Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu maciek, ale czemu znów odnosisz się personalnie? Sam się podkładasz, masz tak absurdalne poglądy, że kpienie sobie z Ciebie jest łatwą i przyjemną rozrywką.

I to jest właśnie wasza lewicowa tolerancja. Nie ma żadnej tolerancji. Ludzi o innych poglądach podobnie jak Korwin skazywalibyście na chłostę.

Dla mnie z kolei twoje polgądy są bezsensowne, głupie i absurdalne. Natomiast czy ja zabraniam Ci je mieć?

Dlaczego ty zabraniasz mi mieć o głosić moich? Przeciez kazdy na formu moze się wypowiedzieć?

Tzn wg was nie każdy......to co teraz pójdziecie do Adminów by kneblować usta?

więc zacząłem bawić się Tobą.

No pięknie to określiłeś. W końcu jakiś lewak na tym forum powiedział prawdę.

Wy nie prowadzicie dyskusji jak zwykli forumowicze. Nie. Waszym celem jest tylko zabawiać swoje własne ego kosztem innych poprzez obrażanie ich, dogryzanie wyśmiewanie itd.

Tylko po co to? Czy musicie być tak małostkowi i tak nihilistyczni by obrażaniem i de facto HEJTERSTWEM poprawiać sobie humor?

Jakie to słabe i niskie. Poniżej kultury i godności....

 

Nie osiągasz tu żadnych sukcesów, bo nie umiesz nawet dostrzec ironii i sarkazmu, które wypływają z wypowiedzi Twoich adwersarz

Już jedno osiągnąłem. Pokazałem, że prócz obrażania nie potraficie NIC. Nie macie argumentów. Nie macie wiedzy doświadczenia. NIC.

Macie tylko swoje hasła TVNowskie które jesteście karmieni w mysl hasła "całe kłamstwa, całą dobę"

Kim jesteś z zawodu i jakie masz wykształcenie że mienisz sie być moralizatorem i cenzorem politycznym na tym forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, ale ja właśnie nie zabraniam Ci mieć poglądów, przecież piszesz co chcesz. :) Nie lubię tylko, gdy posługujesz się tanimi analogiami lub przechodzisz od razu do ataku. Pamiętaj, że agresja wzbudza agresję. Nie zmienisz tutaj niczyich poglądów, warto to sobie uświadomić.

 

Mam wykształcenie, którego nie da się zdobyć w trybie zaocznym, ale nie sprawiałoby mi przyjemności zadawanie nawet najprostszych pytań z dziedziny, którą studiowałem, bo to jest po prostu słabe. Znam swoją wartość i nie muszę jej udowadniać na forum. A Ty ciągle walczysz, nie wiem po co i o co. To dość symptomatyczne, że masz tu tylu przeciwników - nie wiem, może czerpiesz z tego siłę. Ja bym jednak podszedł do tego z większą subtelnością i zastanowił się dlaczego wzbudzam taką niechęć. A przy urnie wyborczej i tak zrobisz to, co zechcesz. Przecież nikt Ci niczego nie zakazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, ale ja właśnie nie zabraniam Ci mieć poglądów, przecież piszesz co chcesz. :) Nie lubię tylko, gdy posługujesz się tanimi analogiami lub przechodzisz od razu do ataku.

Na tym polega możliwość swobody wypowiadania się na forum że jest wolność słowa i jeśli ktoś chce (np Ja) może posługiwać się jak to mówisz tanimi analogiami? Zabronisz mi używać tanich analogii? A może zabronisz mi również atakować rząd, PO i prezydenta?

Może naślesz na mnie ABW o 6 rano jak nasłali na autora strony Antykomór?

Nie ty będziesz mi mówił i cenzurował moje wypowiedzi i wskazywał mi co moge powiedzieć a czego nie mogę. Kim jesteś żeby mówić mi co mam mówić a co nie?

Nasuwa sie skojarzenie byli tacy ludzie za komuny, mieli taką prace nazywali sie cenzorzy. Cenzurowali co kto może mówić a co nie co mozna pisać a co nie.........

 

Mam wykształcenie, którego nie da się zdobyć w trybie zaocznym, ale nie sprawiałoby mi przyjemności zadawanie nawet najprostszych pytań z dziedziny, którą studiowałem, bo to jest po prostu słabe.

Hm...napisałem o swoim wykształceniu i pracy bo zarówno ty jak i pinda zaczeliście mnie atakować już w sposób bardzo chamski.....

Jak wcześniej nie wiem czy ty czy ona zauważyliście napisałem kiedyś że jestem zaoptrzeniowcem. Skłamałem wtedy by nie wyjawiać swojego prawdziwego zawodu pracy i wykształcenia bo myśle po co? Stąd napisałem to....

No ale zarzucić mi bezpardonowo i naprawde chamsko że moja znajomość ekonomii/gospodarki jest zerowa to było naprawde przegięcie...

Za dużo lat pracuje i za dużo książek przeczytałem fachowych by ktoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia mówił mi że ja sie na tym nie znam.

Stąd odkryłem karty. Napisałem na bazie czego mam swoją wiedzę.

Znam swoją wartość i nie muszę jej udowadniać na forum.

Ja również nie musze, ale dzisiejsza wasza prowokacja niestety wypaliła i wpadłem w wasze platformerskie sidła. Jeśli nadal nie wierzysz w to co napisałem to możemy stanąć do debaty na każdy temat gospodarczy w każdym wątku....nie ma problemu.

Wtedy okaże się kto ma wiedze a kto nie.....

A Ty ciągle walczysz, nie wiem po co i o co. To dość symptomatyczne, że masz tu tylu przeciwników - nie wiem, może czerpiesz z tego siłę. Ja bym jednak podszedł do tego z większą subtelnością i zastanowił się dlaczego wzbudzam taką niechęć. A przy urnie wyborczej i tak zrobisz to, co zechcesz. Przecież nikt Ci niczego nie zakazuje.

Ja o nic nie walcze. Pisze tylko zwykłe komentarze polityczne bo takie mam hobby. To ze ktoś sie z nimi nie zgadza to nie moja wina.

Odczucie mam odwrotne. To ty i pinda walczycie ze mną zaciekle jak tylko możecie bo jak sam napisałeś sprawia Ci to frajde. Nic nie osiągnąłeś niec nie udowodniłeś skąd ta krucjata wobec mnie?

Podejżewam że wynika tylko z nihilizmu słabości, płytkości i po prostu braku charakteru. Urządzacie sobie zwykłe polowania na mnie i moje posty jak sam napisałeś nie by wymieniać poglądy ale dla zwykłej hejterskiej frajdy.

Poziom dyskusji z tobą jest naprawde poniżej poziomu dyskusji z kimkolwiek. Dla mnie nie jesteś godzien nawet miana dyskutanta bo kierujesz sie wyłącznie nienawiścią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, :blabla:. Zobacz z łaski swojej, jak nerwowa jest Twoja wypowiedź. Ile w niej katolickiej nienawiści (ja Ci piszę, że możesz przecież wyrażać co chcesz, a Ty mi o cenzorowaniu, nasyłaniu abw, platformerskich sidłach - o co chodzi...). Bardzo się spalasz, nie wiem czy to dobrze, szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę Twój nie najlepszy stan psychiczny (to nie jest złośliwość, sam napisałeś, że boisz się, że stajesz się nienormalny).

 

Niezależnie od tego, jak mocno się różnimy, nie życzę Ci źle pod względem zdrowotnym, a chyba to jest najważniejsze na tym forum, więc może nabierz dystansu do tego wszystkiego... Jeśli będziesz kontynuował te ataki, to ja się mogę stać niemiły, a bardzo byś tego nie chciał, naprawdę. Są fora tematyczne (polityczne), tam byś mógł się spełnić. Tutaj wzbudzasz politowanie i śmieszność, oczywiście u osób, które mają odmienne poglądy. Po co to komu?

 

Podejżewam że wynika tylko z nihilizmu słabości, płytkości i po prostu braku charakteru. Urządzacie sobie zwykłe polowania na mnie i moje posty jak sam napisałeś nie by wymieniać poglądy ale dla zwykłej hejterskiej frajdy.

Najpierw zajrzyj do słownika, a potem wygłaszaj swoje sądy, panie kierowniku. :roll: Każdy, kto przejawia mentorski ton i próbuje narzucić swoje poglądy innym, powinien liczyć się z tym, że spotka się z odzewem, nie rozumiem, dlaczego nie jesteś na to gotowy.

 

Dark Passenger, no wiesz co... A ja już oddałem swój głos i nie mogę go zmienić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się spalasz, nie wiem czy to dobrze, szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę Twój nie najlepszy stan psychiczny (to nie jest złośliwość, sam napisałeś, że boisz się, że stajesz się nienormalny).

hahahahhaha

Już ty sie o mój stan psychiczny nie martw. Z obiektywnego punktu widzenia nic mi nie dolega. Pracuje mam życie towarzyskie przyjaciół, chodze na imprezy. To ze mam od czasu do czasu depresje to cóż pół Polski ją ma............

A jaka "choroba" Ciebie sprowadza na to forum?

Jeśli będziesz kontynuował te ataki, to ja się mogę stać niemiły, a bardzo byś tego nie chciał, naprawdę.

hahahahahha po raz kolejny

I co mi zrobisz? Już nie od takich epitetów mnie wyzywałeś od czubków psychopatów itd.

I co myślisz ze mnie to rusza?

Mówiłem Ci. Dla mnie poziom dyskusji z Tobą to poziom dyskusji z Niesiołowskim. Zupełne dno i dyskusja z kimś kto kieruje się wyłącznie nienawiścią wobec oponenta do tego nie ma żadnych argumentów.

Ty np przy Monku z którym sie nie zgadzamy raczej w niczym nie jesteś nawet godzien stanąć bo on ma chociaż jakąś kulture i szacunek wobec adwersaża. U ciebie nie ma tego zupełnie.....prezentujesz poziom jakiegoś sfrustrowanego lewicowca nic poza tym.....

Szukasz sobie na chama wroga na tym forum i akurat wypatrzyłeś sobie Mnie.

Z reszta ja nie atakuje na tym forum nikogo prócz PO i reżimu rządzącego wytykając im nic poza prawdą bo po prostu źle rządza krajem. Nic pozatym.

Ty jako zaciekły orbońca rezimu nie wiem czemu ale bierzesz to presonalnie do siebie.

Jak ktoś atakuje PiS na forum to ja go nie bornie bo nie jestem członkiem PiSu. Jestem ego wyborcą ale tylk na zaasadzie mniejszego zła.

Masz w rodzinie członków PO a może sam nim jesteś? Załatwili Ci prace czy co ze tak ich bronisz atakujac mnie?

próbuje narzucić swoje poglądy innym, powinien liczyć się z tym, że spotka się z odzewem, nie rozumiem, dlaczego nie jesteś na to gotowy.

Ja nikomu swoich poglądów nie narzucam. Każdy może mieć poglądy jakie chce i głosować na Komorowskiego nawet na 4 ręce co jest swoją drogą całkiem możliwe.....

Ty nie dość że narzucasz swoje poglądy to zabraniasz mi mieć moich a na to zgodzić sie nie mogę.

Pisałeś że mam tylu przeciwników na forum. Prócz ciebie i pindy nie ma takich.

Są ludzie którzy sie ze mna nie zgadzaja tacy jak Monk czy Carlos ale nie są to moi przeciwnicy tylko dyskutanci po innych stronach barykady politycznej. Nawet obu lubie swoją drogą....

Dlaczego chcesz tak bardzo wsadzić mnie do jakiejś sszufladki z napisem "Wróg"?

Nic złego Ci nie zrobiłem. Dlaczego mnie nienawidzisz i prześladujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, wybacz, ale słaby jesteś w polemice. Pomijam prymitywny język, bo być może Twoje wykształcenie to kolejny z mitów, które o sobie opowiadasz, ale po prostu mijasz się z prawdą. Nie przypominam sobie, żebym przyrównywał Cię do czubków czy psychopatów. Przejawiasz, co prawda, pewne predyspozycje, ale nie jestem lekarzem, więc trudno jest mi postawić diagnozę. Jeśli już tak bardzo sobie tego życzysz, to optowałbym za F20.0.

 

Ja nie czuję do Ciebie nienawiści. Nienawiść to bardzo silne uczucie, a ja Cię nie darzę żadnym, przepraszam. Pewnie to boli, ale nie jestem w stanie oddać swego serca każdej chętnej osobie. :bezradny:

 

Maćku, wyrażasz swoje poglądy w bardzo zdecydowany, agresywny sposób. Ponieważ są odmienne od moich (tak o 180 stopni), to czasem coś tam Ci napiszę, w chwilach przeznaczonych na relaks. Naprawdę, nie spinaj się tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai powiem Ci tak:

to czy ja używam prymitywnego języka to moja sprawa. Może mam takie widzimisię.....

Prosiłem Cie kiedyś o rozejm na zasadzie Ty nie odnoś sie do moich postów/Ja nie bede odnosił się do twoich.

Niestety z rezejmu nic nie zostało bo twoja nienawiść do moich poglądów (faktycznie może nie do mnie personalnie, ale do poglądów to już tak) zwyciężyła i znów tkwimy w kolejnej jałowej kłótni.

Nie chce mi sie już szukać jakimi tam epitetami i błotem mnie obrzucałeś kiedyś ale pamiętam i wiem że tak było.

Możesz nie wierzyć w moje wykształcenie, w moją pracę w cokolwiek mówie. Guzik mnie to obchodzi. Co nie znaczy jednak, ze mimo że w to nie wierzysz to zarówno moja wiedza praca i wykształcenie jest prawdą. Mówiłem moge Ci to udowodnić jak tylko chcesz w jakiejkolwiek debacie.

Tobie przeszkadz posługiwanie się przeze mnie tanimi hasłami bo uważsz że człowiek z wykształceniem takich nie używa. I kolejny błąd.

Ja pisanie na forum traktuje jako rozrywkę i zamiast pisać ekonomiczne/podatkowe wywody których nikt nie przeczyta na stronę wole napisać dwa trzy hasła bo to po prostu zajmuje mniej czasu.

Najbardziej jednak uderzyło mnie to:

kpienie sobie z Ciebie jest łatwą i przyjemną rozrywką.

Te chciałoby sie powiedzieć "taśmy prawdy" pokazały twoją prawdziwą twarz. Jesteś zwykłym nienawistnikiem szukającym frajdy, podniety i taniej rozrywki. Nie różnisz sie niczym od zwykłych hejterów i froumowych trolli.

I ja mam dyskutować z Tobą? O czym?

To nie jest poziom nawet podwórkowy.

Dlatego pronuje Ci stary układ.

Ja bede udawał że nie widze twoich postów. Ty udawaj że nie widisz moich. Nie wchodźmy sobie w drogę i tyle....

Podniecają cie te kłótnie? Tak bardzo cieszy Cie to jak mi "dołożysz"? Wszytsko tylko by temu katolikowi dołożyć i by go obrazić?

Myślisz że z twojego powodu przestane jeździć po Komorowskim i Platformie których uważam po prostu za największe zło w Polsce?

Co chcesz osiągnąć? Myślisz ze zmienisz moje poglądy?

Chce mi się po porstu śmiać z politowania......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrze. Nie będę ukrywał, nie przeczytałem tego, zbyt to długie, zbyt niedbale napisane. Zaburza moje poczucie smaku.

 

Poza tym, nie chcę podpaść Artemizji, bo lubię z nią pisać o snookerze.

 

:papa:

 

Aha, to ja jednak zagłosuję na Komorowskiego, trzymajmy się tematu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zagłosuje chyba na Kukiza..

A w snookera gram z kumplami w klubach bilardowych. Wole jednak klasycznego billarda :)

Tyle dobrze że chociaż przestałeś mi już grozić.

Powtarzam. Nie wchodźmy sobie w drogę na tym forum, udawajmy że się nie widzimy i myślę że obaj będziemy zadowoleni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha

Brawo :brawo: rzecznik Pis mastalarek vel mastalarek. Na chamskie ataki reżimowyca Kraśko odpowiedział "nazwijcie TVP info Komorowski Info " i wyszedł ze studia na znak protestu.

Nie lubiłem go zbyt ale teraz zmieniłem zdanie. REŻIM się sypie i nawet rządowi dziennikarze nie wiedzą już jakich chamskich ataków mają się chwytać.

Wiwat kukiz w 1 turze na pochybel lewicowym zdrajcom z PO i ich prezydentowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciuś pisałam wcześniej :) jestem modelką :-* też odkryłam karty hihi:-*

A to może by i się zgadzało. Ponoć modelki inteligencją nie grzeszą....

 

Maciuś :*

muszę Cię zasmucić, ale za mało bystry jesteś na prezesa KPMG :)

Nie wiem dlaczego próbujesz wciskać kity o swoim drugim życiu i karierze w korpo, jak narazie tylko ty w to wierzysz ;)

I jeśli myślisz, że będę tu wypisywać swoje miejsce pracy, wykształcenie i może jeszcze numer pesel i nip, to jesteś głupszy niż myślalam :)

ale buziaka łap :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha

Brawo :brawo: rzecznik Pis mastalarek vel mastalarek. Na chamskie ataki reżimowyca Kraśko odpowiedział "nazwijcie TVP info Komorowski Info " i wyszedł ze studia na znak protestu.

Nie lubiłem go zbyt ale teraz zmieniłem zdanie. REŻIM się sypie i nawet rządowi dziennikarze nie wiedzą już jakich chamskich ataków mają się chwytać.

Wiwat kukiz w 1 turze na pochybel lewicowym zdrajcom z PO i ich prezydentowi.

Prawdziwy reżim to by nie zaprosił do studia, ba wtrącił do więzienia całą opozycje, owszem Komora jako urzędującego prezydenta w tv jest więcej niż innych kandydatów ale tak było u nas zawsze. Zresztą przesadne epatowanie kandydatem może przynieść odwrotny skutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dyskutować na pewno nie będę. Korwin mówił, że kobieta przesiąka poglądami człowieka z którymi sypia. Tak więc zaczynam gwałcić, bo do wolnego rynku można przekonać już chyba tylko penisem ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że to temat o kandydatach na prezydenta nie multi osobowo-wycieczkowy autobus,więc wasza praca,stan majątkowy,grupa krwi czy głębokość odbytnicy.

A jak komuś nerwy puszczają to niech sobie pierdyknie setkę pompek i setkę soku owocowego czy hujbate na ziółkach.

 

Dzinkuje za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, zgadzam sie,

nie chcę się skarżyć jak w podstawówce, ale proszę o usuwanie postów NIEZWIĄZANYCH z ww. tematem. Ja postaram się też opanować, ale temat zboczył z torów z uwagi na opowieści fantasy Maciusia ;*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek bo kurcze prowokujesz.Musisz zrozumieć,że postępujesz nie fair.Tak wyśmiewasz wszystkich,którzy nie mansją Twych poglądów.Musisz zrozumieć,że nie wszyscy będziemy tacy jak Ty.Więcej luzu.Mamy demokrację.Ja jestem za PO i TVN, Ty za PIS i za Gazetą Polską.

Fajnie że w końcu stawiasz TVN i PO w jednym szeregu bo to faktycznie macki tej samej mafijnej ośmiornicy.

To taki mój mały sukces rzekłbym.

Czym prowokuje? Niewygodną prawdą która godzi w wasz mały TVNowsko wykreowany platformerski świat?

Dla mnie możecie sobie popierać i PO i TVN i kogo tam chcecie i jak tam chcecie bo po to jest demokracja.

Czasem lubie troszke poprowokować ale nigdy nie mam zamiaru nikogo obrażać. Mówie niewygodną prawdę której z waszych mediów sie nie dowiedzicie bo przestaniecie głosować na PO.

Od dłuższego czasu bonsai i pinda brutalnie atakują mnie personalnie. Epitetów jakich używają nie bede przytaczał.....

Jednak zarzucenie mi że nie znam się na dziedzinie którą studiuje pracuje i ucze sie od poczatku studiów aż do dzis przez jakichs gimbusów z których świat ogranicza sie tylko do Ukrytej prawdy z TVNu jest po prostu żałosne i smieszne.

Maciek ty nie mówisz prawdy, tylko narzucasz wszystkim swe zdanie.

Nie wiem,skąd te porównanie PO I TVN do mafii.Chyba nie wiesz,co to jest mafia.O ile wiem,to w TVN nie nakłaniają nikogo to złych rzeczy.

Ty jesteś zwolennikiem jakieś dyktatury.Najlepiej to kościoła i PIS.Ale na szczęście społeczeństwo mądre i nie chce oddać władzy kaczorowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos, ja to podziwiam Ciebie. Masz dużą wiedzę i w tak popskojny i rzetelny sposób potrafisz dyskutować.

W przeciwieństwie do Maćka, który wyznaje zasadę.Kto nie ze mną ten przeciw mnie.Maciek to taki polityczny fanatyk.Atakuje każdego, kto nie podziela jego wizji świata.Czasem mu brakuje argumentów, to każdego dziennikarza,który nie jest za PIS nazywa per zdrajca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, tak na dzień dobry

http://wyborcza.pl/1,75968,17855280.html#MTstream

on kandyduje na urząd prezydenta czy biskupa?

 

Odpowiedź sama się narzuca.Oto kandydat kleru :mrgreen: wiadomo, kto go popiera.Mohery i młodzi nawiedzeni.U nas koło kościoła stoi wielki baner pana Dudy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudę, to powinno się zgniłymi jajkami obrzucić. W ogóle PiS-suary, to jacyś dziwni fanatycy. Gdy czasem przylądam się tym ich "imprezom", to jedyne co słyszę, że PO to, PO tamto i kupa z tego wychodzi. I to wplatanie na chama kościoła - przez to Duda nie wygra w życiu wyborów - młodzi ludzie nie chcą państwa kościelnego ani ingerencji kościoła w ich prywatne życie a tych, którzy kościoły odwiedzają została już na prawdę garstka, a po za fanatykami PiSu tylko oni pójdą na Dudę zagłosować.

Mój głos poszedłby na Korwina-Mikke, wprawdzie nie ze wszystkimi jedo postulatami i światopoglądami się zgadzam ale jest on jedynym człowiekiem, którego poglądy na wiele spraw w ogóle człowiek ma szansę poznać i jedyny radykalny człowiek - a dlaczego, bo go na to finansowo stać. Do dnia dzisiejszego nie mam pojęcia jakie poglądany w kwestii "życiowych" aspektów mają poszczególni kandydaci - zwyczajnie dlatego, że ta banda debili nie widzi dalej niż czubek własnego nosa i w dupie mają opinie publiczną i chęć obcowania ze społeczeństwem - więc jak niby głosować na kogoś, kogo zupełnie sie nie zna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×