Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Elendil

Użytkownik
 • Zawartość

  370
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Elendil

  OT

  Tylko że tu osoby mają wiekszą wiedzę niż pseudopsychiatrzy którzy mogą zniszczyć życie czlowiekowi.
 2. Zacząłem brać od wczoraj 37,5 mg wenlafaksyny i dostałem napadu panki. Ratunek 4 mg clona + zamazane widzenie. Czy to się unormuje z czasem ? Bo miałem wrażenie jakby juz na dawce 37,5 mg czuć noradrenaline.
 3. Paro nie rusza mojej lekoodporności i depresji . Idę w środę do psychiatry i poproszę o Wenlafaksyne . U wenlafaksynie najgorsze jest wkręcanie . Niewiem jak to wytrzymam.
 4. Kupowałeś z importu . Ja przez moje OCD muszę kupywać te za 60 zł bo musi byc logo GSK. Ja sobie tez zwiększam sobie sam dawkę i później mówie na wizycie psychiatrze i nie ma nic przeciwko. Z resztą wie jaka ze mną sytuacja.
 5. Czego nie? Znów działa. Co do Esci nie mogę brać bo pogarsza moje objawy wzrokowe i powodował silną bezsenność. Trochę informacji o OCD dla niektórych: https://selfhacked.com/blog/obsessive-compulsive-disorder-ocd/
 6. Ja za to znów wróciłem tylko do paro. Byłem 2 dni na setrze wzmozone ogromnie lęki i napady paniki + bezsennośc + pobudzenie i 2 dni na wenlafaksynie to samo. Lamotrygina nic nie robiła brałem ja na VS i derealizacje i depersonalizacje . W dawce 100 mg zwiększyła jeszcze gorzej VS , pregabalina tez nic nie robiła. Jestem na 30 mg paro i nie ma takich rzeczy jak na setrze i wenlafaksynie.
 7. Elendil

  OT

  Tutaj jest przedstawiona moc Visual Snow . Ja mam 3200
 8. Elendil

  OT

  Tu jest przedstawiona symulacja życie z tymi objawami
 9. Elendil

  OT

  Tutaj więcej o zespole visual snow pracują nad tym . https://www.visualsnowinitiative.org/
 10. Elendil

  OT

  Ty rozumiesz. Ja mam tak jak na obrazku . Co do tych fruwających to męty innaczej floaters . Ja nie mam takich mam bardzo ciemne i zajmują mi 80 % widzenia Wyglądaja jak na tych filmikach https://youtu.be/WZ3l_5RJ1I4
 11. Elendil

  OT

  Oczywiście że wyniszczające nie nadarmo jest grupa Visual Snow i zrzesza ludzi z tym ciężkim schorzeniem. Jestem pewny że nie masz to nie VS i nie nie ma dużo ludzi. Niestety niezrozumiesz tego bo niemasz pojecia .Co to jest Visual Snow Syndrom. Ludziom zniszczył życie, niektórzy popełnily samobójstwo. Ten kto nie ma nie zrozumie.
 12. Elendil

  OT

  Czlowieku ja mam cięzkie zaburzenia widzenia jestem niepelnosprawny . Mam kurzą ślepotę nie mogę wychodzić na slonce w nocy też. Wiesz ile mam objawów? Poczytaj sobie. http://visualsnowsyndrome.com/symptoms/
 13. Podpowiedzcie mi. Brałem wcześniej Paroksetyne przez 4 miesiące . Nie zadziałała ani na lęki ani na depresje. Mam włączoną sertraline 25 mg od paru dni i setra powoduje u mnie pobudzenie i jakby wzmozony lęk napadowy . Więc do setna choruje na neuroboreliozę i koinfekcje oraz rzadke i niczczace fizycznie i psychiczne schorzenie neurologiczne Visual Snow Syndrom z ciężkimi zaburzeniami widzenia. Do Setry mam dołaczony Clonazepam 2 mg bo jedyny on troszkę tam działa coś i działa i zmniejsza Visual Snow. Wybrałem wszystkie inne benzo i niedziałają dla mnie. Ogólnie przez te choroby jestem lekoodporny na leki ale dalej szukam . Może Sertralina zadziała a jak nie to Wenlafaksyna chociaż trochę. No i ile można brać czasu clonazepamu za nim się wkręci Setra?
×