Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu maciek, nikt poważny nie będzie już z Tobą dyskutował. Masz chyba jakąś potrzebę zwracania na siebie uwagi, a ludzie mają Cię tam, gdzie możesz sobie wsadzić swojego szampana za 5 stów (od zaprzyjaźnionego prezesa), gdy już go sam wypijesz.

 

Aha, kolego po ekonomii:

 

Kiedyś dostałem butelke za 500 stów od zaprzyjaźnionego prezesa jednej firmy. Trzymam ją ponad rok.

Jak Komór przegra na bank tą butelke wypije i poczęstuje każdego kto zechce pod porażkę zdrajcy Komorowskiego wypić :D

 

Czy zdajesz sobie sprawę z różnicy, jaka dzieli 5 stów od 500 stów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macierewiczu nie pogrążaj się.

Mówię. Nie ma problemu. Odpowiem na każde pytanie, zarzut itd.

Zazwyczaj mi się nie chce ale dzisiaj jakoś tak optymistycznie nastawiony jestem.

Co w moim życiu tudzież postach jest kłamstwem?

Passenger szukał i prawie mu sie udało coś znaleźć hahahaha

Znalazł tekst że mieszkałem u mamusi i myślał że mnie załatwił. hahahahahhaha

Od kiedy to nie można studiować zaocznia a do tego zmienic miejsce zamieszkania i miejce pracy z jednego miasta na inne? Zabronione?

A Olsztyn choć piękny pod względem zawodowym i perspektywicznym był jest i będzie zadupiem

Tak samo jak Uniwersytet Wiejsko-Miejski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, kolego po ekonomii:

 

Kiedyś dostałem butelke za 500 stów od zaprzyjaźnionego prezesa jednej firmy. Trzymam ją ponad rok.

Jak Komór przegra na bank tą butelke wypije i poczęstuje każdego kto zechce pod porażkę zdrajcy Komorowskiego wypić :D

 

Czy zdajesz sobie sprawę z różnicy, jaka dzieli 5 stów od 500 stów?

 

Hej, no ale bez przesady, nie czepiajcie się lapsusów jak mikre niedojeby z zerówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda

mieliście mi przytaczać wszystkie moje kłamstwa. Może chociaż ty?

Może bonsai ktokolwiek?

Dziś nawet chce mi się na te głupie zarzuty odpowiadać więc mówie jestem do dyspozycji :)

 

Spoko. Komisja śledcza już się zbiera 8) .

Mam nadzieję, że zlustrują mnie na wszystkie strony. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o lapsusy, w każdym poście naszego forumowego fantasty są banalne błędy, które przeczą jego wydumanym teoriom. Wcześniej był zwrot o 360 stopni, teraz proste błędy matematyczne. To bardziej pasuje do szkoły kształcenia ustawicznego dla niepełnosprawnych (żaden wstyd), a nie na studia na SGH. :bezradny:

 

Sam chciał, żeby czegoś poszukać, to przejrzałem dwie strony, co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle debil to nie widzi różnicy między takimi liczbami.

Dzięki. Od ciebie jak zwykle miłe słowo.

W słowach czy liczbach każdy może sie pomylić a mi po tylu godzinach pracy nie chce się przywiązaywać za dużej wagi do wypowiedzi tu pisanych.

I to chyba mój błąd. Musze zacząć przywiązywać większą wagę do stylistyki wypowiedzi i zdań bo SBcja forumowa szpieguje mnie na każdym kroku i szuka haka gdzie sie da jak kiedyś opozycję.

Macie racje. Powinienem pisać poprawniej. Postaram się to zmienić. Choć z polskiego zawsze byłem noga i z dyktant miałem 2jki. Czas nauczyć sie w końcu ortografii i poprawnej stylistyki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o lapsusy, w każdym poście naszego forumowego fantasty są banalne błędy, które przeczą jego wydumanym teoriom. Wcześniej był zwrot o 360 stopni, teraz proste błędy matematyczne. To bardziej pasuje do szkoły kształcenia ustawicznego dla niepełnosprawnych (żaden wstyd), a nie na studia na SGH. :bezradny:

 

Sam chciał, żeby czegoś poszukać, to przejrzałem dwie strony, co zrobić.

Ej no ale chodziło mi o grubsze rzeczy. Takie lapsusy dla Ciebie to są armaty?

Mieliście mie skompromitować merytorycznie a nie stylistycznie.

Ale mówię. Specjalnie dla was odtąd będę zwracał uwagę na stylistykę i powagę wypowiedzi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Komorowski widzę serio zaczyna czuć wiatr historii we wąsach i jakieś głupie referendum o JOW-ach zapowiada.

A JOWy... Ostatnio bylismy świadkami wyborów parlamentarnych w Wielkiej Brytanii, w której ten system obowiązuje00. Trzecia pod względem liczby oddanych głosów partia UKiP Farage'a (prawie 4 miliony głosów,, 12,6%) otrzymała 1 miejsce w parlamencie. Słownie: JEDNO miejsce w parlamencie na sześćset pięćdziesiąt. Czy to jest zdrowe, normalne i czy zwolennicy JOWów mają rozum i godność szympansa przynajmniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, detektywmonk, jestem z Wami :great:

To mnie cieszy.Nie damy się Arashy,Maćkowi.Marwilowi.

 

 

Cała Polska lewactwu dała łącznie poniżej 5 %. (Palikot + postPZPR). prostytutka ZSL też niecałe 2%.

Razem to z 7 %. Większy voltage mam w stonkowym VIPie.

 

Zbierzcie się w kupę. Kupy się nie tyka.

 

MałaMi, cobyś nie pisała, to zawsze po swojemu cudownie.

Tak swoją drogą, to do czego ten Kościół Cię zmusza, lub zmusił? Nie możesz kupić pigułki, doświadczyć gangbangu, jeść mięsa w piątek, lub pierdnąć w trakcie podniesienia?

Czy to tylko takie ideologiczne ble ble?

Ja Katol a zarazem grzesznik połamałem wiele przykazań i mam jeszcze wiele grzechów w zanadrzu.

A dlaczego tak nie trawisz tego mojego Boga? Jak dla mnie możesz latać na tęczowej miotle, tylko trochę szacunku i tolerancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc czuje się niezaspokojony.

Liczyłem na jakieś cięższe działa wytoczone przeciw mnie a tu tylko kapiszon bo napisało mi się 500 stów zamiast 500 złotych (a z 360 stopni po prostu sobie żartowałem) . No cóż zawsze miałem umysł matematyczny a nie humanistyczny. I na tej bazie bonsai i pinda stwierdzają, że moje życie to jedno wielkie kłamstwo. Dlatego, że mam być może dysortografię lub dysleksję.

Jednak nic na mnie nie macie, a przynajmniej nie merytorycznego. Słabi z was detektywi :D

Dark Passenger próbował i z jego śledztwa wyszło tylko tyle że SGH prowadzi studia także niestacjonarne. Cóż, żal. No ale jutro też jest dzień. Może jutro w teleturnieju "dopadnij i oskalpuj Maćka" pójdzie lepiej?

Ja już na dziś się niestety nie bawię, gdyż muszę iść jutro do wyimaginowanej pracy.

P.S. Nie wiem czy dobrze stawiam przecinki w zdaniach, ale jak już wspominałem mam problem ze stylistyką, a także z interpunkcją poprawną. Sorki :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10415568_700164843439029_8450311029732131607_n.png?oh=a9b683aeaf455367d8fcc89b7a56b641&oe=55DF1F4D&__gda__=1440052164_1215098b7f9b0e99746c62999a6288ac

 

palec w nos temu kto odda swój głos komorowskiemu;)

Zobaczycie, że za niedługo i tak w te pędy będą obniżać wiek emerytalny...niezależnie od tego kto będzie u władzy, naprawdę nie dajcie się nabierać na hasełka o szybszej emeryturze, bo każda władza obniży wiek, jeśli tylko się to państwu opłaci...

Ręka do góry, kto by chciał iść na emeryturę w wieku 66 lat(czyli szybciej niż obecnie), przy 26 dniach urlopu rocznie, zamiast pracować do 67, ale za to mieć 35 dni urlopu rocznie? :P

http://ddwloclawek.pl/pl/12_biznes/13503_unia_europejska_chce_zwiekszyc_ilosc_dni_przyslugujacego_urlopu_wypoczynkowego.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×