Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

boże jaka cudna ta Europa, bo Włosi sobie nie radzą...jebać włoskich fiutów, oni sobie z własnym południem nie radzą a UE zdradziliby dla ruskich gdyby tamci tylko mieli cokolwiek do zaoferowania, niech sobie mur wybudują i strzelają do niedobitków z morza, którzy najpierw uciekają przed radykałami islamskimi z własnych krajów a potem sami będą częścią tej choroby w Europie, trzeba było nie obalać tamtejszych dyktatorów, przynajmniej nikt nie musiał ponosić konsekwencji nieudolności tych narodów do samotworzenia własnych państw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ide na Kukiza.

Ale Paweł Cookies jest za jednomandatowymi okręgami wyborczymi, a to jeszcze bardziej zabetonuje obecny system. Jak on chce go zmienić ? jeśli w ten sposób, to strzela sobie w kolano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po Kukizie to widać, że z niejednego blatu krechę wciągał. Ale nie ma co się dziwić. Jakbym ja był muzykiem rockowym, to też pewnie nieraz by mnie wynosili jak Janka Wiśniewskiego w psach Pasikowskiego. Się zrymowało hehe.

Nie tylko jest muzykiem. Skończył też prawo i nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.polskieradio.pl/7/129/Artykul/1429960,Wybory-prezydenckie-2015-Pawel-Kukiz-ponad-nami-stoi-Polska

Genialny wywiad z Kukizem. Świetnie punktuje wygaszanie, likwidowanie Państwa, zwijanie gospodarki, brak pracy i problemy społeczne.

Zaczynam mieć wątpliwości czy zagłosuje na Dude ;|

Przynajmniej w 1 turze....

W 2 napewno nie popre farbowanego lisa pseudo katolika a de facto lewaka Komora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja głosuję na lewaka Komora.Bo nie jestem fanatykiem-katolikiem.Kukiz był u Wojewódzkiego.Fajnie mówił ( Kukiz) o partiach.Powiedział,że po wygranej PIS zmieni się tylko nazwa partii przy żłobie.Mówił,też że PIS z PO walczą w tv.A potem razem na wódkę idą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/gazetastonoga/videos/648587451938546/?pnref=story

 

Warto to zobaczyć. ;)

Głosowanie na Komora to najgorsza głupota na świecie.

Ten człowiek kompromituje nasz kraj na każdym kroku, ja bym go do domu nie wpuściła, bo bała bym się że mi naszczy do kwiatka albo zacznie po krzesłach chodzić. Na jakimś spotkaniu z nim zakleili usta taśmą dziennikarzowi, który zadawała niewygodne pytania. Wszystko to jednak zostało przebite udawaną budową obwodnicy Inowrocławia. Prezydent wypowiadał się na tle ciężarówek jeżdżących wkoło i koparek przesypujących piach z miejsca w miejsce - a jak wiadomo już dawno zapadła decyzja że obwodnica nie będzie budowana w ogóle. Jaja jak u Barei. Warto wspomnieć również o tym że Komor chce wyprzedać polskie lasy żeby spłacić żydowskie roszczenia, na które się potulnie zgadza (mimo że według polskiej racji stanu się im nie należą). Udzielił Ukrainie darowizny w postaci milionów na rozwój drobnych przedsiębiorstw, podczas gdy u nas małe firmy nie mają racji bytu ze względu na kolosalne podatki. Przypominam też o akcji, kiedy Komor zadrwił sobie z polskiego godła i zrobił z niego różową karykaturę i jeszcze bardziej prześmiewczą z czekolady. Młodzi ludzie mają dość i gdzie się tylko nie pojawi to go wygwizdują.

 

Oto linki: Budowa Obwodnicy :

(jak u Barei)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, :great: , nie daj się przekupić forumowej mafii pisowskiej! Nie dopuścimy ich do władzy!

 

[videoyoutube=H7Pi8zSS3l0][/videoyoutube]

 

 

detektywmonk, ja nie żartuję, albo może być tak, że Bronek powie, że musimy pomagać "bratniemu" narodowi ukraińskiemu i rękę wyciągnie po całą Twoją rentkę, a mi przywali nowy podatek. :P:pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za Komorem nie jestem, ale tez nie uważam go za jakiegoś strasznego prezydenta i złego człowieka. Wg mnie nie nadaje się za bardzo na to stanowisko choć byłoby wielu jeszcze gorszych i nie rozumiem takich frontalnych ataków na wyborców Komora i przypisywanie im skrajnej głupoty

tudzież zdrady narodowej itp. Na niego glosują generalnie ludzie zadowoleni z życia i przemian w ostatnich latach, tych co głosują na niego przeciw PiS tez trochę jest a zwłaszcza w drugiej turze będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×