Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, Powiem Tobie szczerze, że taka sytuacja mogła zaniepokoić ludzi, którzy głosowali. Wiesz, tyle teraz się słyszy o machlojkach, przekrętach. Poza tym uważam, że na każdych drzwiach, w pomieszczeniach, gdzie pracują komisje powinna zostać zamieszczona informacja jak wygląda aktualna karta do głosowania, środki masowego przekazu też powinny o tym mówić. nie byłoby niepotrzebnego lęku z powodu odciętej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraśko pyta zaniepokojony czemu sondaże tak różnią się od sondażowego wyniku?

Odpowiedź jest prosta. Bo sondaże to zwykła propaganda kłamstw wciskana ludziom przez rządowe media opracowywane przez zaprzyjaźnione z rządem sondażownie.

Nie samą propagandą sie wygrywa.

Gdzie jest 80% ludzi pipierających politykę prezydenta?

Gdzie jest 55% popierających Komorowskiego dzieki czemu wygrywa w 1 turze?

Nigdzie bo te wartości to zwykłe kłamstwa.

Realne poparcie Komorowskiego to około 30% czyli tyle ludzi co na dziś dzień popiera PO. Ani wiecej ani mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra.

masakra to była przez 7 lat tych partaczy -pasożytów.

Ja nie twierdzę, ze było dobrze, ale samą myśl, że teraz będzie 90% więcej pier/olenia o bogu, wierze, religii i typowo katolickiej rodzinie bez dopuszczania do fanatycznego łba innych możliwości i tego, że są tacy, których to gowno obchodzi chce mi się rzygać! Teraz będą tylko krzyżyki, składanie rączek przed ołtarzem i Smoleńsk! Więcej Smoleńska! Jak do tej pory nie było po co oglądać tv informacyjnych, bo były same kłamstwa, tak teraz będą same kłamstwa i religia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, zwróciłem na to uwagę podczas wypełniania karty, ale zaraz to sobie wyjaśniłem jak ten gość z komisji o którym pisałaś: błędem drukarki. Odnośnie informacji na temat głosowania i kart to nie zwróciłem nawet uwagi czy była czy nie. Był jakiś regulamin drobnym druczkiem, ale równie dobrze mogła to być instrukcja przeciwpożarowa ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam okazję głosować za granica.Ambasada Polska na jakimś zadupiu,brak tablic jak dojść cokolwiek....jak stałam w kolejce przed bramką do wykrywania metali to się nasłuchałam o bronku :D dlatego jak zobacze że wśród emigrantów najwięcej poparcia ma bronek to już wiem na 100 proc że są fałszowane.Spora część ludzi miała swoje długopisy i nawet na liście obecności się nie chcieli innymi podpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahah

sfałszowali?

Podfałszować jeszcze mogą. Tak jak Kaleb zauważył na cud nad urną PKW ma jeszcze czas do wtorku a i 2 tygodnie na 2 turę.

Jeśli jednak przewaga Dudy będzie mocna dzięki głosom Kukiza to nie dadza rady nafałszować tyle by Komór wygrał.

Akcja z fejsa idź na wybory ze swoim długopisem bo długopis komisji wysycha popłaciła :)

Nawiasem mówiąc, moge już zdradzić ja w tej turze głosowałem na Kukiza i nie żałuje. 20% dobry wynik

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika ,a wiesz ,nawet się nie przyglądałem karcie jak głosowałem . Wiesz , jestem tym zaniepokojony , go gady Szoguna są do wszystkiego zdolne ,żeby nie oddać władzy .

 

Ja się wystraszyłam szczerze powiedziawszy, ale od razu doinformowałam się.

Masz rację... w naszym kraju trzeba być ostrożnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, zwróciłem na to uwagę podczas wypełniania karty, ale zaraz to sobie wyjaśniłem jak ten gość z komisji o którym pisałaś: błędem drukarki. Odnośnie informacji na temat głosowania i kart to nie zwróciłem nawet uwagi czy była czy nie. Był jakiś regulamin drobnym druczkiem, ale równie dobrze mogła to być instrukcja przeciwpożarowa ;) .

 

Dla mnie to było bardzo podpadające..., ale szybko sprawdziłam sobie jak wygląda wzór karty do głosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietęgie miny mają rządowi dziennikarzer TVNu. Kuźniar tak posmutniał że ledwo mikrofon trzyma......;

Wystarczy, że Duda w debacie zmasakruje leśnika i będzie po wyborach bo tylu głosów nawet PKW nie da rady sfałszować.

Nie można popadać w samozachwyt, jest dobrze trzeba przekonywać innych, nieprzekonanych.

Co by nie mówić ten wieczór pokazał jedno: Sondażownie, sondaże, komentatorzy i przede wszystkim dziennikarze TVN i TVP to słudzy i kłamcy Rządu , PO i już wkrótce ex prezydenta Komorowskiego,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co by nie mówić ten wieczór pokazał jedno: Sondażownie, sondaże, komentatorzy i przede wszystkim dziennikarze TVN i TVP to słudzy i kłamcy Rządu , PO i już wkrótce ex prezydenta Komorowskiego,
Poniekąd może coś w tym jest... zawyżali wyniki Komorowskiego, żeby przegrał, po tym gdy pewny swego, jego elektorat nie pójdzie głosować w pierwszej turze, by następnie w drugiej turze zmobilizować ten elektorat , aby wziął udział w głosowaniu dokopując Dudzie. Chytra zagrywka. :)

Mnie w każdym bądź razie, wizja jeszcze większego katolandu, bardzo zmobilizowała i na pewno pójdę na drugą turę....( dziś nie byłam,wychodząc z założenia, że i tak będzie druga tura.)

Ciekawe, czy dużo jest takich osób jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej ludzi z wykształceniem zawodowym głosowało na Dudę, a ci z wyższym przeważnie na Komorowskiego. Taki wykres pokazali w telewizorze. Ot, durny naród. No nic, miejmy nadzieję, że w nocy coś się jeszcze zmieni i jednak Bronisław okaże się zwycięzcą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×