Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Kukiz zawiódł, mocno zestresowany, parę razy mocno się zagubił, czasami mało zrozumiały. Chyba najgorzej wypadł oprócz Brauna którym ciągłym gadaniem o Żydach, masonach i zawierzeniu Polski chrystusowi nikogo oprócz skrajnych antysemitów i ultrakatoli nie przekona. Duda dobrze zaczął tymi obietnicami zwłaszcza podwyższenia kwoty wolnej od podatku ale widać że wszystko co mówił to przygotowali spin doctorzy i było coraz bardziej nudne. Najlepiej wypadł Wilk i Tanajno, Palikot wpadł z tym ciągłym narzekaniem na konserwę i że tylko on jest nowoczesny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem wczoraj w pracy wyznawce prezydenta Komorowskiego. Ze względu na to ze w pracy nie rozmawiam o polityce nie podejmiwalem tematu kampanii.

Ów człowiek przeciwnie. Zapytał mnie na kogo głosuje i czy w ogóle idę na wybory. Odpowiedziałem że tak i ze w 1 turze popre Kukiz.

Człowiek się oburzyl i krzyczał jak to. Sam stwierdził że głosuje na komora.

Pomyślałem a co mi tam i zadałem ów człowiekowi jedno proste pytanie. Czy potrafi wymienić choćby tylko jeden sukces Komorowskiego jako prezydenta. Tylko jeden........

Jako odpowiedź usłyszałem błogą ciszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabiutko wypadł Kukiz w debacie, ale od początku wiedziałem że nie ma on aparycji do sprawowania funkcji Prezydenta RP. Dla mnie to taki symbol dla elit, żeby zaczeli zmieniać kurs, poglądy i postępowanie bo zostaną w tyle. Jak dla mnie zwyciezca był Palikot za autentyczność któar z niewgo biła. Jednak na tego krętacza i chama w życiu nie zagłosuje. Palikot wprowadził by Polskę w ostateczną fazę wyprzedaży i prywtyzacji majątku publicznego,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zagłosuję na Palikota. :> W końcu wybiorę tak, jak chcę, a nie tylko mniejsze zło. A w drugiej turze Komorowski, nie ma przebacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wypadł Braun ,zagłosuje jednak na Kukiza.

Nie wiem w czym dobrze Braun wypadł, spodziewałem się po nim więcej bo ma dar wypowiadania się niczym aktor teatralny , ale zamiast o gospodarce ciągle o masonach, żydach i Jezusie gadał. Kowalski to chyba największy prostak z kandydatów, miał problemy z poprawnym wysławianiem się, używał słów typu zmiksował no ale kibolom i tępym narodowcom może się podoba, rozbawiło mnie to jak powiedział że w Polsce na stadionach morduje się kibiców.

 

A jestem ciekawy czy Korwin dotrzyma obietnicy że jak do wyborów w parlamencie brytyjskim gdzie obowiązują JOW-y ta partia o której mówił zdobędzie ponad 20 miejsc w parlamencie to nie wystartuje w wyborach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka to wczoraj była największa z Tałajno. Jak zaczynał gadać " drodzy telewidzowie" to mnie brało na śmiech i póżniej nie mogłem słuchać jego przemówień, bo nie mogłem się przestać śmiać. Wypadł strasznie sztucznie i chyba jeszcze gorzej od Dudy. Co jest sztuką, bo to co Duda wczoraj zaprezentował, to tragedia. Jak dla mnie wypadł blado, ale ja jestem obecnie za Korwinem, więc może moje uprzedzenia nieco mi zamgliły realny obraz. Ale to że moje matka, która jest wyborcą Pis-u od lat, stwierdziła że Duda wypadł słabo, to już naprawdę o czymś świadczy. Tak samo jak mój ojciec, któremu coraz bardziej podoba się Korwin i inni antysystemowi kandydaci. Wreszcie to jakiś powiew świeżości i realna alternatywa polityczna dla bandy czworga. Co prawda nie wierze w cuda, że szybko dojdą do władzy ( o ile w ogóle to się uda ) ale widać, że powoli młodzież zaczyna się budzić i nawet starszy elektorat zaczyna wątpić w ten okrągłostołowy układ. Na huraoptymizm za wcześnie, ale jakieś małe zmiany widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znerwicowany Tomcio, Mi Tanajno się podobał- przynajmniej był pełen wigoru i walił prosto z mostu, ale chyba przez to że ja zwolennikiem demokracji bezpośredniej jestem. Duda w swej sztuczności to nawet Ogórek przebijał. Korwin wypadł wg mnie średnio nie zaliczył jakieś wpadki ale też mało merytoryki w tym było a więcej show no ale to na ludzi niby bardziej oddziałuje. Najbardziej merytoryczny był Wilk ale przez to trochę nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej merytorycznie wypadł Duda.

Kukiz niestety słabo. Gdy ziemiec zadał mu pytanie w dziedzinie polityki wewnętrznej to on nie wiedział ze 1 odpowiada i musiał zakłopotany szybko przeczytać z kartki by coś odpowiedzieć. Niedoświadczony.....ale numer ze stolkiem dla komora dobry.

Reszta nijaka prócz Wilka który był przygotowany dobrze.

A lesnik komór wolał iść do Polsatu i debatować z 3 rządowymi dziennikarzami. Zwykły tchórz i tyle. Nic nie osiągnął to i nie ma się czym chwalić. Szkodzi tylko Polsce gospodarce i obywatelom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zagłosuję na Ogórek, bo... kiedy ją widzę drapię się po ogórku ;). A tak na serio to zagłosuję na nią dla beki, bo ten cały cyrk nie zasługuje na poważne potraktowanie. Gdyby wybory miały cokolwiek zmienić na lepsze, to już dawno by ich zakazano. Choć z drugiej strony moim zdaniem Ogórek wypadła wczoraj najlepiej, ponieważ nie wdawała się w żadne pyskówki, lecz wypowiadała się rzeczowo i spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne te wybory. I tak się nic nie zmieni, więc nie będę głosować. Jest więcej głosów starszych ludzi, którzy pod uwagę biorą tylko te emerytury i godne życie starca. A młodzi mają harować by to wszystko utrzymać. Może się mylę i oni mają przewagę głosów? Hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne te wybory. I tak się nic nie zmieni, więc nie będę głosować. Jest więcej głosów starszych ludzi, którzy pod uwagę biorą tylko te emerytury i godne życie starca. A młodzi mają harować by to wszystko utrzymać. Może się mylę i oni mają przewagę głosów? Hmm
Jak młodzi nie będą głosować tak jak Ty, to na pewno głosy starszych glosujących na Dudę i Komora przeważą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konflikt między Kukizem a JKM to taka typowa, prawicowa rzecz. Jeszcze niczego nie osiągnęli, a już się pokłócili. :D Zawsze tak było na prawicy, dlatego (między innymi) prawica to dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne te wybory. I tak się nic nie zmieni, więc nie będę głosować. Jest więcej głosów starszych ludzi, którzy pod uwagę biorą tylko te emerytury i godne życie starca. A młodzi mają harować by to wszystko utrzymać. Może się mylę i oni mają przewagę głosów? Hmm

Ja mam lat 38 :D i jestem rencistą.Wystarcza mi spokojne życie na rencie.Cisza i spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×