Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Elendil

Użytkownik
 • Zawartość

  379
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Biorę pregabaline może powodować tycie? Mój brzuch się powiększył.
 2. Czy ktoś bierze setre bardziej na zaburzenia lękowe niż depresje ?
 3. Jednak wracam do Seroxatu - paroksetyny. Wenlafaksyna raczej dla osób którzy mają zahamowanie psychoruchowe , leżenie w łózku senność. Ja tego na Paro nie mam a wenlafaksyna pobudza masakrycznie.
 4. @palahniuk Narazie zaczynam od takiej dawki . Kiedyś zacząłem od 37,5 mg i miałem mega pobudzenie. Jestem wrażliwy na leki i tak z psychiatrą ustaliliśmy. Co piszesz o Paro to dobry lek ale codziennie przez paro czuję rutynę.
 5. @palahniuk Właśnie to samo czułem na paroksetynie czyli jak robot + anhedonia i brak emocji.
 6. Witam Mam pytanie . Mam depresje, zok , lęk uogólniony , lęk z napadami paniki + fobie społeczną . Czy wenlafaksyna może pomóc ? Brałem dotychczas paroksetyne . Świetnie działała na lęki ale na depresje nie + tycie ( spowolniony ) metabolizm . Chciałbym się czuć normalnie ani mięc nadmiernego pobudzenia ani nadmiernego uspokojenia . Nie wiem czy na wenlafaksynie to uświadcze . Choć paroksetyna fajnie uspokajała nie nadmiernie .
 7. Mam pytanka co do Pregabaliny : 1. Czy może powodować rozsadzony brzuch który wygląda jak brzuch piwny ? 2. Powoduje zaparcia? 3. Powoduje zwolnienie metabolizmu ? 4. Powoduje wzmożone łaknienie i tym samym wzrost wagi ?
 8. Jak działa na was Sertralina aktywizująco (pobudzająco) czy uspakajająco ?
 9. Elendil

  OT

  Tylko że tu osoby mają wiekszą wiedzę niż pseudopsychiatrzy którzy mogą zniszczyć życie czlowiekowi.
 10. Zacząłem brać od wczoraj 37,5 mg wenlafaksyny i dostałem napadu panki. Ratunek 4 mg clona + zamazane widzenie. Czy to się unormuje z czasem ? Bo miałem wrażenie jakby juz na dawce 37,5 mg czuć noradrenaline.
 11. Paro nie rusza mojej lekoodporności i depresji . Idę w środę do psychiatry i poproszę o Wenlafaksyne . U wenlafaksynie najgorsze jest wkręcanie . Niewiem jak to wytrzymam.
 12. Kupowałeś z importu . Ja przez moje OCD muszę kupywać te za 60 zł bo musi byc logo GSK. Ja sobie tez zwiększam sobie sam dawkę i później mówie na wizycie psychiatrze i nie ma nic przeciwko. Z resztą wie jaka ze mną sytuacja.
 13. Czego nie? Znów działa. Co do Esci nie mogę brać bo pogarsza moje objawy wzrokowe i powodował silną bezsenność. Trochę informacji o OCD dla niektórych: https://selfhacked.com/blog/obsessive-compulsive-disorder-ocd/
 14. Ja za to znów wróciłem tylko do paro. Byłem 2 dni na setrze wzmozone ogromnie lęki i napady paniki + bezsennośc + pobudzenie i 2 dni na wenlafaksynie to samo. Lamotrygina nic nie robiła brałem ja na VS i derealizacje i depersonalizacje . W dawce 100 mg zwiększyła jeszcze gorzej VS , pregabalina tez nic nie robiła. Jestem na 30 mg paro i nie ma takich rzeczy jak na setrze i wenlafaksynie.
×