Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

pingwin1975

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 1. Witaj. Mam pytanie czy bierzerz jeszcze Lamotrygine?? Mam podobne dylematy co Ty. Zok, depresja, wahania nastoju. Biorę Velafax 150 i Memetyne 10 mg i jest w miarę ale szału nie ma. Myślę o Lamotryginie 100 mg docelowo zamiast Memantyny stąd me zapytanie. Pozostaje jeszcze neuroleptyki w mikro dawce Rispolept 1-3mg lub Aripiprazol 5-10 mg. Pozdrawiam 

 2. Poczytałem trochę o glutaminianie i dołożyłem .Jak widać teoria 3 neuroprzekaznikow w depresji chyba jest zbyt uproszczona .
 3. Biore Wenlafaxynie od 4 m doszedłem do dawki 187,5 mg i było lepiej ale dalej natrętne myśli suicydalne ,anhedonia itd.... Dołożyłem teraz od miesiąca Mementyne teraz 15 mg i zaskoczyło. Może trzeba coś do niej dokładać i wtedy u Was też zaskoczy .Podbijanie dawki niesie za soba niestety skutki uboczne .
 4. Brałem przez 3 miesiące bez efektu .Obecnie biorę Wenlafaksynę . LDN odstawiłem dawno ale może kiedyś powróce.
 5. Jako dodatek do Wenlafaksyny może by się sprawdził u kogoś .Dochodzi Dopamina ./
 6. Mogę podesłać na emaila .Mechanizm działania i itd .Dr Mark Shukhman.pdf
 7. Przerobione wszystkie SSRI nie polecam anhedonia pewna .Biorę teraz SNRI i po 3 miesiącach widzę światełko w tunelu. Biorę jeszcze suplementy .Naltrexone brałem ale nie dla mnie mam natrętne myśli, dopamina mi nie służy. Ale generalnie opinie ma dobre .
 8. Na początku każdy na to samo .Szerokie źrenice, natłok myśli i itd . To minie ale trzeba brać np. LEXOTAN czy inne benzo.Lek się wkręca .Potem i tak trzeba zwiekszyc dawke do leczniczej lub wyższą.
 9. Ja mam depresja z natręctwami myślowymi itd. wiecie o co chodzi. Jaka dawkę bierzecie??
 10. Naltrexon jest ok. Podnosi stężenie dopamina i działa w wszystkich chorobach autoimmunologicznych. Nie chcę się rospisywac co i jak ale jak najbardziej do Wenlafaksyny i SAM e.
 11. Depresja lekooporna i SAM e. https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://podyplomie.pl/medycyna/10904,jak-najlepiej-radzic-sobie-z-depresja-oporna-na-leczenie&ved=2ahUKEwjq-_nI7s3nAhXHwqYKHQDjBAQQFjADegQIBxAH&usg=AOvVaw3BLfVOtDQnVXegkOrbMjFj&cshid=1581574253079
 12. Depresja lekooporna i SAM e Strony_od_MpD_2011_07-5.pdf
 13. Witam. Dawno mnie tu nie było. Ale jak to bywa deprecha znów mnie dopadła. Chciałbym się podzielić spostrzeżeniem na temat SAM e. Biorę od 7 dni SAM e 1200 mg Ortolan litu 10 mg i Naltrexon 2 x 1.5 mg oraz Vit. D oraz B 100. Po 14 dniach Matrixu zaczynam dochodzić do siebie.
×