Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

A Ty droga Arasho wreszcie się określiłaś.Jako fanatyczka katoliczka za PIS.I dobrze, bo nie udajesz.Tylko mówisz prosto kim jesteś,.

Nie mam Ci za złe tych słów, bo nauczyłam się dystansu do siebie ;) I dla Twojej wiadomości nie jestem fanatyczną katoliczką ( nawet nie chodzę co tydz. do kościoła ), już to parę razy pisałam, że nie czuję się w żaden sposób dyskryminowana w związku z wyznawaną wiarą, do której sama mam wiele zastrzeżeń. Ja wierzę w Boga, a nie w kościół jako instytucję. I wcale nie podoba mi się, że w kościele mówią na kogo należy głosować. To już powinien być indywidualny wybór każdego człowieka, który należy uszanować !

 

Dlaczego zatem głosuję na PIS? Bo od zawsze popierałam te partię, lubię Kaczyńskiego, Duda wydaje mi się rozsądnym kandydatem, ale nie znaczy to, że patrzę bezkrytycznie na wszystkich PIS-ców. Na przykład zachowanie pana Hoffmana od początku wzbudzało mój niesmak, bo kryła się za nim jakaś nieszczerość i chęć działania pod publiczkę. Więc na pewno nie jestem fanatyczką !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby JKM zdobył 20%, to Bronisław ogłosiłby, że od zawsze był zwolennikiem likwidacji ZUS-u i kary śmierci. Gdyby zaś 20% zgarnął Braun, urzędujący prezydent zacząłby wypowiedź od „Szczęść Boże” i ogłosił narodową zbiórkę funduszy na broń atomową (no i Intronizację Chrystusa Króla jeszcze przed drugą turą.
dobre, to dochodzi miałkości Komora jaki całego PO, a gdyby wygrał Palikot zapaliłby blanta i biegał z wibratorem.

Się uśmiałam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, ale jakby co Ty stawiasz szampana, pamiętaj ! Ja się czuję zaproszona :lol:

Arasha zostań dziewczyną Maćka.

Może być problem, bo Maciek lubi seks ( podobno ) i nie jest prawiczkiem :roll:

 

A z tym kątem też zwróciłam uwagę, że powinno być o 180 st. Ale jak ktoś pisze w emocjach, to pomyłki się zdarzają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, nie mam nic do Twoich poglądów, tylko napisałaś to w niezbyt smaczny sposób :? A dystansu do siebie z każdym dniem uczę się coraz bardziej ;) I wcale nie chcę z Tobą wojować.

 

Btw Dopiero teraz zajarzyłam, że Twój podpis to ironia :roll: ( bo wcześniej nie czytałam Twoich potyczek słownych z Maćkiem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger

Moim zdaniem Olsztyn jest zadupiem. Z prostej przyczyny. Nie ma w nim pracy. Młodzi ludzie masowo uciekają stamtąd bo nie ma perspektyw na nic jak nie masz znajomości.

A u mamusi na garnuszku mieszkałem 5 lat zgadza sie . 3 lata na lic i 2 lata na mgr robionej zaocznie w Warszawie na SGHu

Nie chciałem studiować w Olsztynie, ale że jestem z niezamożnej rodziny nie miałem innej opcji. W trakcie studiów na magisterce (na które zarobiłem własną praca) zmieniłem pod koniec prace i miejsce zamieszkania i przeprowadziłem sie do warszawy. Co by jednak nie mówić było ciężko i rodzice mnie wspierali finansowo nadal stąd to "na garnuszku" w mojej wypowiedzi.

Dzisiaj mam własne mieszkanie, prace w Big 4 i nie musze nikogo prosić o łaskę :D

Tą przytaczaną wypowiedź przez Ciebie była akurat wtedy jak odszedłem z pracy w Olsztynie a jeszcze nie znalazłem w Wawie. Nie ukrywam miałem wtedy doła i moje wypowiedzi mogłybyć dołujące....

Jeszcze jakieś spostrzeżenia? Gdzie tu kłamstwo?

Mówie prócz tego "zaopatrzenia"to reszta to prawda..

No ale próbójcie dalej :D

 

pinda

mieliście mi przytaczać wszystkie moje kłamstwa. Może chociaż ty?

Może bonsai ktokolwiek?

Dziś nawet chce mi się na te głupie zarzuty odpowiadać więc mówie jestem do dyspozycji :)

Miał Passenger coś napisać ale coś zamilkł :|

Jak Ci powiem tylko jedno Maciek. Wydajesz mi się w porządku chłopem, ale nie znam Cię bliżej, więc jak jest naprawdę nie wiem. I w sumie nie zamierzam w to wnikać, bo to nie moja sprawa. Ze swojego doświadczenia forumowego powiem Ci tylko jedno ... nie warto się tłumaczyć, bo to tylko woda na młyn. Jak ktoś ma o Tobie wyrobione zdanie, to go nie zmieni, jak zaczniesz przytaczać kolejne argumenty. Dobrze Ci radzę - daruj sobie, bo mnie takie przepychanki nic nie dały i z perspektywy czasu widzę, że były bezsensowne :bezradny: Wypowiadaj się na temat, a jeśli coś uważasz za hejt, to to olej :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie masz na to wpływu :pirate: Tut mir Leid!

 

Najlepsza synteza podejścia prawicy do wszystkich inaczej myślących...

Nie mogłam się powstrzymać, no! :lol: Bo wkurza mnie takie gadanie, takie licytowanie się co lepsze ... pomnik czy in vitro :roll:

Każdy ma swoje zdanie, ale tak naprawdę realnego wpływu na to, co się dzieje z państwowymi pieniędzmi nikt z nas nie ma. I na tym planuję zakończenie dyskusji, bo już wiele wspólnego z wyborami nie ma :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecyduję się pójść zagłosować w II turze, to będę głosować na Dudę. Dosyć mam rządów PO, które niczego dobrego nie wniosły, a tylko zaszkodziły naszemu państwu. Może jak wygra kto inny, to wreszcie coś się zmieni w tym kraju na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Maciek... Nie dawaj się zaczepiać.

Jak 360 stopni, to wystarczy cofnąć się do tyłu 180 stopni i już nie ma mylnego błędu tylko fakt autentyczny. I większa połowa z tego to co piszesz to słuszna racja.

Co za błędy czyni Gajowy..... I miliony ludzi idą za nim. Czy tam gafy, lapsusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie masz na to wpływu :pirate: Tut mir Leid!

Ach mów do mnie po niemiecku :105: .

 

II tura - musiałbym prosić o pozwo na głosowanie poza okręgiem zamieszkania. A potem przejść się do komisji i oddać głos. Zbyt dużo wysiłku, żeby na taką pierdołę go spożytkować, jak wybieranie mniej lub bardziej prawackiej głowy naszego kołchozu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×