Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Waham się, czy jednak na Brauna nie zagłosować. Przekonał mnie analizą "Gwiezdnych Wojen" i tym radiowym głosem. Strzelnice przy kościołach to też niezły pomysł.

Ej, to poważnie tak?

 

Próbowałem trollować tym Braunem, ale widać kiepski ze mnie troll, bo nikt nie chciał mnie karmić. Głosuję na Kukiza, ale taka okazja, żeby zagłosować na kogoś pokroju Brauna (dla jaj), może się już nie powtórzyć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, do bodajże 5 maja trzeba bylo okreslic sie gdzie sie bedzie głosowac.

To była jedna z opcji - zgłosić się do wybranej komisji z prośbą o dopisanie do listy wyborców, drugą - było zaświadczenie ze swojego UM o możliwości głosowania w dowolnym lokalu wyborczym w całej Polsce ( co było równoznaczne ze skreśleniem z listy w komisji, do której się jest przypisanym z racji adresu zameldowania ) - wystarczy przedstawić wraz z dowodem ;)

 

VOILA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nasi socjolodzy się popisali, Duda na 80% zostanie prezydentem skoro większość wyborców Kukiza zagłosuje na dudę albo nikogo bo na pewno nie Komora. No ale pewnie jakieś trupy z szafy się powyciąga by uratować Komora.

 

chyba faktycznie jednak trzeba uciekać z kraju :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nasi socjolodzy się popisali, Duda na 80% zostanie prezydentem skoro większość wyborców Kukiza zagłosuje na dudę albo nikogo bo na pewno nie Komora. No ale pewnie jakieś trupy z szafy się powyciąga by uratować Komora.

 

Może znowu dojść do cudu nad urną, żeby ratować Komoukraińskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kukiz, brawo Duda

Reżim powoli zdycha jak mawiał Sikorski zostało go tylko dorżnąć.

Wynik pokazuje jak bardzo i medialni usłużni komentatorzy i socjolodzy i przede wszystkim dziennikarze to zwykli KŁAMCY.

Prezydent nie ma nawet 40% poparcia a media od pół roku wciskają ludziom że ma 50%. Zwykli kłamcy

Jak Duda wygra za 2 tygodnie serialnie otworze szampana za 500 zł i sie napije.

Wynik pokazuje że Prezydent nierób nie jest nic wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nasi socjolodzy się popisali, Duda na 80% zostanie prezydentem skoro większość wyborców Kukiza zagłosuje na dudę albo nikogo bo na pewno nie Komora. No ale pewnie jakieś trupy z szafy się powyciąga by uratować Komora.

 

Może znowu dojść do cudu nad urną, żeby ratować Komoukraińskiego.

Dla mnie to bez różnicy który z nich będzie ale może czas na zmiany choć za lewomaryjnym Pisem nie przepadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi dwaj najlepsi kandydaci zajęli 2-a ostanie miejsca, no ale ja zawsze byłem pod prąd. A Komoruski to zapracował se na ten słaby wynik swymi unikami i niepojawieniem się na debacie. Liczba urzędników i zadowolonych z sytuacji materialnej nie jest w Polsce aż tak duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam dziś okazję odwiedzić dwie komisje wyborcze, każdą w innej gminie. Żaden z członków komisji nie wiedział dlaczego karta do głosowania jest w prawym górnym rogu odcięta. Zapytany pan przewodniczący jednej z komisji powiedział "Bo maszyna tak obcięła".

Powiedziałam, ze powinien wiedzieć bo wśród tych, którzy głosowali pojawił się niepokój.

 

Wiadomo... karta odcięta ma służyć ludziom niepełnosprawnym - niewidzącym, niewidomym, niedowidzącym, dla ułatwienia nałożenia specjalej nakładki na kartę do głosowania.

 

Bylejakość... pomyślałam...

 

Jak szkolą tych ludzi do tych komisji?

 

Czy Wy Kochani wiedzieliście dlaczego ta karta była odcięta? 8)

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×