Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że tam nie było 4,90000000000000000, bo to przecież całkowicie inna liczba niż 4,9. :hide:

 

Tak, jak wspomniał carlosbueno najpierw nauczmy się prostej matematyki, potem może języka obcego, a na samym końcu wybierajmy prezydenta. ;)

 

Im bliżej do wyborów, tym bardziej chcę głosować na Komorowskiego. Nie zniosę debilizmu na szczytach władzy, na forum jest to jeszcze wybaczalne. No ale z Braunem to już naprawdę porażka. To takie smutne, że gdzieś obok mieszka ktoś, kto może popierać takiego gościa. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty widzisz te zniszczenia ?

Wystarczy wyjechać z Warszawy do mniejszych średnich miast.

W Polsce praktycznie nie ma przemysłu, a to co jest to jest symboliczne w porónaniu do tego co było w COK.

W dwudziestoleciu międzywojennym z większych zgliszcz niż w 89tym potrafiono podnieść kraj i doporowadzić do stanu relatywnie lepszego niż dzisiaj. Polska wtedy miała jakiś potencjał dzisiaj nie ma niczego....

Do tego jest coraz gorzej bo jako kraj nie mamy suwerennej polityki w praktycznie żadnej dziedzinie.

Gospodarczo, politycznie chodzimy na pasku Niemiec i UE. Żadnych poważych działan nie mozna podjąć bo UE moze miec jakies ale.

Nie jestem przeciwko Unii ale nie na takich zasadach jak teraz że interes unii jest ważniejszy niż interes polski.

Nie ma polityki zdrowotnej, demograficznej, rolnej, zagranicznej a w sumie to praktycznie żadnej.

Jest tylko jedna polityka. Kto ma pieniądze i wpływy do tego może sobie opłacić polityków sędziów to nawet może przejechać człowieka na pasach i dostanie wyrok w zawieszeniu jak jakiś urzędas z Kancelarii Prezydenta.

Kto jest biedny pójdzie do więzienia za batonika ze sklepiku.

Czyli de facto bezprawie wszedzie. Korupcja na miliardy złotych....

Polska jako byt samodzielny nie istnieje jak zauważył słusznie Sienkiewicz.

Do tego emigracja wynosząca już prawie 3 miliony a szykuje sie kolejna fala. Ja np prawie pół rodziny mam za granicą. Czemu wyjechali?

Bo nie ma przemysłu ani stanowisk pracy by mogli zostać i założyć rodzinę.

Jeśli tobie detektywie w takim państwie żyje się dobrze i popierasz reżim w postaci PO i prezydenta to twoja sprawa.

Mnie i bardzo dużej części społeczeństwa taka sytuacja nie odpowida i przy wyborach mam zamiar zrobić coś by to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z brakiem przemysłu. Jest newag, jest pesa, teraz francuski airbusa, Aircraft sikorsky, KGHM inwestuje w Chile, dzieka bogu stocznie państwowe padły i teraz jest renesans z względu na prywatne stocznie. I to właśnie kaczor utopił hajs w Możejkach próbując robić na złość Putinowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahhaha

Nie ma jak to propaganda. Wszystko zawsze wytłumaczy.

Newag ledwo żyje i to mówiąc wiem co mówie.

Pesa jeszcze jako tako ale przegranie przetargu na rzecz Pendolino bardzo ich bolało. Mają dobry produkt, dobry zarząd moze zachód ich doceni.

Sikorski, Świdnik i Mielec mają przed sobą widmo dużych problemów przez ostatnio przegrany przetarg na rzecz francuzów. Ponoć było to w zamian za stanowisko dla Tuska.

KGHM jest w defensywie przez podatek od kopalin czyli haracz nałożony przez Tuska.

Z kolei Orlen ma sie jako tako jako przechowalnia dla ludzi platformy.

Lotos z kolei ma spore kłopoty....

I w czym ty widzisz polski przemysł? W tych kilku zakładach które jeszcze jako tako żyją bo rząd jeszcze nie postanowił ich wykończyć bo wsadza tam swoich ludzi by brali gigantyczne pensje?

Pare zakładzików państwowych i garstka prywatnych 3 milionów bezrobotnych nie wchłonie.

Śmiech na sali...hahahhahaha...

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciuś naprawde nie znasz się, a lubisz udawać, Ze jest inaczej. Pesa nie starała się w przetargu na pendolino, wiec nie wiem co ich może bolec. Pesa produkuje sklady w innej kategorii, primo do 160km, secundo na krótkie trasy. Pociągi kupuje się w trybie zamówień publicznych, pesa nie wyslala swojej koperty z ofertą. Ale Ty wiesz lepiej co ich boli. :)

Aj bawisz mnie chłopie.

Ciekawe czy KGHM wiedzą, że są w tak kiepskiej sytuacji jak nam przedstawiasz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że tytułem wątku jest "Wybory na prezydenta" a nie wiedza i sytuacja materialna po prostu mackia.

Lewaki typu bonsai i pinda zawsze wątki polityczne sprowadzaja personalnie do mnie. Nie wiem czemu pewnie z nienawiści...do prawicy i z własnej frustracji.

Myśle ze kto na czym sie zna i jaka ma wiedze chyba wyszło w "debacie".

I oni mówią że nie są hejterami.

Smiech na sali i hipokryzja pod kosmos....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty widzisz te zniszczenia ?

Wystarczy wyjechać z Warszawy do mniejszych średnich miast.

W Polsce praktycznie nie ma przemysłu, a to co jest to jest symboliczne w porónaniu do tego co było w COK.

W dwudziestoleciu międzywojennym z większych zgliszcz niż w 89tym potrafiono podnieść kraj i doporowadzić do stanu relatywnie lepszego niż dzisiaj. Polska wtedy miała jakiś potencjał dzisiaj nie ma niczego....

Do tego jest coraz gorzej bo jako kraj nie mamy suwerennej polityki w praktycznie żadnej dziedzinie.

Gospodarczo, politycznie chodzimy na pasku Niemiec i UE. Żadnych poważych działan nie mozna podjąć bo UE moze miec jakies ale.

Nie jestem przeciwko Unii ale nie na takich zasadach jak teraz że interes unii jest ważniejszy niż interes polski.

Nie ma polityki zdrowotnej, demograficznej, rolnej, zagranicznej a w sumie to praktycznie żadnej.

Jest tylko jedna polityka. Kto ma pieniądze i wpływy do tego może sobie opłacić polityków sędziów to nawet może przejechać człowieka na pasach i dostanie wyrok w zawieszeniu jak jakiś urzędas z Kancelarii Prezydenta.

Kto jest biedny pójdzie do więzienia za batonika ze sklepiku.

Czyli de facto bezprawie wszedzie. Korupcja na miliardy złotych....

Polska jako byt samodzielny nie istnieje jak zauważył słusznie Sienkiewicz.

Do tego emigracja wynosząca już prawie 3 miliony a szykuje sie kolejna fala. Ja np prawie pół rodziny mam za granicą. Czemu wyjechali?

Bo nie ma przemysłu ani stanowisk pracy by mogli zostać i założyć rodzinę.

Jeśli tobie detektywie w takim państwie żyje się dobrze i popierasz reżim w postaci PO i prezydenta to twoja sprawa.

Mnie i bardzo dużej części społeczeństwa taka sytuacja nie odpowida i przy wyborach mam zamiar zrobić coś by to zmienić.

Ja mieszkam w małym mieście.I może nie jest różowo.Ale i nie beznadziejnie.Ty jako przedstawiciel PIS musisz być na wszystko na nie.Korupcja to duży problem.Nie tylko w Polsce.Ale winne są temu małe zarobki.Gdyby były takie jak w Skandynawii, to by podejrzewam nie było korupcji.

Z mojego miasta wielu młodych też wyjeżdżało.Ale ja tak prawdę mówiąc nie mam znajomych wśród ludzi w wieku 18-30 lat.

Często słyszę,że młodzi wyjeżdżają bo są chytrzy na pieniądze.

A od osób w moim wieku słyszę.Mi wystarczy to co mam.

PO nie jest partią idealną, ale ja nie mam teraz innej alternatywy.PIS odpada, bo jestem za laickim państwem.SLD tak ale bez Ogórek.

Maciek, ja jak rozmawiam z ludźmi.To nikt nie chce o polityce.Każdy i każda mówi,mnie to nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że tytułem wątku jest "Wybory na prezydenta" a nie wiedza i sytuacja materialna po prostu mackia.

Lewaki typu bonsai i pinda zawsze wątki polityczne sprowadzaja personalnie do mnie. Nie wiem czemu pewnie z nienawiści...do prawicy i z własnej frustracji.

Myśle ze kto na czym sie zna i jaka ma wiedze chyba wyszło w "debacie".

I oni mówią że nie są hejterami.

Smiech na sali i hipokryzja pod kosmos....

Maciek bo kurcze prowokujesz.Musisz zrozumieć,że postępujesz nie fair.Tak wyśmiewasz wszystkich,którzy nie mansją Twych poglądów.Musisz zrozumieć,że nie wszyscy będziemy tacy jak Ty.Więcej luzu.Mamy demokrację.Ja jestem za PO i TVN, Ty za PIS i za Gazetą Polską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek bo kurcze prowokujesz.Musisz zrozumieć,że postępujesz nie fair.Tak wyśmiewasz wszystkich,którzy nie mansją Twych poglądów.Musisz zrozumieć,że nie wszyscy będziemy tacy jak Ty.Więcej luzu.Mamy demokrację.Ja jestem za PO i TVN, Ty za PIS i za Gazetą Polską.

Fajnie że w końcu stawiasz TVN i PO w jednym szeregu bo to faktycznie macki tej samej mafijnej ośmiornicy.

To taki mój mały sukces rzekłbym.

Czym prowokuje? Niewygodną prawdą która godzi w wasz mały TVNowsko wykreowany platformerski świat?

Dla mnie możecie sobie popierać i PO i TVN i kogo tam chcecie i jak tam chcecie bo po to jest demokracja.

Czasem lubie troszke poprowokować ale nigdy nie mam zamiaru nikogo obrażać. Mówie niewygodną prawdę której z waszych mediów sie nie dowiedzicie bo przestaniecie głosować na PO.

Od dłuższego czasu bonsai i pinda brutalnie atakują mnie personalnie. Epitetów jakich używają nie bede przytaczał.....

Jednak zarzucenie mi że nie znam się na dziedzinie którą studiuje pracuje i ucze sie od poczatku studiów aż do dzis przez jakichs gimbusów z których świat ogranicza sie tylko do Ukrytej prawdy z TVNu jest po prostu żałosne i smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, ale czemu znów odnosisz się personalnie? Sam się podkładasz, masz tak absurdalne poglądy, że kpienie sobie z Ciebie jest łatwą i przyjemną rozrywką. Sam zacząłeś obrażać pindę, mnie to zirytowało, więc zacząłem bawić się Tobą. Nie moja wina, że bardzo się denerwujesz, wiem, że prawda nie jest pewnie dla Ciebie wygodna i stąd ta złość.

 

Nie osiągasz tu żadnych sukcesów, bo nie umiesz nawet dostrzec ironii i sarkazmu, które wypływają z wypowiedzi Twoich adwersarzy. detektywmonk połączył PO z TVN-em specjalnie, bo to Twój koronny argument przeciw każdemu, kto odznacza się jakąś inteligencją, czyli ośmiela się mieć zdanie przeciwne Tobie. A Ty piszesz, że to Twój sukces.

 

No jak można sobie z tego nie drwić? ;)

 

Wyluzuj trochę, i tak przegrasz, to nie ma sensu. Komorowski górą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowski górą.

Niezłe świadectwo wystawiają sobie jego wyborcy. Bronek, który mówi w jedwabnem, że Polacy są współodpowiedzialni za Holocaust, skacze po krzesłach jak małpa, bierze udział w aferze marszałkowej, w której przyznał się do współpracy z człowiekiem, co do którego miał podejrzenie, że pracuje dla obcego wywiadu. Za czasów pracy w MON prowadził działalność osłonową dla przestępców, którzy założyli fundację Pro Civili. Wydaje 260 tys marek w latach dziewięćdzisiątych na Bank Palucha ( skąd opozycjonista z Solidarności miał te pieniądze ? pracował wtedy jako wykładowca w Niepokalanowie) i nie potrafi nawet posługiwać się poprawną ortografią. Wielki BUL mi sprawiacie głosując na niego :D

 

Mało tego wystarczy wejść na wikipedię i poczytać o pani Annie Komorwskiej. Jej rodzice byli pracownikami Ministerstwa bezpieczeństwa publicznego. A co nam mówi wikipedia o tym ministerstwie ? "organ bezpieczeństwa wewnętrznego o statusie ministerialnym, zorganizowany w czasie budowy dyktatury komunistycznej w powojennej Polsce na polecenie i pod dyktando władz radzieckich. Obok tzw. Informacji Wojskowej, odpowiedzialne za masowe krwawe represje na obywatelach w okresie stalinizmu["

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znerwicowany Tomcio, myślisz, że chciałbym na niego głosować? Pewnie, że wolałbym kogoś innego, ale nie mogę pozwolić, aby do władzy doszedł PiS (przynajmniej we własnym sumieniu nie mogę na to pozwolić). Przyzwyczaiłem się już, że muszę wybierać mniejsze zło, robię tak od lat. Nie jestem z tego powodu szczęśliwy, ale wyjścia nie ma. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×