Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Infinity

Użytkownik
 • Zawartość

  2234
 • Rejestracja

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

576 wyświetleń profilu
 1. Ja dostałam sprężyną królewską szczęke która wymsła się z ręki. Jak dla mnie kiepska wymówka.
 2. http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/artykul/zus-zaczyna-kontrole-facebooka-korzystacie-w-czasie,4401736,art,t,id,tm.html#91027ca12d38f7cf,1,3,6
 3. dr. Psycho Trepens, może ćwiczysz mało intensywnie bo organizm zaczyna wydzielać endorfiny po 45-60 minutach od umiarkowanego do intensywnego wysiłku, kiedy powstaje dług tlenowy. Nie zawsze a nawet z reguły nie jest silne ale np. pomaga biec z narastającym krwiakiem na palcu co normalnie jakby się puknął to wył z bólu.
 4. Znaleźć coś w zamian.Nie mam na myśli innego nałogu ale pasji. Nie palę 8 miesięcy, próbowałam setki razy i to jest mój największy sukces, a zamieniłam palenie na sport, dokładnie bieganie. Wydzielają się podobne związki, ( jeśli prosta baba niezbyt rozgarnięta, zna się na reakcjach zachodzących w mózgu, czegoś nie pokręciła), dlatego bieganie również może uzależnić, wydzielają się naturalne opiaty, podobnie działa nikotyna.
 5. Infinity

  Poęzja ma

  Kilka wersy,niedokończone, jak życie niedokończone, urwane w połowie. Nie miałam odwagi ujawnić, ale minął już prawie rok... Amon_Rah Niebo wiecznie zielone Rozchyliło ramiona Lecz nie czas, przyjacielu Nie czas Pomyliłeś się o kilkadziesiąt lat Nie tędy wiedzie szlak
 6. Infinity

  Spamowa wyspa

  jaktobylo, czemu stresująca? u mnie przeciwnie, tylko tak odpoczywam.
 7. Infinity

  Spamowa wyspa

  Mam dziś tak samo. Pogoda jest do bani. Poza tym ledwo co na oczy patrzę, w południe chwilami bełkotałam jakbym przedawkowała leki. 2 mocne kawy, bieganie, spacery z psiakami i nic mnie nie obudziło.
 8. Infinity

  Spamowa wyspa

  U mnie za 12 km płacę 6.20, a w innym PKSie, Toruń, 8 i coś za 60 km, ale i tak się cieszę bo Iława zdziera 13 zł za 23 km. Z komunikacji miejskiej raczej rzadko korzystam. Ogląda ktoś test na TVP?
 9. Jak można "zostać z wyboru" lesbijką?
 10. Infinity

  Bolo

  W międzyczasie wzrosło zaufanie do Dudy...
 11. Infinity

  Bolo

  Chodził do szkoły zawodowej ale jej nie ukończył.
×