Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Elendil

Użytkownik
 • Zawartość

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jak to jest z paro i tyciem ? Tyje się przez sam lek że zatrzymuje wodę czy ciągnie przez niego do słodkiego? Wszyscy tyją?
 2. Powiedzcie mi czy setralina będzie dobra na silną depresje, lęk uogólniony , zok, c-ptsd? Zaznaczam że mam silne leki i pobudzenie.
 3. Czy paroksetyne możną łączyć z lamotryginą?
 4. Elendil

  Trwałe kalectwo psychiatryczne

  No ja też jestem martwy od 10 lat na psychotropach czyli mając 17 lat zaczeła się przygoda nie fortunna. Mam de realizację,depersonalizacje,syndrom visual snow, lęk uogólniony, zok,depresja,lęk paniczny i ptsd,agarofobie. I nie mogę pracować i nic robić
 5. To na pewno noradrenalina brałem najmniejszą dawkę a pot to lał.się ze mnie. Co do wenlafaksyny myslicie że to dobry lek na GAD?
 6. Ja też wolę spokojne antydepresanty. Bierzesz też paro?
 7. Chętnie bym wszedł na 30 mg ale boje się jeszcze gorsze spłycenie emocji. I dlatego myślę o sertraline
 8. W czwartek minie 4 tyg jak biorę 20 mg + 2 tyg 10 mg . Dać jeszcze szanse paro? Może zwiększenie dawki? Może ta sertralina? Sertralina od 100 w górę działa troszkę na dopamine...tylko czy nie będę roztrzęsiony Jestem lękowcem.
 9. Co sądzicie czy sertralina zadziała na silna depresje,lęk uogólniony ,ptsd,zok?
 10. Czyli mówisz że wenlafaksyny i mitrazapiny nie polecasz? Myślę o sertralinie
 11. Jeśli bierzesz ją na sen to z czasem efekt Massény mija. Mi kwetiapina robiła brak uczuć w małej dawce nawet i odrealnienie. Benzowiec ile bierzesz mg paro?
 12. Mnie też dobija brak emocji i czuje się jak robot.....Wszystkie leki antydepresyjne tak mają? Jest jakiś inny lek który działa na silną depresje,ZOK,lęk uogólniony i PTSD? Oprócz paro? I który nie znieczula emocjonalnie? I jakie dawki w ogóle bierzecie dawki paro?
 13. Mnie też dobija brak emocji i czuje się jak robot.....Wszystkie leki antydepresyjne tak mają?
 14. Powiedzie mi jak rozłożyć dawki pregi. Mam brać 150 mg x3 . Co ile godzin brać następna dawkę? I mogę brać razem paro? Chodzi mi że naraz .
×