Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

picziklaki

Użytkownik
 • Zawartość

  1140
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. smieszy mnie to mało wiesz o tej pregabalince ja jako stary wyjadacz mogę powiedzieć ,że pierwsze tygodnie po zbyt szybkim wchodzeniu na wybraną dawke docelową jest przyjemny bo występują dla mnie ,,pożądane skutki uboczne'' ale w miare upływu czasu jak organizm się przyzwyczaji to powoduje tylko uspokojenie polekowe,sennosc i sedacje , lenistwo uczucie nic mi się nie chce i wcale także rozmawiać z ludzmi. Pomiędzy dawkami wystepuje bol glowy , a schodzenie z niej jest ,,bolesne'' i już wcale nie takie przyjemne .Przypomina skutki odstawienne benzodiazepin i alkoholu pierdole ten lek odstawiam go chociaż bralem nawet 1-2 g w swoim czasie.
 2. Skakaniem z kwiatka na kwiatek od takich sytuacji masz lekarza co my tutaj wróżki jesteśmy, że mamy wiedzieć co się dzieje ?
 3. Najpowszechniej można dostać zespołu serotoninowego.
 4. No cóż wiem ale nie powiem lekarz za to ci chętnie to zrobi
 5. Jak może być lek jeszcze psychotropowy rakotwórczy, ludzie co z wami
 6. Pewnie przez te alko ci się pół roku rozkręcało działanie leku haha
 7. Po co piszesz te same posty w dwóch wątkach ?
 8. Wydaje mi się ,że palenie nie wpływa akurat na metabolizm paroksetyny chociaż w przypadku innych leków np. duloksetyny zmniejsza stężenie leku w każdym bądź razie ja je rzuciłem wspomagając się cytyzyną i jestem 9 dzień kuracji ze względu na codzienne bóle głowy ,które mi nasilało i dolegliwości bólowe ze strony serca bo mam podejrzenia dusznicy bolesnej i czekam w trybie pilnym do kardiologa po prostu po 9 latach zaczynam odczuwać negatywne skutki palenia ( e-papierosa).
 9. Z SSRI wchodzi ona w interakcje farmakologiczne i farmakokinetyczne więc odradzałbym taki pomysł. Ogółem słaba jest serotoninowo dobry lek na depresje , uspokojenie po czasie się zmniejsza z tego względu ,że receptory histaminowe H1 downregulują i może dawać nawet napęd, jej czynny metabolit nortryptylina to silny NRI,który działa po wstaniu . Ja byłem po niej pobudzony.
 10. Nie musisz wystarczy spojrzeć na dawki zestawu leków ,które ci przepisuje lekarz nikt tu raczej nie jest głupi ,że to tylko na obsesje bo leczy się je zupełnie inną grupą leków.
 11. Po pierwsze FDA to nie wyrocznia po drugie uważasz,że jak już sa planowo we wskazaniach inne zaburzenia lękowe to lek ten nie wykazuje działania przeciwlękowego ?
 12. Gościu skończ już z tą lekomanią bo czasami od twoich postów mnie oczy bolą...
 13. Pisałaś, że nie cierpisz na zaburzenia schizoafektywne, zaburzenia bordeline, schizofrenię ani zaburzenia psychotyczne, a teraz piszesz ze twoim podstawowym problemem były,, słyszalne w głowie głosy i piski" no bez komentarza bo sama siebie zaprzeczasz...
×