Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

picziklaki

Użytkownik
 • Zawartość

  1085
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. ,a co ci dolega ,że żaden lek teoretycznie zakładam brany określony okres czasu nie działa ? może cos psujesz w kuracji jak piwko , winko co jakiś czas ?
 2. Właśnie zawsze pomagała mi jej dawka docelowa 40 mg ale ostatnio po odstawieniu trazodonu 150 mg miałem nawrót nerwicy tak, że się słaniałem na nogach i oprócz tego, że zwiekszylem dawkę pregabaliny z 300 mg na dawkę maksymalna 600 mg to też paroksetyne biorę 5 dzien w dawce 50 mg i już taka ma swoje skutki uboczne w postaci senności w ciągu dnia ale jest co raz lepiej jeżeli chodzi o nerwice.
 3. Bo jak nie masz obowiązków i nie chodzisz do roboty to fevarin jest lepszy bo wykazuje większe działanie sedatywnego i się więcej śpi mniej aktywnym jest się w ciągu dnia.
 4. Ja też wątpie to raczej baclofen z pregabalina daje mu chęć do robienie czegokolwiek. Wiem bo sam brałem identyczne leki tkwiac w bagnie rok temu z którego udało mi się wyjść ambulatoryjnie przez rok okresu czasu.
 5. Nie rób tego metoda could turkey z takich dawek clonazepamu bo to zagraża zdrowiu i życiu. Musisz go zastąpić inna długodziałającą benzodiazepiną np : diazepamem i stopniowo redukować dawki co 1-2 tygodnie, lekarz od uzależnień cię pokieruje.
 6. Bardzo ciężko będzie ci zejść z takiej dawki clonazepamu ambulatoryjnie, polecam leczenie odwykowe w ośrodku.
 7. Przecież wszędzie jest to napisane, że po 2-4 tygodnie okresu czasu zazwyczaj jest poprawa.
 8. Wydaje mi się, że jak wróciłem do pregabaliny w dawce rzędu 600 mg to ona działa na mnie motywująco do tych 50 mg paroksetyny. Szkoda, że przy jej odstawianiu stopniowo redukując dawkę w tempie o 75 mg na tydzień jest przeciwieństwo tego stanu w postaci złego samopoczucia zmęczenia senności i otepienia. No ale po przerwie jak spadła mi na nią tolerancja i działa jak powinna zamierzam pobrać ja z conajmniej kilka miesięcy.
 9. To ja bym się nie wyspał wstając tak wcześnie zależy też o której kladłeś się spać. Ja mam problem 4 dzień na dawce rzędu 50 mg ze wstawaniem i dobudzeniem się ale po kawce dochodzę do siebie.
 10. Szczerze mówiąc akurat w przypadku leku pregabalin pfizer to nie czułem różnicy między oryginałem, a najtańszym lekiem generycznym, który zawsze biorę o nazwie linefor
 11. Jak nic z tym nie zrobię to też niedługo dojdę do takiej wagi. Muszę ograniczyć jedzenie chociaż nie mówiąc o trzymanie się diety to będzie dobrze. Wczoraj z jedzeniem przegiąłem ale jak szybko tyje to tak szybko chudne.
 12. To samo mam mianseryna, mirtrazepina odpada ze względu na ich działanie oreksjogenne czyli zwiększające apetyt, a nie mogę sobie na to pozwolić z którym mam i tak problem bo ważę 100 kg.
 13. Clonazepam mnie nie uśpi tylko paradoksalnie pobudzi i będę po nim odpieprzał maniane. Bez chlorprotiksenu nie zasnę inne leki neuroleptyczne są przeze mnie przetestowane i nieskuteczne.
×