Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

picziklaki

Użytkownik
 • Zawartość

  825
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Mogą być inne czynniki mające na to wpływ. Reakcja alergiczna przy odstawianiu leku jest dziwna nie ma takiego skutku odstawiennego co innego jak występuje przy rozpoczęciu kuracji wskutek uboczny.
 2. Bo nigdy nie jest dobrze nie ma leku idealnego na esseserejach jest zobojętnienie emocjonalne w wyższych dawkach anhedonia , brak napędu ,energii i motywacji do działania , lenistwo , zawsze są w mniejszym lub większym stopniu objawy chorobowe, na SNRI/TLPD jest napęd ale za to kosztem występowania natręctw myślowych i masło maślane .Zależnie od okresu przechodzę na leki ,którego działania potrzebuje ale zazwyczaj na głównych to trwam z pół roku , jak brałem paroksetyne przechodząc na 2 miesiące na duloksetyne ale ją odstawiłem ze względu na zbyt słabe działanie przeciwlękowe przy zmniejszeniu dawki pregabaliny z 600 mg na 225 mg i brak skuteczności po wyjściu ze szpitala wybrałem sprawdzony zestaw poza tym była za droga.
 3. Świadomość większości społeczeństwa na temat zaburzeń psychicznych/osobowości jest prawie zerowa więc nic dziwnego . Wsparcie ma się zazwyczaj u rodziny bo na innych to liczyć nie można ale niestety nie zawsze.
 4. Bo zamieniłeś na inny SRI jakbyś z dnia na dzień odstawił 450 mg wenli po paru tygodniach chociaż brania i nie brał antydepresantów i nic by ci nie było oprócz lekkiego poddenerwowania to wtedy mógłbyś powiedzieć ,że jesteś odporny
 5. Oprócz tego dostajesz jakieś zastrzyki ?
 6. Zwykły neuroleptyk ,który stabilizuje i ,,zamula'' w dłuższej perspektywie czasu ale kto lubi.Pewnie działał by ( oprócz działań niepożądanych ) korzystnie na natręctwa w przebiegu OCD.
 7. Ty cały czas zmieniasz leki jak działanie się stabilizuje jak czytam twoje posty
 8. Może na noc bierz tą połówkę jak lekarz się nie określił w jakiej porze dnia, zminimalizujesz występowanie skutków ubocznych.
 9. Brałeś 90 mg mirtazapiny ? ,a jak z apetytem ? Ja musiałem wiele lat temu przejść na neuroleptyki z czego nie jestem zadowolony bo do przyjemnych w działaniu one nie należą,a sen pozostawia wiele do życzenia.
 10. No jasne to ,,lecznicze'' przewlekłe stosowanie dawek benzodiazepin twoim zdaniem nie powoduje uzależnienia ?
 11. Oczywiście,że najlepiej chodzić do psychiatry ,który zajmuje się uzależnieniami. Przepisze ci inne leki ,które nie uzależniają i pomogą zasnąć.
 12. Zazwyczaj po 2 tygodniach jest poprawa ,która dalej narasta do 12 tyg. Bierzesz takie połączenie dla lekoopornych ,a w jakich proporcjach ?
 13. Ja nie wiem czemu takie 375 mg wenlafaksyny zamiast aktywizująco działa na mnie anksjolityczno-sedatywnie jestem wbrew teorii bo taka klomipramina działa aktywizująco , powinno być na odwrót. Wenlafaksyna w wyższych dawkach to zawsze w działaniu mi przypominała paroksetyne
 14. Bo uzależnia później leczenie jest gorsze od choroby.
 15. Mam dosyć tej depresji po detoksykacji od benzodiazepin po wieloletnim ich braniu , wieczny brak napędu i osłabienie przetestuję dawkę 375 mg wenlafaksyny + 75 mg klomipraminy może coś dodatkowa inhibicja wychwytu zwrotnego dopaminy poruszy .
×