Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

picziklaki

Użytkownik
 • Zawartość

  1406
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mi lekarz kiedyś przepisywał takie połączenie ale w o wiele wyższych dawkach, jak chcesz coś się dowiedzieć to zapraszam na priv.
 2. Ogólnie samemu też można sprawdzić interakcje leków wpisując jakie bierzesz na tej stronie z której korzystają farmaceuci . https://ktomalek.pl/l/interakcje/pomiedzy-lekami
 3. Serio ? Nie widać tego po żadnej z twoich wypowiedzi.
 4. , a po co nam to wszystko mówisz ty się chwalisz czy żalisz w tym momencie ? Jak ci pomaga to krzyżyk na drogę i nie zaśmiecaj wątku tymi głupotami bo później ktoś to przeczyta i w to uwierzy.
 5. To ja od siebie dodam, że sulpiryd jest neuroleptykiem klasycznym, a nie atypowym to jest zasadnicza różnica.
 6. picziklaki

  dubel

  Ja mam tak po stopniowej redukcji dawki pregabaliny w tempie o 75 mg na tydzień do dawki rzędu 525 mg branej 225-150-150.
 7. Ja mam tak po stopniowej redukcji dawki pregabaliny w tempie o 75 mg na tydzień do dawki rzędu 525 mg branej 225-150-150.
 8. Lek ten zaburza funkcje poznawcze zależnie od dawki jest to szczególnie zauważalne przy maksymalnych dawkach tego leku. Ty bierzesz niewielką więc nie musisz się o to martwić.
 9. Ta... Tylko w tym problem, że po paru tygodniach przestaje działać >,.,<
 10. Czasami wskutek reakcji paradoksalnej przy lekach z grupy benzodiazepin lub jak w przypadku tego leku z-drugs występuje pobudzenie,które może nasilać manie w przebiegu chad ale występuje to tylko przejściowo w czasie działania leku i myślę ,że trzeba skonsultować to z lekarzem najlepiej psychiatrą bo te leki nasenne jak zolpidem są domeną lekarzy rodzinnych ,którzy nie mają zielonego pojęcia na ten temat.
 11. Nie nie może ,a co dostajesz manii podczas stosowania tego leku ?
 12. niee... tak to nie działa nie musisz się o to martwić.
 13. Czemu twoim zdaniem lekarze nie chętnie przepisują pregabaline kiedy w rzeczywistości jest to lek pierwszego rzutu w zaburzeniach lękowych uogólnionych i nie tylko. Prędzej spotkałem się z tym, że niechętnie to przepisują pacjentom benzodiazepiny...
 14. 13 dnia po zmniejszeniu dawki ze względu na wysypkę skórna zauważyłem, że jak biorę ją w dawce jednorazowej rzędu 100 mg na noc przed snem to następnego dnia działa jej czynny metabolit nortryptylina, który oprócz tego, że wstaje się pełnym energii działa w sposób lękorodny, wywołuje niepokój psychoruchowy i nerwowość do tego nasila tzw globulus histericus, a także OCD dlatego zmieniłem pory brania tego leku też w dzień w trzech dawkach podzielonych 25-25-50 i wtedy jak działa sama amitryptylina to czuć wyraźne działanie antydepresyjne, trochę uspokajające i anksjolitycznie. Dzisiaj mam ewidentnie podniesiony nastrój z euforia na czele i nie łapie krzywych faz w zakresie fobii społecznej wśród ludzi w autobusie. Jak będzie tak dalej to długo zostanę na tym leku.
×