Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, no ja mam tak samo, dlatego w drugiej turze, koniecznie trzeba pójść głosować na mniejsze zło(a nie liczyć na sondaże). ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się Prezydent lewicowy, prawdziwy, wykształcony, kulturalny, ale tego już się raczej nie doczekam. lewicy nie ma ;)
Dopóki rząd będzie patrzył na to co Kościół powie, to nigdy nie będzie lewicy, nawet jeśli ten kto aktualnie będzie u władzy, sam siebie tak określi.

A do tego trzeba wpierw zmian mentalności społecznej, tak żeby "elektorat okołokościołowy", nie był siłą, z jaką ewentualny rząd, musiałby się liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Jednym słowem żenada. Wygra albo głupol, albo fanatyk. :x Jeden i drugi będzie równie beznadziejny, jak beznadziejny byłby lewacki prezydent. :x Wróć - panowie Głupol i Fanatyk to przecież też lewicowcy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te sondaże się sprawdzą to witamy w ciemnogrodzie. Masakra.

Tak jakbyśmy teraz żyli w jasnogrodzie :? Ha ha

 

Brawo Kukiz, brawo Duda

Wynik pokazuje jak bardzo i medialni usłużni komentatorzy i socjolodzy i przede wszystkim dziennikarze to zwykli KŁAMCY.

Dlatego nie oglądam telewizji od dłuższego czasu ( zwł. serwisów informacyjnych ), bo nie znoszę propagandy i służalczości dziennikarzy :pirate:

 

Ale dla Kukiza ode mnie także szacun :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleee co z tego skoro przed chwilą w radio było, ze jest Duda i Komor. Czyli w II turze wybór PO: PIS, to ludzie zagłosują na PIS, bo "PO już teraz było". Czyli klasyka, co wybory mamy przebiegun(k?)owanie. W tym kraju nigdy się nic nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd może coś w tym jest... zawyżali wyniki Komorowskiego, żeby przegrał, po tym gdy pewny swego, jego elektorat nie pójdzie głosować w pierwszej turze, by następnie w drugiej turze zmobilizować ten elektorat , aby wziął udział w głosowaniu dokopując Dudzie. Chytra zagrywka. :)

Mnie w każdym bądź razie, wizja jeszcze większego katolandu, bardzo zmobilizowała i na pewno pójdę na drugą turę....( dziś nie byłam,wychodząc z założenia, że i tak będzie druga tura.)

Ciekawe, czy dużo jest takich osób jak ja.

Nie sądzę by plan w sztabie PO był taki żeby komór przegrał 1 turę by zmobilizować elektorat. Na tyle sprytni to oni nie są. Liczyli raczej na wygraną choć wiedzieli że 2 tura będzie na bank. Pisałem już o tym ze wcześniej: buta kroczy przed porażką. Komorowski myślał że z racji bycia żyrandolem i dlatego ze zgolil wąsy 2 kadencja należy się mu jak psu zupa. Do tego miał wielki parasol ochronny zapewniony przez media więc myślał że jakoś to będzie. Rykoszetem dostał od antyobywatelskich reform antypolskiego rządu typu 67, gender konwencję, GMO. Podpisywał wszystko, dostał za swoje. Pogardzil nawet pseudo debatą bo tak pewny siebie był. I co? Gdzie te 90% ludzi ufajacych prezydentowi?

Komorowski tak jak i cała PO gardzą zwykłymi obywatelami i to będzie gwóźdź do ich trumny. Stąd antysystemowiec kukiz dostał 20% bo pojechał na fali pogardy władzy dla ludzi. Sam nikogo nie poprze jego elektorat się podzieli, część zostanie w domu cześć poprze dude z nienawiści do reżimu. Szanse komora maleją z dnia na dzień chyba ze wezmą się za fałszowanie na mega skalę......

Co ciekawe sporą porażkę poniósł Korwin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te sondaże się sprawdzą to witamy w ciemnogrodzie. Masakra.

Tak jakbyśmy teraz żyli w jasnogrodzie :? Ha ha

No coś się jednak zmienia, wystarczy pooglądać TV. In-vitro jest chociaż sama ze względów innych niż religijne jestem przeciwna, ale przynajmniej ludzie mają wybór. Pigułka po dostępna bez recepty też jest. Za rządów PiSuarów byłoby to niemożliwe przez wiarę w starożytne gusełka i gości popieprzających w kieckach. Więc tak, z wielu perspektyw jak na ten moment, aktualny rozwój naszego kraju i z perspektywy tego co nasz może czekać jesteśmy w jasnogrodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem na wyborach.Komorowskiego poparłem.I jestem zaskoczony wynikami wyborów.Troszkę na minus.Bo myślałem,że to Komorowski wygra w cuglach.Ale i troszkę na plus :D bo pokazuję to,że nasza demokracja ma się dobrze.Skoro,tak różni kandydaci mają często podobne poparcie.

Wynik Dudy i Komorowskiego pokazuje,że scena polityczna jest zabetonowana na wieki, przez duet PIS I PO.Ogromne gratulację należą się dla Kukiza.Ponad 20 % poparcia, pokazuje,że są w Polsce ludzie, którzy mają dość wojny PIS z PO.

Polacy są już zmęczeni tymi tematami dla nich bez znaczenia.Czy Komorowski ma wąsy czy nie,gdzie będzie pomnik smoleński.

Wyborcy Korwina, cóż nie popisali się.Może i dobrze,bo człowiek, który gardzi ludźmi.Kobietami i niepełnosprawnymi.Nie jest godny być prezydentem.Wracając do Kukiza.W wielu miejscach ma on rację.Choćby w ograniczeniu samowoli urzędników.

Gdybym miał 25 lat, bym go pewnie poparł.

Co do Dudy.To na pewno ogromne gratulacje :brawo: bo i człowiek uzyskał ogromny sukces.Bo z jego punktami można się zgodzić.Choćby walka z bezrobociem.

Ale dla mnie to kandydat silnie związany z kościołem.Ja jestem za aborcją, in vitro.Związkami partnerskimi.

A kto mi zagwarantuję,że Duda jako prezydent nie zajmie się sprawami dla m nie mało ważnymi.Choćby Smoleńskiem.

Ta druga tura będzie między Komorowskim i Dudą.

Ja popieram Komorowskiego.

Bo jestem człowiekiem lubiącym ciszą i spokój.

Na koniec o frekwencji.Ponad połowa nie poszła.

Czyżby żaden z kandydatów i kandydatka im się nie podobała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej ludzi z wykształceniem zawodowym głosowało na Dudę, a ci z wyższym przeważnie na Komorowskiego. Taki wykres pokazali w telewizorze. Ot, durny naród. No nic, miejmy nadzieję, że w nocy coś się jeszcze zmieni i jednak Bronisław okaże się zwycięzcą. ;)

Liczę na to.Komorowski górą :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot, durny naród.

Cóż, naród, który uważa, że bozia z góry pomoże mu wyjść z biedy i ucisku, że wystarczy się pomodlić na wiecu i manna z nieba spadnie. Coś dziwne, że od ponad 2000 lat ta manna już nigdy więcej nie spadła, a naród mimo, że głęboko wierzący nadal tkwi w biedzie. Ludzie nie rozumieją tego, że nie ważne kto będzie rządził to trzeba wziąć los w swoje własne ręce, zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Więc tak, głupi naród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie lemingi . Duda zawsze może jeszcze popełnić samobójstwo, ulec nieszczęśliwemu wypadkowi , czy też śmiertelnie zachorować.

Nie takie rzeczy w bananowych republikach się zdarzały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×