Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

picziklaki

Użytkownik
 • Zawartość

  1327
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez picziklaki

 1. Ja już dawno doszedłem do wniosku, że za dużo leków to też nie dobrze z tego powodu, że robi się wtedy niezły pierdolnik i nie wiadomo co za co odpowiada.
 2. picziklaki

  OT

  Mhm tylko zastanawia mnie to, że ciągle zmieniasz leki w nieskończoność wiesz, że każdy ma zalety i wady nie ma rozwiązania idealnego zawsze jest coś kosztem czegoś innego. Ale prawdopodobnie to jest twoja nieleczona lekomania w której sam tkwiłem jak ty ale w końcu się ogarnąłem.
 3. Bo pewnie brałeś krótki okres czasu , jakbyś pobrał 600 mg z kilka lat to ciekawe jak by ci poszła odstawka bo moim zdaniem z 1-2 miesiące wycięte z życiorysu
 4. picziklaki

  OT

  Jak tam działa na ciebie sertalina, aktywizująco czy na razie nie ?
 5. Możesz zażyć nie ma pomiędzy nimi znaczących interakcji.
 6. Tak ale moim zdaniem za duża dawkę escitalopramu bierzesz tak jak Ci pisałem ale nie będę wnikał w kompetencje twojego lekarza tylko miej świadomość, że kiedyś maksymalna dawka tego leku w ulotce dla pacjenta wynosiła 30 mg ale zmniejszyli ją na 20 mg z tego powodu, że powodowała zaburzenia przewodnictwa serca. Profilaktycznie rób ekg co jakiś czas.
 7. Chadowcom jakim prawdopodobnie jest mod Heledore nigdy lekarz nie przepisałby większej dawki wenlafaksyny z tego względu ,że mogłaby dostać epizodu hipomanii/manii lub epizodów mieszanych więc moze nie wiedzieć ale tak wenlafaksyna jest stosowana do dawki 375 mg według ulotki, a z praktyki lekarzy w pewnych przypadkach w szczególności z OCD do 450 mg.
 8. Najsilniejszym tlpd jest klomipramina, Amitryptylina ma tylko najsilniejsze antycholinergiczne skutki uboczne wśród tlpd. I trudno żeby ktoś kto bierze psychotropy miał równo pod sufitem....
 9. Nie jesteś też specjalistą żeby mu w tym doradzać.
 10. Jeżeli typowe leki antydepresyjne na ciebie nie działają warto rozważyć to czy problem istnieje w serotoninie bo może być bardziej złożony. Jak bierzesz 40 mg escitalopramu to jest przasadna dawka, która może powodować zaburzenia przewodnictwa serca.
 11. Ja nie mogę ci doradzać w kwestii twojej farmakoterapii bo od tego jest lekarz, regulamin forum tego zabrania.
 12. Ona jest bardzo dobra na nerwice natręctw, można do niej brać trazodon, nie powoduje pobudzenia bo ma profit działania anksjolityczno-sedatywny zależny od dawki.
 13. essesereje lub TCA od wyboru do koloru, np fluwoksamina nie zaburza funkcji seksualnych
 14. Trazodon nie wykazuje skuteczności w OCD w żadnych dawkach... No pomaga na spanie, a na co innego ?
 15. Ja biorę 100 mg chlorprotiksenu + 50 mg trazodonu i mi pomaga.
 16. Tak z tym lekiem zaczyna się od 50 mg bo powyżej tej dawki paradoksalnie może rozpieprzać sen.
 17. Zazwyczaj od razu ale według badań średnio po 4 dniach
 18. Ja też ostatnio za dużo brałem średnio działających i długodziałających benzodiazepin w tygodniu cztery razy na trzy dni przerwy więc muszę sobie zrobić jej z tydzień, a najlepiej dwa tygodnie bo się uzależnię. Już mam tzw globulus histericus z rana ale pregabalina na to pomaga.
 19. Tak to bardzo możliwe po tym leku, ponieważ zatrzymuje wodę w organizmie, spowalnia metabolizm i zwiększa apetyt jest to widocznie w szczególnie dużych dawkach. Wszystko ładnie schodzi z organizmu po odstawieniu leku.
 20. Lek po paru dniach okresu czasu stosowania osiąga stężenie stacjonarne. Ze względu na jego krótki okres półtrwania zaleca się stosowanie tego leku w dwóch lub nawet trzech dawkach podzielonych. Będzie mocniej i stabilniej działal brany w dawkach podzielonych.
 21. Ja zmniejszyłem dawkę klomipraminy do 150 mg na 75 mg amitryptyliny nie doświadczam żadnych działań niepożądanych. Wcześniej to była suchość w ustach, zaparcia i zwroty głowy.
 22. , a inne leki które bierzesz jakie są ile masz lat ?
×