Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

To z innej mańki. Czy zauważyliście że tw wybory pokazały jak WIELU ludzi NIE popiera prezydenta?

Elektorat dudy 35%+Kukiz 20%+ pozostali z 11%. Łącznie to daje ponad 60 dobrze procent.

A tzw sondaże w TV mówiły że Prezydenta popiera 70% społeczeństwa, ba mówili nawet że elektorat PiSu go popiera/....

gdzie ? jak?

Czy ktoś mi te kłastwa medialne potrafi racjonalnie wytłumaczyć?

To chodziło o zaufanie a nie poparcie, ja tez w miarę ufam Komorowskiemu( jego zapleczu już mniej) ale to nie znaczy że na niego głosuje i uważam za dobrego prezydenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, kvźwa napisałbym coś od siebie, ale za leniwy jestem. W dodatku nie muszę, bo piszesz dokładnie to, o czym ja myślę.

Jak już się ogarnę życiowo i założę partię (PiN - Prawi o Naleśniki) zaoferuję ci w jej szeregach czołowe miejsce na liście wyborczej :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, kvźwa napisałbym coś od siebie, ale za leniwy jestem. W dodatku nie muszę, bo piszesz dokładnie to, o czym ja myślę.

Jak już się ogarnę życiowo i założę partię (PiN - Prawi o Naleśniki) zaoferuję ci w jej szeregach czołowe miejsce na liście wyborczej :mrgreen: .

To żaluzja jakaś jest? Bo jak nie to z chęcią stanę w szeregach Twojej partii i będziemy walczyć o naleśniki dla wszystkich! ZA DARMO! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, naleśniki z socjalu. Że mi to wcześniej do łba nie przyszło :hide: . To lepsze niż kiełbasa przedwyborcza.

Padłam :mrgreen:

Wróżę nam świetlaną przyszłość Pani Premier :mrgreen: .

I za jakiś czas na forum nie będzie sporu na kogo głosować, bo będzie tylko jedna pozycja! MY :twisted::mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro naprawdę, jak dajecie się ogłupiać 8 lat tej aroganckiej władzy.

No chyba, że komuś tak jest dobrze i jest w pełni przez nią od tyłu zaspokojony. Bo jeśli nie, to jakim trzeba być łosiem, by nadal na nich głosować za argument mając straszenie PiSem i Kościołem.

Co komukolwiek z Was osobiście ten straszliwy PiS uczynił? Co zdążył uczynić w ciągu dwóch lat?

Obrzydliwy antykatolicki bełkot co poniektórych napawa mnie odrazą.

Kto Wam każe słuchać R. Maryja, oglądać TRWAM, chodzić do Kościoła i przestrzegać jego nauk, dawać na tacę itp??? A jakie to wasze dobra narusza Krzyż na ścianie? Kto Wam każe chodzić na Religię?

Bo coś tam z Waszych podatków??? Wiecie, kto żre naprawdę za Wasze podatki? Nie wiecie????

To w końcu jak 90% Polaków deklaruje katolicyzm, to chyba mamy prawo do swojej symboliki! Jesteś scyzorykiem chrzczony, to powieś Gwiazdę Dawida obok Krzyźa , nikt Ci nie zabroni!!! Tylko się nie wstydź!

Tak lewicowcy - zniszczyć 1050 lat chrześcijańskiej tradycji, jak mongołowie. Wstydzić się za babcie, dziadów, rodziców. Bo Wy jesteście postępowi, nowocześni. Jak warszawskie słoiki, które są bardziej miastowe od Nowojorczyków, tak Wy chcecie być bardziej europejscy od Europy.

 

Jak można być tak łatwowiernym i umysłowo ubezwłasnowolnionym aby przełykać tą oczywistą propagandę medialną, powtarzać za nią te frazesy. Invitro??? Mało jest pokrzywdzonych dzieci do adopcji?

Bronisław pomijając kluczowe przeciw to wstyd. Naprawdę mi wstyd za niego.

Dlatego zagłosuję na Andrzeja Dudę. Człowiek cechuje się kulturą osobistą i choćby w tym zakresie ma olbrzymią przewagę.

Popieram :brawo::brawo::brawo:

 

Owszem, nikt nie ma prawa decydować o Twoich wyborach MalaMi1001, z tym się zgadzam, ale jeżeli ktoś ma takie widzimisię, że chce mieć dziecko z in vitro, to niech sobie je sam sfinansuje, a nie odbiera tym samym fundusze na operacje zaćmy, na które starsi ludzie czekają po 4 lata. To nie jest zabieg pierwszej potrzeby, tylko niejednokrotnie kaprys bogatych ludzi, którym do szczęścia tylko brakuje dziecka. Dla mnie to jest oburzające, jak są dzielone środki na służbę zdrowia :pirate: I owo in vitro ma być również finansowane z Twoich podatków na zachcianki ludzi, których w ogóle nie znasz. I jakoś to Ci nie przeszkadza :roll: ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, naleśniki z socjalu. Że mi to wcześniej do łba nie przyszło :hide: . To lepsze niż kiełbasa przedwyborcza.

Padłam :mrgreen:

Wróżę nam świetlaną przyszłość Pani Premier :mrgreen: .

I za jakiś czas na forum nie będzie sporu na kogo głosować, bo będzie tylko jedna pozycja! MY :twisted::mrgreen:

 

Arasha, przede wszystkim ja nigdzie nie powiedziałam, że to ma być finansowane ze funduszy państwowych. Chociaż jestem za tym żeby osobom najbiedniejszym chociażby współfinansować, bo z różnych względów ludzie mogą nie mieć ochoty adoptować obcego dziecka i to nie powinno podlegać dyskusji. Ale z tego co wiem duża większość PiS w tym pan Duda byli za delegalizacją tej procedury! Chociaż sama tego nie popieram nie zabieram innym możliwości skorzystania z takiego zabiegu, ale to z prawnie uregulowanymi procedurami, żeby właściciele klinik, w których wykonuje się takie zabiegi nie wybiegali za nadto w swoich fantazjach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałam na Dudę, czego się nie wstydzę, ale jest pod wielkim wrażeniem wyniku Kukiza :uklon: I zdecydowanie wolałabym prezydenta w czarnej skórze i z dziarami niż

pana Komorowskiego. Jego czas się wypalił, jego bajka skończyła ... co on chce przez kolejne 5 lat robić w pałacu prezydenckim? Chyba tylko 4 litery grzać przed kominkiem z małżonką. I niech sobie żyje spokojnie, ja do człowieka nic nie mam, ale to nie jest odpowiednia osoba do reprezentowania państwa. No, sorry :bezradny:

 

Popieram w 100%

A poza tym pan Komorowski ma już swoje lata i właśnie niech już sobie lepiej odpocznie. Potrzeba młodej,świeżej głowy z nowymi pomysłami :)

Komorowski miał swoje pięć lat i moim zdaniem nie zasługuje na kolejne pięć. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby JKM zdobył 20%, to Bronisław ogłosiłby, że od zawsze był zwolennikiem likwidacji ZUS-u i kary śmierci. Gdyby zaś 20% zgarnął Braun, urzędujący prezydent zacząłby wypowiedź od „Szczęść Boże” i ogłosił narodową zbiórkę funduszy na broń atomową (no i Intronizację Chrystusa Króla jeszcze przed drugą turą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby JKM zdobył 20%, to Bronisław ogłosiłby, że od zawsze był zwolennikiem likwidacji ZUS-u i kary śmierci. Gdyby zaś 20% zgarnął Braun, urzędujący prezydent zacząłby wypowiedź od „Szczęść Boże” i ogłosił narodową zbiórkę funduszy na broń atomową (no i Intronizację Chrystusa Króla jeszcze przed drugą turą.
dobre, to dochodzi miałkości Komora jaki całego PO, a gdyby wygrał Palikot zapaliłby blanta i biegał z wibratorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem na wyborach.Komorowskiego poparłem.I jestem zaskoczony wynikami wyborów.Troszkę na minus.Bo myślałem,że to Komorowski wygra w cuglach.Ale i troszkę na plus :D bo pokazuję to,że nasza demokracja ma się dobrze.Skoro,tak różni kandydaci mają często podobne poparcie.

Wynik Dudy i Komorowskiego pokazuje,że scena polityczna jest zabetonowana na wieki, przez duet PIS I PO.Ogromne gratulację należą się dla Kukiza.Ponad 20 % poparcia, pokazuje,że są w Polsce ludzie, którzy mają dość wojny PIS z PO.

Polacy są już zmęczeni tymi tematami dla nich bez znaczenia.Czy Komorowski ma wąsy czy nie,gdzie będzie pomnik smoleński.

Wyborcy Korwina, cóż nie popisali się.Może i dobrze,bo człowiek, który gardzi ludźmi.Kobietami i niepełnosprawnymi.Nie jest godny być prezydentem.Wracając do Kukiza.W wielu miejscach ma on rację.Choćby w ograniczeniu samowoli urzędników.

Gdybym miał 25 lat, bym go pewnie poparł.

Co do Dudy.To na pewno ogromne gratulacje :brawo: bo i człowiek uzyskał ogromny sukces.Bo z jego punktami można się zgodzić.Choćby walka z bezrobociem.

Ale dla mnie to kandydat silnie związany z kościołem.Ja jestem za aborcją, in vitro.Związkami partnerskimi.

A kto mi zagwarantuję,że Duda jako prezydent nie zajmie się sprawami dla m nie mało ważnymi.Choćby Smoleńskiem.

Ta druga tura będzie między Komorowskim i Dudą.

Ja popieram Komorowskiego.

Bo jestem człowiekiem lubiącym ciszą i spokój.

Na koniec o frekwencji.Ponad połowa nie poszła.

Czyżby żaden z kandydatów i kandydatka im się nie podobała ?

A ja jestem pod wrażeniem wypowiedzi monka :shock: Chyba po raz pierwszy chłopak się tak opisał :mrgreen: I fajnie, że potrafił docenić wynik kandydatów, na których sam nie głosował :uklon:

 

A można wiedzieć, monku, czemu gdybyś miał 25 lat, to oddałbyś głos na Kukiza? Jakie to ma znaczenie, wiek w tym przypadku?

Bo młodzi ludzie są za Kukizem.Ja jestem za demokracją.I jestem za UE.A Ty droga Arasho wreszcie się określiłaś.Jako fanatyczka katoliczka za PIS.I dobrze, bo nie udajesz.Tylko mówisz prosto kim jesteś,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk oducz się tego drogi Kolego, że jeśli ktoś jest katolikiem czy nawet jest za PiSem to czy od razu mysi być fanatykiem?

Fanatyczkami to może są i babcie z radia maryja a nie koniecznie inni katolicy.

To tak o tobie ktoś może powiedzieć że jesteś lewakoliberałem gender fanatykiem...

Miło by ci było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk oducz się tego drogi Kolego, że jeśli ktoś jest katolikiem czy nawet jest za PiSem to czy od razu mysi być fanatykiem?

Fanatyczkami to może są i babcie z radia maryja a nie koniecznie inni katolicy.

To tak o tobie ktoś może powiedzieć że jesteś lewakoliberałem gender fanatykiem...

Miło by ci było?

Maciek.Ja jestem lewicowym liberałem.I co Ty na to ? Jak mnie teraz zaatakujesz ? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×