Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

New-Tenuis, :brawo: , głos rozsądku przyda się w tej całej "dyskusji". Dzisiaj czytałem, że to ponoć ściema była z tym, że uchodźcy rozwalili jakiś autobus z wycieczką, powybijali szyby itp. Za to polski bloger, który o tym wspomniał (jako jedyny, jak się okazało), zanotował bardzo duży wzrost liczby odsłon swojego bloga...

 

Żal dupe ściska że peowski troll nie ma tyle odsłon???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis, nie chce się z Tobą kłócic bo sie znamy, ale piszesz straszne głupoty naiwne :bezradny:

tu nie ma rozmów z nimi, oni do rozmowy przystępują z pozycji ma być po mojemu czytaj szariat, na prawdę rozmowy i tak dalej to wszystko już było, buddystów się nikt nie czepia, chrześcijan ani żadnej innej religi (tzn. jest taka tendencja by opluwać pokojowych chrześcijan a relatywizować i tłumaczyć toksyczną naturę islamu ale to już kwestia) jedyna opcja to zdelegalizować cały islam.

co Ty myślisz ze jak z nimi porozmawiasz, pouśmiechasz się okażesz życzliwość to oni nagną islam i wymażą traktowanie kobiet jak psy, nawracanie siłą wiernych itd., co mają zakorzenione od setek lat w kulturze swojej? naiwność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że kręcicie tu niezłą gównoburze, i że tak nie mamy na nic wpływu. Jedno jest pewne. Oni nie chcą do nas, my ich nie chcemy u siebie więc porwiemy ich z sąsiedniego kraju i zamkniemy w obozach wbrew ich woli na terytorium kraju, w którym wcale nie chcą przebywać w okół obywateli, którzy w cale ich u siebie nie chcą, seems legit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, a Ty co myślisz o muzułmańskich najeźdźcach europy i kulcie śmierci czyli islamie?

 

Ja nie mam nic przeciwko. W kraju mamy zły system polityczny, gospodarczy... większość działających systemów kuleje, dlatego opinia publiczna jest jaka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na ruch organizacji faszystowskich :D

Putin się smieje z całej Europy.

kabaret na torach

https://www.youtube.com/watch?v=36Psyly9VYk

litość europejczyków i serce pozwala na takie obrazki. pałami i niech wypieprza z powrotem bronić swojego kraju ludzie bez honoru. W tych pontonach powinny być jedynie kobiety i dzieci a nie wypasione kuzwa byczki w wieku poborowym przyszli terroryści.

Przydałby się jakiś dyktator bo przy takich rządach długo nie pozyjemy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, i pistolety na wodę ze świńską krwią.

 

obejrzyjcie ten krótki minutowy filmik, duchowny muzułmański przemawia do muzułman, takie są ich plany i zamiary wobec europy

[videoyoutube=n7bj9lnkDiI][/videoyoutube]

ale Monika nie ma nic przeciwko.

ale może dzieki takim jak my, ten ich szatański plan podboju europy się nie ziści, dzięki nam, którzy jednak mamy coś przeciwko.

finansowo wesprę polską ligę obrony http://polskaligaobrony.org.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, wszystko to co on mówi to mówi też polska liga obrony, i to już jest zorganizowany ruch, nie jakieś oszołomy... oni np. do zasymilowanych Tatarów nic nie mają, mają pozwolenia na demonstracje, robią różne akcje informacyjne itp., nawet mają hasło: "mądry Polak przed szkodą" z którego ten gość na filmiku zaczerpnął, więc należy ich wspierać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet który powiązał gwałcicieli w szwecji z muzułmaninami, choć udowodnił w sądzie, czarno na biało statystykami, że to byli muzułmanie, że miażdżąca ich większość gwałci szwedki, został skazany wyrokiem sądu za obraze muzułman.

widocznie dla poprawności politycznej w której szwecja jest naj na świecie liczby kłamią.

to obrzydliwe, rzygać się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, a patrz na to http://natemat.pl/154307,zmarly-30-lat-temu-ksiadz-zielarz-z-elblaga-przepowiedzial-inwazje-uchodzcow-na-europe

Czesław Klimuszko

Niektórzy przewidywania o. Czesława przyjmowali jako żart. W 1978 r. zakonnicy dowiedzieli się z Dziennika, że papieżem został wybrany Albino Luciani, który przybrał imię Jan Paweł I. Wśród ogólnej radości tylko o. Czesław pozostał smutny. Dlaczego oni go wybrali? - pytał zdziwiony - przecież on za miesiąc umrze. Zakonnicy przyjęli to oświadczenie jako żart. Niestety po miesiącu pontyfikatu umiera Jan Paweł I. Po jego śmierci zapytano o. Czesława, kto teraz zostanie papieżem. - Teraz papieżem zostanie kardynał Wojtyła - odpowiedział rozradowany jasnowidz. "Jeśli Włoch nie wyjdzie, to wyjdzie Wojtyła". Poczytano to jako miły żart, który rzeczywiście się spełnił. Pisarz Tadeusz Konwicki twierdził, że ojciec Klimuszko bezbłędnie przepowiedział upadek komunizmu w 50 lat po zakończeniu II wojny światowej. Podobnie jak inni wizjonerzy, on także widział zagrożenia moralne i ekologiczne dla ludzkości i świata. Przyznał, że miał wizję potencjalnej wojny nuklearnej oraz wojen religijnych.

"Fronda": zmarły 30 lat temu ksiądz-zielarz z Elbląga przepowiedział inwazję uchodźców na Europę

Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następna Wangelia Pandeva Dimitrova

2043 - Europa i świat zaczynają się ekonomicznie odradzać. "Europa w większości muzułmańska".

 

Tak jasnowidze nie mają racji ale jak sie to czyta to ja czuje przerażenie.

hmmm jakby nie wyklucza się z obecnymi wydarzeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis, uważasz, że II wojna światowa wybuchła z pobudek religijnych? Pisałem o faktach dotyczących aktualnego stanu chrześcijaństwa i islamu, a nie o tym, co by było gdyby. Mnie interesuje to, co mamy obecnie. O mrocznej historii chrześcijaństwa pisałem tutaj nieraz.

Pobudki religijne w czasie wojny ? Proszę bardzo.Przykład Ustaszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wielu z nich ucieka właśnie przed ISIS do Europy.

Nie każdy muzułmanin to bandyta z Państwa Islamskiego.

Nie każdy ale każdy kierujący się w życiu naukami Mahometa jest zagrożeniem dla cywilizacji europejskiej, prewencyjnie nie powinno się tu wpuszczać a ci którzy tu już są powinni być wydaleni do krajów islamskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×