Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

[videoyoutube=h0NK61LA4hk][/videoyoutube]

 

Gdybym nie wiedziała, że to kandydat, to pomyślałabym, że to jakaś parodia albo skecz kabaretowy.

 

Parada buców: Braun, Kowalski. Jak można na kogoś takiego w ogóle zagłosować? Wstydziłabym się przebywac w jednym pokoju w ich towarzystwie :hide: Oszołom JKM. Reszta - też nie ma o czym mówić. Jak na tak duży i liczny kraj, to reprezentacja wypada dość blado.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, :brawo::brawo: , ja też jestem zszokowany tym, że są tu ludzie, którzy nie dość, że popierają takich popaprańców, to jeszcze nie wstydzą się do tego przyznać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parada buców: Braun, Kowalski. Jak można na kogoś takiego w ogóle zagłosować? Wstydziłabym się przebywac w jednym pokoju w ich towarzystwie :hide: Oszołom JKM. Reszta - też nie ma o czym mówić. Jak na tak duży i liczny kraj, to reprezentacja wypada dość blado.

 

zmęczona_wszystkim, :brawo::brawo: , ja też jestem zszokowany tym, że są tu ludzie, którzy nie dość, że popierają takich popaprańców, to jeszcze nie wstydzą się do tego przyznać. ;)

 

Tych dwóch na szczęście nawet procenta poparcia nie ma.

Jeśli chodzi o Brauna, to nie chciałbym go za prezydenta. Ale spokojnie mógłby podkładać głos w moim GPSie :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parada buców: Braun, Kowalski. Jak można na kogoś takiego w ogóle zagłosować? Wstydziłabym się przebywac w jednym pokoju w ich towarzystwie :hide: Oszołom JKM. Reszta - też nie ma o czym mówić. Jak na tak duży i liczny kraj, to reprezentacja wypada dość blado.

 

zmęczona_wszystkim, :brawo::brawo: , ja też jestem zszokowany tym, że są tu ludzie, którzy nie dość, że popierają takich popaprańców, to jeszcze nie wstydzą się do tego przyznać. ;)

 

Nie znacie się.

 

KOŚCIÓŁ SZKOŁA STRZELNICA

 

[videoyoutube=jqiVu1nJBkw][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się z tym zgadzam,buc,bucem,buca pogania.Znam poglądy Brauna,Kowalskiego.Nawet gdyby mi płacili, to bym na nich nie głosował.

 

Jak to są buce to Komorowski znajduję się poniżej poziomu złóż ropy naftowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na naszym forum zdecydowanie wygrał Kukiz jak widać z sondy.

W sumie jest to pozytywny objaw, że ludzie mają dość polityków i układów post okrągłostołowych.

Jak sie dzisiaj ogląda telewizje to stacje dwoją się i troją by jakoś jeszcze skompromitować Dude, Kukiza pozostałych kandydatów bo ich główny mocodawca cały czas traci poparcie.... żal.....

Rano jeden politolog oczywiście "obiektywny" był przerażony że Komorowski tak szybko traci poparcie z ponad 50% kilka miesięcy temu do niecałych 40stu teraz. Stwierdził, że kilka miesięcy temu jakby przeprowadzić wybory powinny były się rozstrzygnąć w 1 turze. A tu niespodzianka.

Poczekajmy na wyniki. Miejmy nadzieje ze beda uczciwe.....

Pozostali kandydaci to cóż?

Tanajno-ukryty lewak

Ogórek-ładna lalka

Braun-zbytni radykał

Kowalski-nieznany

Korwin-psychol i oszołom

Palikot-śmiech na sali, tonący chwyta sie brzytwy.

 

Zobaczymy jak będzie w 2 turze. Cieszyć się jednak można z tego że jest szansa na zmianę, na obalenie reżimu który niszczy i rozkrada Polske. Trzeba tylko pójść do urny i zagłosować. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jako pojedynczy kandydat to tylko Kukiz dla mnie.

Jetodik ,a Ty przypadkiem tak swego czasu o Palidupie nie mówiłeś ?

Kukiz może jest dobry , ale jak dobry to się by okazało jak juz by rządził .

Lubie chłopa i wierzę w jego uczciwość , ale politylka to najczęściej brudna gra i układziki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt na Wilka nie głosuje, dla mnie jest 2-ga, 3-cią opcją na pewno najlepszy z mocno liberalnie gospodarczych, ekspert od prawa podatkowego, spokojny i wyważony jakbym był ultraliberałem gospodarczym to bym go 100 razy bardziej wolał od oszołoma Korwina.

 

A co do wyników ankiety to jakoś mnie nie dziwi to forum jest wyjątkowo mało reprezentatywne dla ogółu społeczeństwa skoro agnostycy i ateiści stanowią tu 60 czy 70% a w realu poniżej 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostali kandydaci to cóż?

Tanajno-ukryty lewak

Ogórek-ładna lalka

Braun-zbytni radykał

Kowalski-nieznany

Korwin-psychol i oszołom

Palikot-śmiech na sali, tonący chwyta sie brzytwy.

I Duda- judeochrześcijanin. Nie zapominajmy o tym, że Pis również poparł ustawę, która nakazuje polakom wypłacić żydom emerytury z naszych kieszeni. Nie przypominam sobie, by poseł Duda się wstrzymał ;)

http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa/59_79/$file/glos_59_79.pdf a tu link do tego głosowania, jeśli ktoś nie wierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Wiem, że ~~cisza wyborcza~~, ale... jutro wybory a ja nadal wiem tylko, na kogo na pewno NIE BĘDĘ głosować. :lol:Czyli na pewno nie na Komorowskiego, Dudę, Ogórek i Palikota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza wyborcza - jaka błogość :105:

A zupełnie z innej beczki, to ciekawe są różnice między sondażami a wynikami wyborów w UK. I w dodatku tam przegrani podają się do dymisji, a u nas niektórzy - czy wygrają, czy przegrają - to od razu oskarżają o oszustwa w wyborach. Zupełnie inna liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×