Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

picziklaki

Użytkownik
 • Zawartość

  1411
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. No bo ten lek jest słaby co nie oznacza, że nieskuteczny dlatego się bierze jego nawet takie dawki ja się przerzuciłem z sertaliny na słabsza fluwoksamine i o niebo lepiej się czuje.
 2. W szpitalu kiedyś jak leżałem jeden facet brał 450 mg w trzech dawkach podzielonych 1-1-1 to mu lekarze przepisali w jednej dawce podanej na noc przed snem pół oddziału się z tego śmiało ale co ja tam wiem, trzeba się słuchać lekarza potem mu to zmienili dopiero jak się facet źle czuł bo tego leku powyżej dawki 150 mg się nie bierze w dawce jednorazowej.
 3. To fakt ale dużo zależy od dawki bo jak się ją przestrzeli to wtedy się tak dzieje...
 4. Ja brałem paroksetyne chodząc na kick-boksing teraz sertaline i chodzę na karate kyokushin nie mam żadnych problemów z kondycja, myślę że to jest kwestia inwidualna i na początku wskutek uboczny takie rzeczy się zdarzają ale po czasie jak organizm się przyzwyczai to się to zmniejsza i ustępuje.
 5. Tak prawdopodobnie to minimum z tydzień lub dwa przy zachowaniu abstynencji od używek.
 6. Witaj. Mam pytanie czy bierzerz jeszcze Lamotrygine?? Mam podobne dylematy co Ty. Zok, depresja, wahania nastoju. Biorę Velafax 150 i Memetyne 10 mg i jest w miarę ale szału nie ma. Myślę o Lamotryginie 100 mg docelowo zamiast Memantyny stąd me zapytanie. Pozostaje jeszcze neuroleptyki w mikro dawce Rispolept 1-3mg lub Aripiprazol 5-10 mg. Pozdrawiam 

 7. Mi lekarz kiedyś przepisywał takie połączenie ale w o wiele wyższych dawkach, jak chcesz coś się dowiedzieć to zapraszam na priv.
 8. Ogólnie samemu też można sprawdzić interakcje leków wpisując jakie bierzesz na tej stronie z której korzystają farmaceuci . https://ktomalek.pl/l/interakcje/pomiedzy-lekami
 9. , a po co nam to wszystko mówisz ty się chwalisz czy żalisz w tym momencie ? Jak ci pomaga to krzyżyk na drogę i nie zaśmiecaj wątku tymi głupotami bo później ktoś to przeczyta i w to uwierzy.
 10. To ja od siebie dodam, że sulpiryd jest neuroleptykiem klasycznym, a nie atypowym to jest zasadnicza różnica.
 11. picziklaki

  dubel

  Ja mam tak po stopniowej redukcji dawki pregabaliny w tempie o 75 mg na tydzień do dawki rzędu 525 mg branej 225-150-150.
 12. Ja mam tak po stopniowej redukcji dawki pregabaliny w tempie o 75 mg na tydzień do dawki rzędu 525 mg branej 225-150-150.
 13. Lek ten zaburza funkcje poznawcze zależnie od dawki jest to szczególnie zauważalne przy maksymalnych dawkach tego leku. Ty bierzesz niewielką więc nie musisz się o to martwić.
×