Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

picziklaki

Użytkownik
 • Zawartość

  1357
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Szczerze mówiąc w zalecanych dawkach nie powinno, słuchaj się lekarzy
 2. No bo on tak działa … Poczytaj na przyszłość o tym co bierzesz. Więc nie masz chad
 3. Po jakich objawach masz podejrzenie choroby afektywno-dwubiegunowej ?
 4. Bierzesz niewielką dawkę paroksetyny stosowaną głownie w leczeniu depresji dlatego ten skutek uboczny w postaci senności i obniżonego napędu u ciebie nie występuje ale w wyższych dawkach rzedu 40-60 mg jest już niestety częsty.
 5. Ja biorę 3 dnia ten lek w dawce rzędu 7,5 mg jest lepiej niż wczoraj bo myślałem wtedy, że zejdę nieźle mnie poskładały skutki uboczne takie jak objawy grypopodobne, nudności. Ale on jest tylko częściowo winny bo jeszcze doświadczam skutków dyskontynuacyjnych po odstawieniu 20 mg paroksetyny. Jutro może już zaskoczy jeżeli chodzi o działanie aktywizujace na pewno do tygodnia. Pomaga komuś ten lek w niewielkiej dawce, która ma działanie aktywizujace na OCD czy tylko dopiero stosowany w wyższych dawkach ma takie działanie przeciw-obsesyjne ?
 6. bo pamiętaj ,że wysoki poziom serotoniny pośrednio zmniejsza poziom dopaminy.
 7. Na noradrelanine wydaje mi się ,że działa w całym zakresie dawek tylko weź pod uwagę ,że to jest głownie selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny do której ma ponad stukrotnie wyższe powinowactwo, a to że oddziaływuje na tą serotoninę bardzo silnie i na antycholinergiczne receptory muskarynowe to częstym skutkiem ubocznym jest właśnie senność i brak napędu zależny od dawki.
 8. Na wieczór aripirazol bierzesz ? Ja wdrożyłem w dawce początkowej od dwóch dni 7,5 mg z czego 9 dni biorę 300 mg wenlafaksyny, na razie nie odczuwam działania aktywizującego, które zapewne pojawi się w najbliższych dniach. Więcej nie chce tego leku brać za silnie na napęd wtedy siada.
 9. ,a z suplementów diety oprócz ashwagandy coś jeszcze bierzesz ?
 10. Amitryptylina ma zróżnicowany profil odziaływania farmakologicznego ale z reguły jest słabym SRI ,dobrze sprawdzi się w depresji bo to wystarczy ale nie koniecznie w OCD czy innych zaburzeniach lękowych.
 11. Jest pierdyliard razy silniejszym lekiem od wenlafaksyny to, że na ciebie tak działa to kwestia inwidualna może Ci nie służyć co nie oznacza, że jest słaby.
 12. Pewnie już zaskoczył tylko po prostu ci jego profit działania nie odpowiada ale odpowiadając na Twoje pytanie niewielka szansa nadal jest, że lek zaskoczy.
 13. Co ty on w ogóle na to nie działa w żaden sposób to jest szajs jakich mało, nienawidzę tego leku, a biorę go już nieprzerwanie od 6 lat bo bez niego nie zasnę oprócz tego nie ma żadnego innego dla mnie zastosowania. Później po obudzeniu się jeszcze długo do siebie dochodzę... Ale nic innego z kolei nie działa prawidłowo tak jakbym chciał lub ma gorsze skutki uboczne.
×