Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

pingwin1975

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 1. Brałem przez 3 miesiące bez efektu .Obecnie biorę Wenlafaksynę . LDN odstawiłem dawno ale może kiedyś powróce.
 2. Jako dodatek do Wenlafaksyny może by się sprawdził u kogoś .Dochodzi Dopamina ./
 3. Mogę podesłać na emaila .Mechanizm działania i itd .Dr Mark Shukhman.pdf
 4. Przerobione wszystkie SSRI nie polecam anhedonia pewna .Biorę teraz SNRI i po 3 miesiącach widzę światełko w tunelu. Biorę jeszcze suplementy .Naltrexone brałem ale nie dla mnie mam natrętne myśli, dopamina mi nie służy. Ale generalnie opinie ma dobre .
 5. Na początku każdy na to samo .Szerokie źrenice, natłok myśli i itd . To minie ale trzeba brać np. LEXOTAN czy inne benzo.Lek się wkręca .Potem i tak trzeba zwiekszyc dawke do leczniczej lub wyższą.
 6. Ja mam depresja z natręctwami myślowymi itd. wiecie o co chodzi. Jaka dawkę bierzecie??
 7. Naltrexon jest ok. Podnosi stężenie dopamina i działa w wszystkich chorobach autoimmunologicznych. Nie chcę się rospisywac co i jak ale jak najbardziej do Wenlafaksyny i SAM e.
 8. Depresja lekooporna i SAM e. https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://podyplomie.pl/medycyna/10904,jak-najlepiej-radzic-sobie-z-depresja-oporna-na-leczenie&ved=2ahUKEwjq-_nI7s3nAhXHwqYKHQDjBAQQFjADegQIBxAH&usg=AOvVaw3BLfVOtDQnVXegkOrbMjFj&cshid=1581574253079
 9. Depresja lekooporna i SAM e Strony_od_MpD_2011_07-5.pdf
 10. Witam. Dawno mnie tu nie było. Ale jak to bywa deprecha znów mnie dopadła. Chciałbym się podzielić spostrzeżeniem na temat SAM e. Biorę od 7 dni SAM e 1200 mg Ortolan litu 10 mg i Naltrexon 2 x 1.5 mg oraz Vit. D oraz B 100. Po 14 dniach Matrixu zaczynam dochodzić do siebie.
 11. Witajcie .Po prawie 4-latach brania Escitalopramu w róznych dawkach w zależności od nasilenia objawów depresji i natręctw ( głównie chyba natręctw ) (ostatnio 40 mg ) lek przestał działać .Myślę o mix z sertraliną 20 mg Esci i 100 mg Asentry lub 20 mg esci i 40 mg Fluoksetyny .Brał ktoś taki mix. ? Brakuje mi napędu , motywacji do działania !
 12. Witam.Biorę ESCItalopram już 16 miesięcy , od 4 miesięcy 30 mg i powróciłem do normalności od kilku ładnych tygodni .Ale co przechodziłem , masakra.Uważam że należy lek podbijać co 3 tygodnie do dawki max. tolerowanej aby był efekt .Pozdrawiam
 13. Witam .Biorę 30 mg Escitalopramu + 100 mg Trazodonu (w sumie już 13 miechów ) było w miarę ok ale znów pojawiły się natręctwa .Mój lekarz każe odstawić Trazodon a zapodać 1/2 Anafranilu 75 na noc .Trochę mam stracha , może podbić jeszcze Escitil do 35 mg .Co o tym myślicie ?
×