Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, SarkastyczneSerce napisał:

Pływam nią na wyspę do szefa, prosta trasa, stała prędkość około 3200 obrotów. Zależnie od wiatru około 15 minut. No to prawie bańkę benzyny opierdoli 😂

Myślę, że gdyby podkręcić obroty do 4-4,5 tysiąca to paliłaby pewnie z 80-100 litrów, może więcej.

Myślę że na ekonomicznym pływaniu to ze 20 litrów na godzinę żre minimum. Masakra, mój tata miał łódkę i różne silniki 15hp, 25hp, 30hp, 35hp. A potem poszedł po rozum do głowy i kupił Yamahę 8hp. Wolniej się pływało ale ekonomicznie i bezawaryjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zdrajca napisał:

Myślę że na ekonomicznym pływaniu to ze 20 litrów na godzinę żre minimum. Masakra, mój tata miał łódkę i różne silniki 15hp, 25hp, 30hp, 35hp. A potem poszedł po rozum do głowy i kupił Yamahę 8hp. Wolniej się pływało ale ekonomicznie i bezawaryjnie.

Nie ma żadnych szans by paliło w ślizgu 20 litrów na godzinę. Moooże 40, a i to bym nie zagwarantował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mireadh, czy mozesz przetłumaczyc zdrajcy, ze jak juz mnie wygryzli z depresji.ws to na tym forum jest moj azyl a spamowa w szczegolnosci i niech stad idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Duża Mi

Chyba nie mam takiej siły przekonywania, moja droga. Ale jest taki magiczny przycisk "ignoruj", czy coś w ten deseń.

Poza tym nikt ze spamiarzy nie pozwoli Cię stąd wygryźć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Duża Mi

Nieważne już, kto kogo. Po prostu nie róbcie tu gównoburz na poziomie przedszkola i tyle. Jeśli macie taką potrzebę, to róbcie sobie wojenki podjazdowe prywatnie, nie angażując w to połowy forum. Ludzie przychodzą tu odpocząć, bo mają dostatecznie dość wojen w swoich głowach. Albo poignorujcie się nawzajem i będzie święty spokój. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mireadh napisał:

Nieważne już, kto kogo. Po prostu nie róbcie tu gównoburz na poziomie przedszkola i tyle. Jeśli macie taką potrzebę, to róbcie sobie wojenki podjazdowe prywatnie, nie angażując w to połowy forum. Ludzie przychodzą tu odpocząć, bo mają dostatecznie dość wojen w swoich głowach. Albo poignorujcie się nawzajem i będzie święty spokój. 

 Staram się być pokojowo nastawiony, najwyżej się bronię. Obiecuję że dołożę wszelakich starań żeby sytuacja z dzisiejszego poranka nie miała więcej miejsca i bardzo przepraszam za swoje karygodne zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×