bardziej powiedział że chorujesz na neuralgię nerwu trójdzielnego...skoro występuje konflikt naczyniowy to tym bardziej....ale że na to pregabalina???
 4. (...) Ja się czułem fatalnie na tym leku. A próbowałem wszystkie dawki. (...)
 5. Ja biorę 30 mg esci i nie mam i nie miałem żadnych skutków ubocznych także spokojnie nie ma się co nakręcac... Mój lekarz akurat bardziej ceni citalopram jak esci... Mówi że skuteczniejszy. Ale ja wolałem esci... (...)
 6. Dostałem to wczoraj do escitalopramu i Pregabaliny na lęk ogólny.. Bo straszne huśtawki na esci... Ale widzę że za wiele tutaj i w necie nie ma opinii o tym leku... Wiem że to stary lek, ale czy tak mało ludzi go bierze/bralo?
 7. Przeczekaj na tej dawce wiecej czasu...i wspomagaj się benzo. 20 mg to często nie wystarczająca dawka.
 8. Często nie po 2 tygodniach a po 2 miesiącach....
 9. tizziano

  ot

  Dostałem Warna za to że napisałem jak dawkuje lek... Heh no gratuluję... Róbcie tak dalej to nikt nie będzie siedział na tym forum. Pozdrawiam.
 10. Nie bardzo Ciebie rozumiem??? alkoholu nie tknąłem w ogóle jak jestem na esci...stosuję zasadę że jak biore ssri to nie piję w ogóle. A tak po za tym to pijałem sporadycznie od święta no i może czasem jedno piwo po pracy w tygodniu. Nie przepadam za alkoholem. Więc chyba mnie z kimś pomyliłaś???
 11. Dzięki Kaleb nie mam zamiaru odstawiać leku...być może będę brał do końca życia-trudno... W końcu to bardzo bezpieczny lek. Chodzę już ponad pół roku na terapie-w końcu trafiłem na zajefajną psycho...i też widzę efekty.. i w sumie sam się teraz zastanawiam czy dobre samopoczucie to efekt leku czy terapii...ale leku ni chu..ja nie odstawiam.. Zastanawiam się tez nad dodaniem jakiegoś stabilizatora albo neuroleptyka w małej dawce tak aby uzyskać zupełną stabilizację jeśli chodzi o lęk, bo nastrój esci poprawia świetnie (uważam że lepiej działa na depre jak na lęki, szczególnie w małych dawkach-ale na lęki też działa)...ale jak sobie pomyśli co było przez lata przed ESCI, a co jest teraz to niebo a ziemia.... (...)
 12. Andrzej uzbrój się w cierpliwość, czasem trzeba czekać nawet do 3 miesięcy na pierwsze rezulataty...wiem co pisze...niestety to nie grypa. Ale jak lek załapie to zmieni CI się życie...zobaczysz. A potem dobra psychoterapia..
 13. U mnie niskie dawki ch...ja dają -potwierdzam na lęki tylko wysokie dawki... Jadę na ESci już 4,5 miesiąca. Na dawce 10 mg miesiąc-lipa, na 15mg- 3 tygodnie-lipa, na 20mg- 3 tygodnie lipa. Dopiero na 30 mg poczułem poprawę mocną i dopiero po 2,5 miesiąca na tej dawce.... Czyli poprawa nastąpiła po 4,5 miesiąca...Wcześniej brałem inne ssri w średnich dawkach (jedynie sertalina dojechałem do 200 mg) i kupa dawały... także niech mi nikt nie mówi że Escitalopram nie rozkręca się długo.... Poczytałem dużo i wiele osób poczuło WYRAŹNĄ poprawę dopiero po ok. pół roku.... Ludzie biorą nawet dawki do 50 mg esci.... także jak ktoś bierze 10 mg od 3 miesięcy i się dziwi że nie działa...to...niech się nie dziwi...szczególnie na GAD OCD czy podobne...pozdrawiam
×