Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

bądź rolnikiem

wkurw bo dziki

jedź protestować do miastowych

siedem godzin krzycz "gib moni kill boars"

zero efektu

antypolski, antyrolniczy rząd nie słyszy Twojego krzyku rozpaczy

żona Bożena dzwoni, że dziki zryły brukiew

i porwały Ci pierworodnego by wychować na księcia puszczy

wzrost wkurwu

jeszcze policja ściga bo migacz się spsuł

oddajesz 500 cbln na antypolski antyrolniczy rząd

rozpacz

nagle światełko nadziei

latarnia nadziei

agrobiznes podaje, że Prezydent Bronisław Komorowski rozwiąże problem dzików

Prezydent Bronisław Komorowski objeżdża gminy Bronkowozem

jako wytrawny myśliwy poluje na dziki

to nie polowanie, nie obława, nie łów

to planowe niszczenie gatunku

nie ma dzików w gminie

nie ma dzików w powiecie

nie ma dzików w Polsce

przy okazji odjebał Twojego pierworodnego ale chuj warto było

nawet nie wiesz czy to była Twoja krew

wybory wygrywa Korwin bo Prezydent Bronisław Komorowski nie robił kampanii tylko polował na dziki

wzrost gospodarczy 400% dziennie

Polska leci na Marsa

 

sad but tró czemu szogun nie podołał,ale nikt nie docenia jego starań :pirate:

 

Nieważne który ryj wygra,i tak będą mieć wyjebane na obywatela i ten kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, focia Macierewicza wymiata :) nie powiem, z kim z forumowiczów mi się kojarzy :)

Podpisy na karcie do głosowania niestety trafne, ale pożyjemy, to zobaczymy co będzie dalej.

Bonzaj, Ryanair podobno planuje specjalną promocję powyborczą dla Polaków, wystarczy selfie z pomnikiem św. Lecha i Marii lub z plakatem Dudy i różańcem wrzucić na fejsa z podpisem #wypie*dalamzryanairem lub #niechcezkleremuciekamzryanairem, z kolei Polski Bus planuje wprowadzić atrakcyjną ofertę dla emigrantów i przy zakupie biletu w jedną stronę zwiększa limit bagażu podręcznego do 15kg na trasach do Berlina, Bratysławy i Wiednia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 napisał(a):

ale mnie ucieszyła ta skrzywiona, kwadratowa gęba szoguna .

I co Detektywmonk zatkało Ci kakało ?

Chyba zatkało

 

Nie zatkało,w drugiej turze wszystko możliwe.Smutasy na forum zawsze będą za PIS.

 

 

to za dwa tygodnie tak Ci zatka , że nawet spręzyna do udrażniania rur nie pomoże odetkać tak twardego korka ;) .

te wszystkie wasze strachy przed PIS-em są wytworem cięzkiej pracy PO i jego mediów .

To sobie oglądaj swoje cudowne pisowskie media.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, :D

 

Niestety, z prostakami nie da się inaczej, trzeba przemawiać ich językiem, bo innego nie rozumieją. 24 maja wszystkie ręce na pokład, byle tylko nie było powrotu PiS-u do władzy. Przecież Kaczyński już wczoraj mówił o Smoleńsku, to będzie jakiś dramat. Może Ryanair zrobi promocje dla normalnych Polaków, wtedy można byłoby łatwiej wyemigrować, a ten smutny kraj pogrążyłby się w swej katolickiej zaściankowości, Lech zostałby świętym, a jego pomniki stałyby dumnie za każdym rogiem.

 

No i ten cudny, codzienny wzrok Macierewicza, witającego ludzi o poranku. :roll:

Bonsai.Myślimy podobne.Pokażmy,że forum nie jest tylko dla ciemnoty PIS i Radia Maryja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te dyskusję o polityce.

Ja też. Zwłaszcza kiedy do polityki miesza się poglądy religijne i wciska wszystkim co do joty obywatelom "moralność" wymyśloną 2000 lat temu, pokolorowaną przez stulecia przez kolesi w purpurowych beretkach.

Ja bym lepiej nie napisał :D no, niektórzy ciągle myślą,że mamy XII wiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że powinno się rozdzielić państwo od kościoła. Ale pierwsze co powinno się zrobić, by żyło się lepiej, to rozstrzelać komunistów czy innych lewaków. Każdy kto wpierdala łapy do cudzych kieszeni, do cudzych spraw prywatnych, jest zwykłą kur.wą i tyle w tym temacie. Nie rozumiem, jak można wolność postrzegać, jako bycie pod państwowym butem. Zakaz palenia marihuany, zakaz stawiania kibla na działce obok domu, bo urzędnik ma takie widzimisię i nie podobają mu się wymiary. Ciągłe kontrolę skarbowe ( kto prowadzi działalność gospodarczą ten wie) 1100 zł Zus, co jest złodziejstwem w biały dzień. In vitro powinno być legalne, powinno być legalne wciąganie prochów, powinna być legalna eutanazja itd. Tylko do kurwy za swoje pieniądze, a nie z dotacji rządowych ! dlaczego ja mam łożyć pod przymusem na kogoś i jego zachcianki ? pójść do pracy i zarobić sobie na zabieg in vitro inie ma problemu. Ale lewackie kurwy najchętniej, by wprowadziły przymus. Jestem za wolnością gospodarczą, obyczajową, ale lewactwo tego nie gwarantuje. Wolność obyczajową tak, ale wolność gospodarczą już nie bardzo. Ostatnio zabrali dziecko kobiecie, bo jest .... za gruba. Takie idą czasy, gdzie wszystko będzie pod kontrolą państwa. Państwo polskie bankrutuje, są gigantyczne kolejki do szpitali, przerost aparatu biurokratycznego, podatek dochodowy od 3 tys ( tu nas nawet Kambodza wyprzedza :lol: ), armia polska nie istnieje, a tu największym problemem jest to, że kościół jest przeciwko in vitro. Kościół sam propaguje idee socjalistyczne w tych czasach, jeśli chodzi o sprawy gospodarcze, a w sprawach obyczajowych są konserwatystami. Ale nic państwu tak nie szkodzi, jak zakompleksiony, chory człowiek, który postanawia coś innym narzucać pod przymusem. A to właśnie jest socjalizm w całej okazałości. Narzucić coś komuś ustawą, nakazem, zakazem, bo każdy ma żyć tak jak ja chce. Demokracja, to ustrój dla baranów, bo większość może uznać jutro, że chorzy powinni pójść pod ostrzał. I co wtedy ? no przecież większość tak chciała i trzeba uszanować demokratyczne procedury. Nie zapominajmy, że Sokrates został skazany na śmierć, bo tłum tak chciał ;)

A umówmy się większość, to zwykły motłoch, który nie chce wolności, tylko bezpieczeństwo. Jak mawiał Benjamin Franklin " Człowiek, który od­da­je wol­ność w za­mian za bez­pie­czeństwo, nie zasługuje ani na jedno, ani na drugie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DetektywMonk - jesteś za aborcją? Na taki zabieg już dla Ciebie nieco za późno ;). Możesz powalczyć o eutanazję ostatecznie. ;).

Bronisław obieca teraz wszystko.

Przykro naprawdę, jak dajecie się ogłupiać 8 lat tej aroganckiej władzy.

No chyba, że komuś tak jest dobrze i jest w pełni przez nią od tyłu zaspokojony. Bo jeśli nie, to jakim trzeba być łosiem, by nadal na nich głosować za argument mając straszenie PiSem i Kościołem.

Co komukolwiek z Was osobiście ten straszliwy PiS uczynił? Co zdążył uczynić w ciągu dwóch lat?

Obrzydliwy antykatolicki bełkot co poniektórych napawa mnie odrazą.

Kto Wam każe słuchać R. Maryja, oglądać TRWAM, chodzić do Kościoła i przestrzegać jego nauk, dawać na tacę itp??? A jakie to wasze dobra narusza Krzyż na ścianie? Kto Wam każe chodzić na Religię?

Bo coś tam z Waszych podatków??? Wiecie, kto żre naprawdę za Wasze podatki? Nie wiecie????

To w końcu jak 90% Polaków deklaruje katolicyzm, to chyba mamy prawo do swojej symboliki! Jesteś scyzorykiem chrzczony, to powieś Gwiazdę Dawida obok Krzyźa , nikt Ci nie zabroni!!! Tylko się nie wstydź!

Tak lewicowcy - zniszczyć 1050 lat chrześcijańskiej tradycji, jak mongołowie. Wstydzić się za babcie, dziadów, rodziców. Bo Wy jesteście postępowi, nowocześni. Jak warszawskie słoiki, które są bardziej miastowe od Nowojorczyków, tak Wy chcecie być bardziej europejscy od Europy.

Tylko że Europa to my. Polska z pięknymi tradycjami tolerancji, otwartości - niegdysiejszy wzór na kontynencie i świecie. Pomimo rozdrapywania przez odwiecznych wrogów ze wschodu i zachodu wywalczająca sobie niepodległość, którą chcecie zza komputera poświęcić - jedni upadającemu kołchozowi unijnemu, drudzy sprani przez kilkadziesiąt lat kacapskiemu.

Przodkowie przewracają się w grobie przez Wasze miękkie kręgosłupy. Tak... bo Szwecja... Za 50 lat nie będzie garstka białych chrześcijańskich Szwedów, przemykająca się chyłkiem między meczetami.

Czerwoni odejdą w niebyt przez odbyt historii, choć pewnie znajdą się tacy, którzy te fekalia będą płukać na sitku i ponownie konsumować. Całe szczęście widać po wyniku lewicy, że Naród się budzi.

Jak można być tak łatwowiernym i umysłowo ubezwłasnowolnionym aby przełykać tą oczywistą propagandę medialną, powtarzać za nią te frazesy. Invitro??? Mało jest pokrzywdzonych dzieci do adopcji?

Bronisław pomijając kluczowe przeciw to wstyd. Naprawdę mi wstyd za niego.

Dlatego zagłosuję na Andrzeja Dudę. Człowiek cechuje się kulturą osobistą i choćby w tym zakresie ma olbrzymią przewagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14:41 Prezydent Bronisław Komorowski realizuje poranną obietnicę w sprawie otwarcia drogi do jednomandatowych okręgów wyborczych. Jutro skieruje do Sejmu projekt nowelizacji konstytucji, która umożliwi wprowadzenie JOW-ów. Szefowa biura prasowego prezydenta Joanna Trzaska-Wieczorek powiedziała IAR, że prezydencki projekt usuwa barierę prawną, która uniemożliwia wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu.

 

Chyba się Szogunowi koło dupska zaczyna palić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk pełny :uklon: do Twoich wypowiedzi, ale nie tylko - do Twoich przekonywań, ale do Ciebie jako do bardzo ciepłego człowieka (to bije w tym świecie wirtualnym,że żyjesz zgodnie ze swoimi przekonywaniami), a w każdej sprawie podniesionej na forum, masz zawsze STANOWCZE SWOJE ZDANIE :!: Pomimo,że nie głosowałem w Polsce, a głosowałem na KUkiza, z myślą o ludziach młodych. Ja już niebawem kończę 58 lat i muszę Ci napisać, że Twoja merytoryka myśli do mnie przemawia. Jedno wiem że nie będę starował do II tury,. Aczkolwiek słuchałem wczoraj późnym wieczorem i dziś rano,że Komorowski już ma gotowy spot z hasłami, które głosił Kukiz - i o czym to świadczy.....? - MARIONETKA! Dopiero przejrzał na oczy?, chyba nie - powiela hasła Kukiza. Pozdrawiam Cię serdecznie detektywmonk, lubię czytać Twoje posty, mądre, przejrzyste i czytelne, i nie przejmuj się,że nie masz matury, bo ja pracuję z ludźmi po studiach z 2-3 fakultetami i nigdy Tobie nie dorównają mądrością życiową jaką TY posiadasz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil tak, przeszkadzają mi zasady wierzących, wg których ja, osoba niewierząca mam żyć. I to, że 90% społeczeństwa deklaruje się jako katolicy to po pierwsze nie znaczy, że wszyscy mają ochotę żyć wg widzimisię purpuratów, a po drugie to nie znaczy, że pozostałe 10% ma się przymusowo dostosować do osobistych, prywatnych przekonań tych 90%. Zrozumiałeś ostatnie zdanie i to co podkreśliłam na czerwono? to, że katole uważają, że aborcja to grzech nie znaczy, że wszyscy mają takie samo zdanie, a jeśli nie mają jakie ty czy inni wierzący w cokolwiek macie prawo dyktować komukolwiek jak ma żyć? Czy nie wystarczy prawo wyboru? Skoro to dla ciebie sprzeczne z twoim przekonaniem to tego zwyczajnie nie zrobisz i inni podobni tobie też nie, więc skąd do ch/ja ten problem? To samo tyczy się eutanazji. Jakim prawem chcesz mi odebrać możliwość ukrócenia mojego cierpienia? Przez jakiegoś tam swojego boga? Trzymaj sobie go w domu, w głowie, choć sobie do świątyni, ale WARA od mojego życia. To samo z in vitro, antykoncepcją, pigułką po, seksem przed ślubem, związkami nieformalnymi. Co cię to obchodzi jak ktoś żyje? To jest ta tradycja czy za tradycję masz odbębnienie świąt kościelnych, podczas których może garstka katolików myśli o bogu a reszta o prezentach i dniach wolnych? Też mi tradycja. Świętuj ją sobie, ale nie zmuszaj do tego innych.

 

A co do krzyży w miejscach publicznych, tak, przeszkadzają mi one, bo Polska jest przynajmniej w Konstytucji krajem niewyznaniowym. Więc trzymajcie sobie te krzyże i inne symbole w domach. Mam prawo czuć się w pełni komfortowo idąc do urzędu czy szkoły, bo do diabła też płacę na to wszystko podatki. A religia w szkole może sobie być, byle nie za wspólne pieniądze wszystkich podatników. Jak na razie coraz więcej młodych ludzi wypisuje się z tej inicjatywy, więc może czas otworzyć oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu bym polemizował, skoro 90% społeczeństwa jest wyznania katolickiego, to trzeba uszanować wole większości, jak w demokracji. To samo sie tyczy krzyży, w Tel-awiwie żydom też byś kazała ściągać mycki? Sam jestem ateistą, nikt mi nie narzuca siłą wiary, w szkole średniej zrezygnowałem z lekcji religii z własnej wol, nikt mi nie karze chodzić do kościoła ani wierzyć w cokolwiek. Słuchajc takich wypowiedzi człowiek aż instynktownie chce spojrzeć zza okna, czy nie palą kogoś na stosie, czy nie piętnują i rzucają czosnkiem w ludzi.. Gdy sie słucha ciągle TVN to właśnie takie można odbierać wrażenie, że w Polsce żyją sami nawiedzeni. Już bardziej wskazywałbym na świadków jehowych, bo chodzą po mieszkaniach, bo stoją na rynku z ulotkami. Tylko jestem pewien, że jak uprzejmie i im sie powie że nie jest sie zainteresowanym to odpuszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowski teoretycznie nie ma za duzych szans na zwycięstwo ze względu na to że elektorat kukiza nazwijmy ich kukizowcami musiałby choćby w połowie go poprzeć by wygrał.

Elektorat ten jednak jest zbudowany na anty reżimowym podejściu a reżim to Rząd, PO i prezydent. Czyli anty reżimowcy mieli by poprzeć reżim? Coś nie halo....

Antyreżimowcy chciał nie chciał muszą poprzeć kandydata zmiany.

Poparcie Kukiza a w 2 turze poparcie Komorowskiego jest wewnętrznie sprzeczne.

Jedyną szansą by Komór wygrał jest opcja że jego przyjaciele z WSI na bezczela sfałszują wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu bym polemizował, skoro 90% społeczeństwa jest wyznania katolickiego, to trzeba uszanować wole większości, jak w demokracji. To samo sie tyczy krzyży, w Tel-awiwie żydom też byś kazała ściągać mycki? Sam jestem ateistą, nikt mi nie narzuca siłą wiary, w szkole średniej zrezygnowałem z lekcji religii z własnej wol, nikt mi nie karze chodzić do kościoła ani wierzyć w cokolwiek. Słuchajc takich wypowiedzi człowiek aż instynktownie chce spojrzeć zza okna, czy nie palą kogoś na stosie, czy nie piętnują i rzucają czosnkiem w ludzi.. Gdy sie słucha ciągle TVN to właśnie takie można odbierać wrażenie, że w Polsce żyją sami nawiedzeni. Już bardziej wskazywałbym na świadków jehowych, bo chodzą po mieszkaniach, bo stoją na rynku z ulotkami. Tylko jestem pewien, że jak uprzejmie i im sie powie że nie jest sie zainteresowanym to odpuszczą.

Dokładnie :great:

Największą nienawiść w lewicowcach do prawicy i Kościoła który nic ateistom nie robi bo do wiary nie zmusza, zieją lewackie media typu TVN i gazeta wybiórcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×