Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Elendil

Użytkownik
 • Zawartość

  215
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Biorę już prawie półtora miesiąca Paro . Teraz 2 tydzień zaczynam 20 mg. Zaczynałem 2 tyg 5 mg później 2 tyg 10 mg tydzień 15 mg i od dziś drugi tydzień 20 mg. I nic nie czuje żadnego efektu.
 2. Czy ktoś wie ...Czy można stosować karbamazepine z paroksetyną?
 3. Czy to rozmyte ,podwójne widzenie przechodzi na karbamazepinie?
 4. Kto tutaj biorących paroksetyne ma : śnieg optyczny, brain fog, silną derealizacje i depersonalizacje?
 5. Elendil

  PROPRANOLOL (Propranolol, Propranolol WZF)

  Czy propranolol może zakłócać sen lub robić bezsenność?
 6. Warto Fluvoksamine przed paroksetyne spróbować ? Czy nie bardzo? Jak ma się ciężkie objawy?
 7. Biorę już tydzień 5 mg Paro chce zwiększać po mału dawkę i uniknąć skutków ubocznych. I tak się zastanawiam. Czy od poniedziałku już wejść na 10 mg ? Czy pociągnąć jeszcze tydzień 5 mg ?
 8. Czy Paro działa na noradrenaline?
 9. Czy lamotrygina powoduje zwiększony lęk i niepokój?
 10. Niestety niektórzy muszą siedzieć w domu jak mają ciężkie zaburzenia widzenia 24h/7 tutaj psycholog z psychoterapią nie pomoże . To nie depresja czy nerwica a ciężka choroba fizyczna które niszczy zdrowie psychiczne i zdrowie fizyczne....
 11. Elendil

  WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

  Mam 2 pytania bo psychiatra mi dała wolną rękę między paroksetyną a wenlafaksyną. I mam 2 pytania : 1 . Czy wenlafaksyna też robi taką pustkę,obojętność i człowiek czuje się jak robot? 2. Od jakiej dawki tak naprawdę działa na noradrenaline wenlafaksyna ? . Kiedyś brałem 37,5 mg i już cały mokry i sztuczne pobudzenie . To znaczy że działa już na noradrenaline ? No i pytałem w temacie o paroksetynie zapytam i tu : Mam Silną depresje, silny lęk z napadami paniki , silny lęk uogólniony ,Komplex Zespołu Stresu Pourazowego czyli C- PTSD, Zaburzenia obsesyjno- kompulsyjne czyli Zok inaczej nerwica natręctw . Zastanawiam się nad Paroksetyną lub Wenlafaksyną.
 12. Czy wenlafaksyna też robi taka obojętność pustkę w środku jak paro?
 13. I czy Paroksetyna jest dobra na silną depresje?
 14. O jakich dawkach mówisz ? Ja maksymalnie mam brać 20 mg . Powiedz mi może doradzisz : Mam Silną depresje, silny lęk z napadami paniki , silny lęk uogólniony ,Komplex Zespołu Stresu Pourazowego czyli C- PTSD, Zaburzenia obsesyjno- kompulsyjne czyli Zok inaczej nerwica natręctw . Co by było lepsze Paroksetyna czy Wenlafaksyna? Co byście doradzili ?
 15. Jak to jest łączenie lamotryginy z lekami SSRI . Bo widzę na paru stronach interakcje. Chodzi mi połączenie Paroksetyny z Lamotryginą do dawki 300 mg.
×