Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Alien81

Użytkownik
 • Zawartość

  2090
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Alien81

  AGOMELATYNA (Valdoxan)

  Zażywam ten lek już jakieś 2 miesiące i muszę przyznać, że póki co działa fajnie. Wycisza, nie zamula, działań niepożądanych zero.
 2. Alien81

  X czy Y?

  ognisko Francuski czy chorwacki hymn narodowy?
 3. Alien81

  NOWE Skojarzenia

  obłęd
 4. Alien81

  Skojarzenia

  refundowana wizyta lekarska
 5. Alien81

  Ostatnia litera

  akuszer
 6. Alien81

  Kapselek!

  Kochaj miłość dla samej miłości
 7. Alien81

  HIT czy SHIT - filmy

  książka to shit, filmu nie widziałem (podobno średni) Contratiempo (2016) - thriller Paulo Oriola?
 8. Alien81

  Ostatnia litera

  artretyzm
 9. Alien81

  X, Y czy Z? ( wybierz 1 z 3 )

  lato Noteć, Dunajec, San?
 10. Alien81

  czy możesz być policjantem

  U mnie "STOP! Nawet nie próbuj!"
 11. Alien81

  fizyka,matematyka,nauki ścsle

  W takim razie ja powinienem świetnie funkcjonować, bo w zeszłym roku wyszło mi IQ 111 mierzone testem Wechslera przez psychologa xD. Z tym że u mnie różnica w obu skalach jest zawsze dosyć duża. W skali słownej zawsze miałem wysokie IQ (ostatnio 126), natomiast w wykonawczej - wstyd się przyznać . Przypuszczam, że m.in. stąd się wzięły moje problemy z fizyką czy geometrią. Co ciekawe, 10 lat wcześniej, w tym samym teście, również przeprowadzonym przez psychologa, wypadłem znacznie słabiej, bo wyszło mi 103 w skali pełnej (ale wówczas byłem w znacznie gorszej dyspozycji psychicznej, być może to też ma znaczenie). Najwyraźniej zmądrzałem przez te 10 lat., choć jakoś specjalnie nie dbałem o rozwój szarych komórek np. graniem w szachy, czy rozwiązywaniem sudoku xD. Tylko co mi z tego wysokiego IQ w skali werbalnej, skoro np. do pracy biurowej się nie nadaję wskutek zaburzeń "pod deklem"xD, a co za tym idzie problemów m.in. z komunikacją, rozmowami telefonicznymi o charakterze służbowym, zaburzeniami koncentracji itp. Karol ma rację - inteligencja emocjonalna również ma znaczenie - przypuszczam, że u mnie z nią kiepsko.
 12. Alien81

  fizyka,matematyka,nauki ścsle

  Ja nie cierpię zwłaszcza fizyki, matematykę jak cię mogę. Z matmy bodajże w piątej klasie podstawówki byłem najlepszy w 28-osobowej klasie, natomiast w ogólniaku jednym z najsłabszych. Byłem kiepski z działów takich jak geometria, bryły, trygonometria. Co do fizyki - nigdy nie byłem orłem z tego przedmiotu, nawet w podstawówce.
 13. Alien81

  Seksafera w archidiecezji wrocławskiej i nie tylko

  To tego rodzaju afery są jeszcze dla kogoś jakąś sensacją, że się tak cynicznie spytam? Po tylu latach od wydania bestsellerowej "trylogii" Kotlińskiego i powstania "Faktów i Mitów", czy też od wyjścia na jaw seksskandalu z Paetzem w roli głównej? Przecież w ostatnich kilkunastu latach media ujawniły od groma podobnych przypadków, więc powoli staje się to normą w tejże instytucji.
 14. Tylko porównajmy np. poziom czytelnictwa książek w Polsce i we wspomnianej Francji. A co do antysemityzmu - nie tylko katolicyzm ukształtował tę postawę, protestantyzm również się do tego przyczynił. Luter np. był wojującym antysemitą i również palił ludzi na stosach. Wielu historyków twierdzi, że luterański antysemityzm utorował Hitlerowi drogę do przejęcia władzy w Niemczech. Dziś za zachodnioeuropejski antysemityzm odpowiada głównie islam i antysyjonistyczna antykapitalistyczna lewica a w Polsce to w dużej mierze tzw holocaust industry i światowa tendencja robienia z Żydów jedynych ofiar wojny. A co do czytelnictwa to faktycznie odstajemy od większości państw Europy ale też nie ma prostego przełożenia czytanie książek= wysoki poziom i inteligencja. Polacy ogólnie oszczędzają na tzw kulturze aby np wydać więcej na tradycyjne spędy typu pierwsze komunie i wesela, zastaw się a postaw się dalej dominuje. Rozumiem, że Le Pen we Francji, Haider w Austrii czy w Polsce przedwojenna endecja bądź współcześni kontynuatorzy jej idei to antysyjonistyczna antykapitalistyczna lewica. A poza tym Kościółek i przedwojenna endecja (m.in. bełkot Dmowskiego o "wzajemnej eksterminacji dwóch szczepów" oraz getta ławkowe) w żadnym wypadku nie przyczyniły się do antysemickich postaw w Polsce. A co do czytelnictwa książek - nie trzeba wydawać pieniędzy, by je czytać. Mamy (jeszcze, dopóki nie zostaną sprywatyzowane i skomercjalizowane) biblioteki publiczne.
 15. Alien81

  Kapselek!

  mmmm... co za piękna twarzyczka ;>
×