Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

stanie olbrzymi pomnik prezydenta Kaczyńskiego i już nie będzie gdzie parkować.

I nie widzę w tym nic złego, bo to był wspaniały prezydent, najlepszy jakie w historii mieliśmy!

 

A skoro wynik I tury jest jaki jest, to chyba najlepiej świadczy o tym, że społeczeństwo nie jest zadowolone z super liberalnych rządów Platformy, która tak naprawdę ma w dupie obywateli, a tylko chce utrzymać stołki. Co oni Wam niby dali detektywmonk, platek rozy, MalaMi1001 ? Bo ja wcale nie widzę, żeby w tym kraju było dobrze!

 

Nie mówię, że Duda jest idealny i że nie jest popierany przez Jarosława, co jest oczywiste, ale jak mam wybierać, to wolę rzetelność i uczciwość, a nie machloje i przekręty na każdym kroku ;)

 

Ale z jednym się zgadzam, najlepsze dla państwa byłoby zwycięstwo kogoś spoza starego układu. Sama nie bardzo byłam przekonana do Pawła, ale teraz gdyby doszedł do II tury, to poparłabym właśnie jego ;)

Pomnik ? Ale za wasze pisowskie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk oducz się tego drogi Kolego, że jeśli ktoś jest katolikiem czy nawet jest za PiSem to czy od razu mysi być fanatykiem?

Fanatyczkami to może są i babcie z radia maryja a nie koniecznie inni katolicy.

To tak o tobie ktoś może powiedzieć że jesteś lewakoliberałem gender fanatykiem...

Miło by ci było?

Maciek.Ja jestem lewicowym liberałem.I co Ty na to ? Jak mnie teraz zaatakujesz ? :twisted:

A bądź sobie lewicowym liberałem. Nieznaczy jednak że innych dyskutantów musisz od razu wyzywać od fanatyków bo to po prostu niskie i niesmaczne.

Od psucia debaty i sporwadzania jej do rynsztoka na tym forum jest już pinda i bonsai. Nie idź tą samą drogą co oni.

Monku nie idź tą drogą...... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby JKM zdobył 20%, to Bronisław ogłosiłby, że od zawsze był zwolennikiem likwidacji ZUS-u i kary śmierci. Gdyby zaś 20% zgarnął Braun, urzędujący prezydent zacząłby wypowiedź od „Szczęść Boże” i ogłosił narodową zbiórkę funduszy na broń atomową (no i Intronizację Chrystusa Króla jeszcze przed drugą turą.

 

Dokładnie tak by było.

 

Specjalnie obejrzałem wiadomości, Kraśko blady, włosy w grzywie rozwichrzone, widać, że w nocy nie spał. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarz nie musi być obiektwyny, ale inforamcje które podaje powinny być objektywne, inaczej bowiem manipuluje ludźmi. Tym bardziej gdy pracuje w telewizji publicznej, gdzie na jego pensje składa sie każdy podatnik.

Dokładnie ( to pomijając wszelkie upodobania polityczne ) :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym,że ja ,Bonasi i pinda.Mamy podobne poglądy.Tylko inaczej je wyrażamy.

I tu jest KLU tak zwane. Z tobą chociaż da sie normalnie pogadać mimo iż światopogladowo różnimy się o 360 stopni. Tamta dwójka to pewnie multikonta tej samej osoby. Zwykłego nienawistnika i podłego hejtera. Do tego spamera i trola

 

Maciek piszę poważnie.Umów się z Arashą.To bardzo ładna dziewczyna.Pogadacie przy kolacji :D o polityce.

Niestety. Ostatnio jedna dziewczyna siedzi mi mocno w głowie i mało co wskazuje by chciałaby szybko sobie z niej pójść.

Ah te kobiety. Z nimi źle bez nich jeszcze gorzej :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od psucia debaty i sporwadzania jej do rynsztoka na tym forum jest już pinda i bonsai. Nie idź tą samą drogą co oni.

Monku nie idź tą drogą...... :D

 

Maćku, nasz mały analfabeto, miałeś mnie przecież nie zaczepiać. Naprawdę nie rób tego, bo się poparzysz. Niemal każda Twoja wypowiedź jest żenująca, a jej poziom językowy urąga jakimkolwiek standardom, ale mimo to nie "trącam" Cię, bo tak się umówiliśmy. Bądź mężczyzną i przestrzegaj zasad, które sam ustaliłeś. ;)

 

detektywmonk, nie dawaj się podpuszczać, cenię Cię za całokształt, bądź sobą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zobczyłem dziś Kaczyńskiego w towarzystwie księdza egzorcysty widzącego w Komorze szatana to odechciało mi się na Dudę glosować. :mrgreen:

A Komorowski to u młodych nie ma żadnego poparcia jest tak postrzegany jak Kaczyński 5-10 lat temu; tylko on jako stary, leniwy piernik a Kaczyński jako dewot nie umiejący nawet obsługiwać pilota od tv nie mówiąc o komputerze. Duda ma nad nimi przewagę bo jednak młodszy i póki nie będą wyciągać Macierewicza i katotalibanu na wierzch część o tym zapomni lub nawet nie będzie zdawać se sprawy kto za nim stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu jest KLU tak zwane. Z tobą chociaż da sie normalnie pogadać mimo iż światopogladowo różnimy się o 360 stopni. Tamta dwójka to pewnie multikonta tej samej osoby. Zwykłego nienawistnika i podłego hejtera. Do tego spamera i trola

 

Sorry, ale tu już przegiąłeś. Rzadko mam do czynienia z takim poziomem prostactwa, serio. Skąd się biorą tacy idioci definicyjni (IQ w okolicy 30)? Nie masz pojęcia, jak się pisze "tak zwane KLU", nie masz bladego pojęcia o tym, że zwrot o 360 stopni to zatoczenie pełnego okręgu, czyli żadna różnica. Jesteś tak tępy, że nie powinieneś być po prostu Maćkiem, a zwyczajnie prostym Maćkiem. Tylko na tym przykładzie widać, że ekonomię to może skończyłeś, ale we własnym, schizofrenicznym umyśle.

 

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale tu już przegiąłeś. Rzadko mam do czynienia z takim poziomem prostactwa, serio. Skąd się biorą tacy idioci definicyjni (IQ w okolicy 30)? Nie masz pojęcia, jak się pisze "tak zwane KLU", nie masz bladego pojęcia o tym, że zwrot o 360 stopni to zatoczenie pełnego okręgu, czyli żadna różnica. Jesteś tak tępy, że nie powinieneś być po prostu Maćkiem, a zwyczajnie prostym Maćkiem. Tylko na tym przykładzie widać, że ekonomię to może skończyłeś, ale we własnym, schizofrenicznym umyśle.

 

:great:

Nic dodać nic ująć hejter do potęgi N-tej. Mów se co chcesz ....

Dla mnie to ty możesz sobie o mnie myśleć że jestem nawet nie wiem kim hm....kuva nawet nie wiem Fidelem Castro.

Dajmy sobie już spokój z ta durną rozmową bo jutro musze iść kończyć due dilligence w mojej wyimaginowanej pracy którą mam dzieki moim wyimaginowanym studio,m na wyimaginowanym SGH.

Kuva musze to dobrze zrobić bo to wyimaginowane zlecenie jest na wczoraj a wyimaginowana skorygowana cena nabycia w wycenie dalej mi sie nie zgadza :evil:

Dobrze że to wszystko jest tylko wyimaginowane, tak samo jak nasza rozmowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milioner maciek mówi o mnie, że sprowadzam rozmowę do szamba? Nawet nie chcę tego komentować, wolę poczytać książkę niż frustracje i wymysły forumowego Macierewicza.

 

Tak araszo, bawi mnie to. Ciebie też by bawilo jakbyś miała odrobinę poczucia humoru, a teraz możesz spokojnie wracać do snucia planów stawiania pomników zamiast finansowania leczenia bezpłodności u par bądź w drugą stronę, zamiast dofinansowywania antykoncepcji młodych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć hejter do potęgi N-tej. Mów se co chcesz ....

Dla mnie to ty możesz sobie o mnie myśleć że jestem nawet nie wiem kim hm....kuva nawet nie wiem Fidelem Castro.

Dajmy sobie już spokój z ta durną rozmową bo jutro musze iść kończyć due dilligence w mojej wyimaginowanej pracy którą mam dzieki moim wyimaginowanym studio,m na wyimaginowanym SGH.

Kuva musze to dobrze zrobić bo to wyimaginowane zlecenie jest na wczoraj a wyimaginowana skorygowana cena nabycia w wycenie dalej mi sie nie zgadza :evil:

Dobrze że to wszystko jest tylko wyimaginowane, tak samo jak nasza rozmowa :D

 

A to bardzo ciekawe co piszesz Maciuś, bo wiesz, oto Twój post sprzed półtora roku z którego wynika, że skończyłeś ch.ujowe studia na ch.ujowej uczelni w swojej wsi zabitej deskami, a SGH o ile mi wiadomo to jest w Warszawie.

 

Dobrze wiem o czym mówisz. Mam podobne problemy. Nigdy nie mogłem odejsc ze swojego miasta choc bardzo chcialem, ale z braku środków finansowycyh musialem studiowac w miejscu urodzenia. Uczelnia oczywiscie do kitu, fabryka bezrobotnych. 5 lat przebimbanych u matki na garnuszku. Nie mogłem sie ngdy zdobyc by odejsc, znalezc sobie samemu prace, usamodzielnic sie. Wolałem isc na łatwizne. Dzisiaj zaluje wszystkiego. Wiem ze rodzice powiedzieli mi ze mnie w obcym miescie nie utrzymaja, ale mogłem podjac ryzyko sam. Niestety bylem zbyt dziecinny i strachliwy. Moje działania doprowadziły, ze siedze dalej u mamusi na garnuszku, bez zawodu, ze skonczonymi beznadziejnymi studiami, przewaznie bedac bezrobotnym. Znajomi dawno sie porozchodzili, niektorzy juz sa po slubie i maja prace. Zostałem sam jak palec.

Moje ambicje i marzenia prawie ze umarły.

Jest jednak nadzieja. Mam troche srodków na koncie. Pracuje aktualnie dorywczo w pracy "niby w zawodzie". Plan jest taki by spieprzac do wielkiego miasta z tej dziury jak najdalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym napisał Clue od angielskiego słowa clue znaczącego wskazówka tudzież "pojęcie" w wyrażeniu "I don't hava a clue" Nie mam pojęcia.

Ale chyba pisze sie clou. Może to z francuskiego

No ale jak ktoś chce sie czepiać słówek to byle czym się zadowoli

A z tym 360 to żartowałem wiadomo ze półokrąg to 180. Koleś ma taką manię na moim punkcie że jak nie postawie przecinka w wypowiedzi to od razu mi to wytknie.

Nie potrafi zrozumieć że na forum ludzie piszą na luzie nie koniecznie zwracajac na maksa uwagę na stylistykę. Kij w tyłku...zero luzu i dystansu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×