Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Duża Mi
3 minuty temu, tosia_j napisał:

mireadh mozesz mi pisnąć na prw ;)

Dziękuję za propozycję, ale chyba mamy zbyt rozbieżny światopogląd, żeby dojść do porozumienia w pewnych kwestiach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, weltschmerz napisał:

Coś niedobrego się dzieje z forum, a jeśli nie, to się zacznie dziać. Przecież bez administratorki i 2 aktywnych moderatorek będzie tu jakieś jedno wielkie bezhołowie. 😕 Chyba że mianowany zostanie inny admin.

Forum zostało doszczętnie rozjeeeebane w maju tego roku wraz ze zmianą skórki . Teraz to co się dzieje ,to konsekwencja tamtych nieudacznych ruchów .Lipa na kilometr ,aż śmierdzi i odpycha . 

 Będzie Forum bez Administratora i Modów , nie takie rzeczy świat internetowy widział.

 Albo niech zatrudnią na etat Srebrnoustego i dadzą mu jakąś babę raz w miesiącu :classic_biggrin:,,,co by go w końcu rozdziewiczyła 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SarkastyczneSerce napisał:

No fakt, wygląd forum jest bardzo niewygodny w użyciu.

,,, ale za to ( w przeciwieństwie do poprzedniej skórki ) jak łatwo i bezproblemowo dostać się na wizytę do psychologa / psychiatry w realu , nie za darmo rzecz jasna . Wystarczy raz tylko wciśnąć w klawiaturze nie ten klawisz :classic_smile:

 jak to mówią ,zbytnia chciwość worki drze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

,,, ale za to ( w przeciwieństwie do poprzedniej skórki ) jak łatwo i bezproblemowo dostać się na wizytę do psychologa / psychiatry w realu , nie za darmo rzecz jasna . Wystarczy raz tylko wciśnąć w klawiaturze nie ten klawisz :classic_smile:

 jak to mówią ,zbytnia chciwość worki drze 

To WP, nie ma co oczekiwać, to forum jest tylko i wyłącznie dla kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
22 minuty temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Forum zostało doszczętnie rozjeeeebane w maju tego roku wraz ze zmianą skórki . Teraz to co się dzieje ,to konsekwencja tamtych nieudacznych ruchów .Lipa na kilometr ,aż śmierdzi i odpycha . 

Ja tu się czułem bardzo dobrze, a więcej zacząłem się udzielać dopiero po zmianie skórki.

Dobra atmosfera oraz skuteczna moderacja (zwłaszcza to pierwsze w przeciwieństwie do "poprzedniego" forum - nie mam na myśli nerwicy sprzed zmiany skórki) były tu ogromnym magnesem.

Być może właściciel forum ma jakiś inny plan wobec niego, albo zrobi się wielka trollownia i forum merytorycznie martwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×