Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Elendil

Użytkownik
 • Zawartość

  260
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nie masz pojęcia DD nie jest tylko od lęków ale również od chorób neurologicznych jak Visual Snow Syndrom. Co 7 osoba nie czyta ulotek a to błąd. Pregabalina powoduje DD doświadczyłem to na własnej skórze i doświadczam + takie leki jak sertralina,wenlafaksyna ,paroksetyna które powodują derealizacje i depersonalizacje.
 2. Pytanko jeszcze: Czy Pregabalina może hamować działanie Wenlafaksyny ?
 3. Czy u wszystkich wzrasta masa ciała po pregabalinie?
 4. Tak brałem wenlafaksyne i duloksetyne . W DD jest zwiększona noradrenalina więc poco zwiększać jeszcze bardziej noradrenaline ? Tak biorę pregabaline ona zwiększa na początku brania DD .
 5. Mam derealizacje i depersonalizacje już 5 rok. Wenlafaksyna to zły wybór bo podnosi noradrenaline. Ja mam dr/dpr przez syndrom visual snow
 6. Najlepiej działająca pregabalina jest Pregabalina Pfizer tak się nazywa praktycznie to oryginał jak Lyrica ale o wiele tańsza.
 7. Może ktoś się wypowiedzieć dlaczego Sertralina daje większe objawy uboczne dotyczące zwiekszenie lęków od innych SSRI ?
 8. Tak szczerze powiedzcie mi ...czy sertralina dała by radę na silny lęk uogólniony, lęk napadowy z napadami paniki i silną depresją + mam silne pobudzenie Brałem przez tydzień 50 mg to miałem takie silne pobudzenie że było nie do wytrzymania . Na niczym się nie można skupić było . Czułem się jak po narkotyku.
 9. Ktoś bierze Paro na silną depresję i lęk uogólniony? Czy na silną depresje pomaga?
 10. Sorry ale wenlafaksyna to parę miesięcy odstawiona.I w ogóle co ma Wenlafaksyna złe odstawienie i opuchnięcia wokół oczu ? Wczoraj pregabaliny nie brałem i o wiele mnie mniejsze worki i opuchniecie. Znasz mapę twarzy ? Stan wokół oczu odzwierciedla stan nerek i jeśli są przeciążone dają znak właśnie w opuchnięciach powiek wokół oczu .
 11. Tak tylko powieki i w ogóle skóra wokół oczu jest powiązana z nerkami. A Pregabalina jest usuwana przez nerki . Jak wiadomo pregabalina może uszkodzić nerki i spowodowac ich niewydolność. Nawet na ulotce jest wyszczególnione i to nie w skutkach ubocznych . Tylko jest uwaga. Prega napewno obciąza bardzo nerki dlatego robia się wory pod oczami i oczy opuchnięte.
 12. Nie miałem tego jak nie brałem pregi . Tak biorę te leki które mam w podpisie. Prege brałem do wczoraj 450 mg 3x 150 mg
 13. Chyba się trzeba pożegnać z pregabaliną od paru dni mam górne powieki jak balony a dolne podpuchniete i ciemne cienie pod oczami. Pregabalina może być sprawką tego?
 14. Mogę zapytać czego Ci zmieniono Paro na Sertraline?
 15. Do biorących Paroksetyne pytanko: Czy macie suche oczy przez paro lub paro może to powodować?
×