Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Elendil

Użytkownik
 • Zawartość

  353
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez Elendil

 1. Elendil

  Neurloeptyki- ogólnie

  Może to Ci się przyda http://www.psychologia.edu.pl/obserwatorium-psychologiczne/1156-piec-powodow-by-nie-brac-lekow-ssri.html http://zacznijzyc.net/a057/
 2. Elendil

  Neurloeptyki- ogólnie

  Oczywiste jest że neuroleptyki niszczą mitochondria w mózgu . Są przyczyną demencji. Brane wraz z antydepresantami przyspieszają demencje. Zostawiam link jakie leki niszczą mitochondria w mózgu. Dokument z 2008 roku. https://drive.google.com/file/d/0B4y_cnBGpCSKdFNYWkt2THIxNkk/view?usp=drivesdk
 3. Badania pokazują, że Zoloft nie poprawia depresji, nawet w ciężkich przypadkach . https://www.madinamerica.com/2019/09/zoloft-not-improve-depression-even-severe-cases-study-finds/?fbclid=IwAR26FICHcZ2scTjmqXLwiH-su-xA5by3_sAxBee7jd8Em1umc4Fc3UGlvBE
 4. Nie ma mowy o lęku uogólnionym. Działa na zaburzenia lękowe te które są we wskazaniach.
 5. Polecam mieć książke którą mają lekarze. - Pharmidex Wskazania: Leczenie epizodów ciężkiej depresji. Zapobieganie nawrotom epizodów ciężkiej depresji. Leczenie lęku napadowego z agorafobią lub bez agorafobii. Leczenie zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (ZO-K) u dorosłych, dzieci i młodzieży w wieku 6-17 lat. Leczenie zespołu lęku społecznego. Leczenie zespołu lęku pourazowego (PTSD)
 6. Napewno nie tak skuteczna jak Paro dobrze o tym wiesz. Głupoty to Ty piszesz . Polecam przeczytać:
 7. Sertralina nie jest zaakceptowana przez FDA na leczenie lęku ogólnionego . Jest stosowana off - label Po drugie to stymulant . Po trzecie jest mało badań na lęk uogólniony i jakąś remisję . I nie jest dobra dla osób z lękiem zaraz po fluoksetynie.
 8. Witaj Sertralina Ci nie pomoże. Czy brałeś Paroksetynę lub Pregabaline? Też piłem przez 2 ciężkie choroby nieuleczalne fizyczne. Co do lekomaństwa biorąc juz leki latami jest się lekomanem. Ostatnio brałem dwa leki na własną ręke i to nie było dobre. Też mam lęk uogólniony.
 9. Moja lekarka wie jaką mam sytuację bo choruję na 2 ciężkie choroby fizyczne. Poprostu chce dla siebie jak najlepiej. I definitywnie zostaje przy paro.
 10. Ludziska co robić byłem na paro 30 mg później zacząłem brać sertraline przez 2 dni i dziś wenlafaksyne 37,5 mg. Czy paro znów zaczynać od 10 mg czy mogę wziąć 20 mg odrazu
 11. Właśnie nie czytam. Ale takie rozmazane/niewyraźnie/pijane widzenie równa się z odstawienie z tego co się dowiedziałem . Mam jeszcze ból oczu i silne pieczenie. Brałem Paro i nic takiego nie było. Ale działała tylko wilczy apetyt nie do opanowania + bardzo silna zaparcia. Przechodzę na Wenlafaksynę.
 12. Powiedzcie mi jak to jest z tą noradrenaliną . Czy każda dawka działa trochę na noradrenaline ? Czy dopiero od 112 mg ? Chętnie brałbym paro ale mam bardzo silny wilczy apetyt plus bardzo silne zaparcia i bardzo dużo przytyłem. Cierpie na silną depresję , lęk z napadami paniki , zok, lęk uogólniony , C-PTSD oraz zespół derealizacyjno - depersonalizacyjny. Od 2 dni biorę sertraline i mam bardzo wzmozony lęk i jakbym mial dostac ataku paniki . I mam bardzo zamazane widzenie na paro tego nie miałem. Może to przez interakcje z lamotryginą? Sertralina nie miała wpływu na działanie digoksyny i atenololu , które nie są metabolizowane w wątrobie. [4] Opisy przypadków sugerują, że przyjmowanie sertraliny z fenytoiną lub zolpidemem może indukować metabolizm sertraliny i zmniejszać jej skuteczność [91] [92] oraz że przyjmowanie sertraliny z lamotryginą może zwiększać poziom lamotryginy we krwi, prawdopodobnie przez hamowanie glukuronidacji. [93]
 13. Musiałem zrezygnować z Paroksetyny na rzecz Sertraliny ponieważ miałem tak wilczy apetyt i silne zaparcia. Nie dość że przed paro ważyłem 138 kg.....a teraz waże 141kg . Przytyłem na paro 3 kg . Biorę setre od 2 dni 25 mg i mam tak wzmożone lęki i czuje jakbym miał dostać ataku paniki ale nie dostaje . I mam tak czujność oraz wzrok rozmazany. Z tym wzrokiem to przejdzie? Cierpie na silną depresje , lęk uogólniony,lęk z napadami paniki, c- ptsd, zok oraz zespół derealizacyjno - depersonalizacyjny.
 14. 16 lat i taki mocny lek? Coś nie halo z szamanką.
 15. Dokładnie wyjąłeś mi to z ust. Tak samo było u mnie z ćwiczeniami cardio : bieżnia,rowerek,oribtrek. Żadnych to endrofin nie dawało . Chyba siłownia to dla osób którzy nie biorą prochów ....to wtedy działaja endrofiny.
 16. Mam do Ciebie pytanie . Jak zwiekszałesć paro z 30 mg na 40 mg jakie pojawiły się skutki uboczne? I jakie zostały skutki uboczne na 40 mg?
 17. I hop z 20 mg przeskok do 30 mg paro a za 2 tygodnie docelowo 40 mg . Teraz na 30 mg czuć działanie ale to jeszcze nie to . Muszę dojść do 40 mg. Ale apetyt wzrósł : (
 18. Zadawałem to pytanie ale znów zadam bo mi nie pozwala zok. Czy tyjecie po pregabalinie? Drugie pytanie. Czy pregabalina może pogłębiać depresje?
 19. Moim zdaniem Paroksetyna . Gdy próbowałem kiedykolwiek Wenlafaksyny zaraz wzmagała lęki. Na paro jak zaczynałem tak nie było aż tak.
 20. A co myślisz na zaburzenia lękowe o sertralinie?
 21. Wiecie może czy wenlafaksyna działa na neuropatie lub polineropatie. Mam rwe kulszową. Uszkodzone nerwy w dwóch nogach i lewej ręce.
×