Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, elektryka ze mnie nie będzie xD

Postawiłem dla żartu gaśnicę przy pompach, które naprawiałem i wzięło się serio zaczęło palić 😂 Kto by pomyślał, że bezpieczniki to coś więcej niż wymóg ubezpieczyciela 😂 Gdzie ja teraz znajdę części, ehh. Szef nie będzie zadowolony 😂 A i wymienić to będzie sporo tutoriali na YT, mnogo kabelków 😂

I tak jakoś leci czas w tej robocie, a pomyśleć, że kawa nawet nie dopita, dobry humor od rana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SarkastyczneSerce napisał:

Ehh, elektryka ze mnie nie będzie xD

Postawiłem dla żartu gaśnicę przy pompach, które naprawiałem i wzięło się serio zaczęło palić 😂 Kto by pomyślał, że bezpieczniki to coś więcej niż wymóg ubezpieczyciela 😂 Gdzie ja teraz znajdę części, ehh. Szef nie będzie zadowolony 😂 A i wymienić to będzie sporo tutoriali na YT, mnogo kabelków 😂

I tak jakoś leci czas w tej robocie, a pomyśleć, że kawa nawet nie dopita, dobry humor od rana.

I dlatego poniedziałek powinien być dniem adaptacyjnym. Musimy przestawić się na pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SarkastyczneSerce napisał:

Bo jestem 😂

Gdyby samozachwyt miał odzwierciedlenie militarne sam jeden pokonałbym Rosję w wojnie lądowej.

I chwila melancholii, oficjalnie zakończyłem sezon, wyciągnąłem swoją krypę na zimę. To był niezły rok.

received_344799409652096.jpeg

Ile metrów? 6? Jaki silnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zdrajca napisał:

To moje kondolencje. Pali jak smok. Ponad 200 koni.

Pływam nią na wyspę do szefa, prosta trasa, stała prędkość około 3200 obrotów. Zależnie od wiatru około 15 minut. No to prawie bańkę benzyny opierdoli 😂

Myślę, że gdyby podkręcić obroty do 4-4,5 tysiąca to paliłaby pewnie z 80-100 litrów, może więcej.

Edytowane przez SarkastyczneSerce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×