Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

picziklaki

Użytkownik
 • Zawartość

  968
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Tak kiedyś czytałem, że subiektywnie ktoś porównywał 200 mg sertaliny do działania 40 mg paroksetyny ciekawe ile w tym prawdy bo sam nie brałem nigdy sertaliny.
 2. żona dalej ci wydziela leki ;) ? dobrze ,że bana ci nie dała chociaż na pregabaline :D
 3. no wiadomo ,że jak ktoś jest chory na chad to mu ratują życie ale nie zmienia to faktu ,że zaburzają funkcje poznawcze jednak w mniejszym stopniu niż to robią neuroleptyki .
 4. No w moim przypadku mniejsze dawki zupełnie nic nie dają.
 5. Według badań, a nawet o ile pamiętam samej ulotki tego leku jeżeli mniejsza dawka nie pomaga to nic nie daje jej zwiększenie więc twój lekarz ma rację.
 6. Leki antydepresyjne w wysokich dawkach w leczeniu OCD poprzez zalanie mózgu serotoniną obniżają pośrednio dopamine w mózgu dlatego też potrafią powodować anhedonie.
 7. Ja mam tak świetnego lekarza ,że jak zadzwoniłem bo źle się poczułem to przyjął mnie tego samego dnia bez kolejki chociaż podkreślał ,że od tego jest izba przyjęć w szpitalu chociaż ja mówiłem ,że tam mi nie pomogą bo co tam jestem to co raz bardziej wychodzę chory.
 8. Ja odstawiłem pregabaline bo po długim okresie czasu przestała działać ze względu na wzrost tolerancji, a powodowała tylko skutki uboczne.
 9. Ale jak ty chcesz zmienić lek przecież lekarz wypisuje receptę i o tym decyduje czy w ogóle ci jest potrzebny. Nie rozumiem. Jak masz jakieś wątpliwości dotyczące leku to porozmawiaj z nim o tym na wizycie.
 10. nietypowe musisz być bardzo wrażliwa na działanie leków
 11. ,a dlaczego nie ? tylko ,że w ,,ciężkiej depresji'' jej dawkowanie jest do 375 mg bo ten lek wykazuje potrójny mechanizm działania zależny od dawki ,a dla zaburzeń lękowych do 225 mg .
 12. Bo jest słabsza przeciwlękowo od paroksetyny wolałem sprawdzone rzeczy.
 13. Dokładnie działanie się z czasem ustabilizuje.
 14. Ja też z rana nieciekawie się czuję bo pewnie jeszcze 100 mg chlorprotiksenu działa zażyte na noc przed snem.
 15. Mi nie raz w szpitalu chcieli wepchnąć ten lek ale się nie zgodziłem podobno dobrze działa na fobie społeczną.
×