Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Duża Mi

Po dzisiejszych postach od rana jakoś nie zauważyłam, żeby było im lepiej.

Poza tym można po prostu odpocząć od forum, nie zaglądać tutaj, nie pisać. Nie trzeba od razu usuwać konta. Byłam kiedyś modem na jednym forum; któregoś dnia po prostu oddałam zielony kolorek bardziej zaangażowanym, ale konto sobie zostawiłam i zdarza mi się tam zaglądać po latach.

Szanuję decyzję dziewczyn, ale jest mi w uj smutno. Nie ma to jak przywiązać się do ludzi, których się nawet nie zna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Carica Milica napisał:

U mnie się nie poprawiło. Pierdolnik w głowie ma się dobrze.

Spamowa zawsze była dla ostoją spokoju. Pluszowy, cudownym miejscem, kiedy była kosmo, mirunia i misty. 

To zostań jeszcze tydzień, tak specjalnie dla mnie ;)

Będę Ci wysyłać codziennie dziwne słówka po szwedzku 😁

Jak po tygodniu zechcesz odejść to sam Cię wrzucę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Duża Mi
8 minut temu, Carica Milica napisał:

Spamowa zawsze była dla ostoją spokoju. Pluszowy, cudownym miejscem, kiedy była kosmo, mirunia i misty. 

Dla nas dalej nią jest, pomimo zmiany składu osobowego. Smutne jest tylko to, że ten skład zmienia się tak szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Carica Milica napisał:

Sark, masz jeszcze trzy dni na wysyłanie. 🙂 Zdania już nie zmienię.

Mirea, jest dalej miłym, spokojnym miejscem, które będzie miłym wspomnieniem. 

Nie nie, jak wytrzeźwieje by napisać dłuższą wiadomość to Cię będę męczyć na PW 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz

Coś niedobrego się dzieje z forum, a jeśli nie, to się zacznie dziać. Przecież bez administratorki i 2 aktywnych moderatorek będzie tu jakieś jedno wielkie bezhołowie. 😕 Chyba że mianowany zostanie inny admin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, distorted_level68 napisał:

@SarkastyczneSerce skąd konkretnie jesteś? no że Szwecja to wiem, ale konkretnie jaki region?

Sztokholm, jedyne w tym kraju miasto warte uwagi. Inne są tańsze ale i zarobki nieco mniejsze.

6 minut temu, weltschmerz napisał:

Coś niedobrego się dzieje z forum, a jeśli nie, to się zacznie dziać. Przecież bez administratorki i 2 aktywnych moderatorek będzie tu jakieś jedno wielkie bezhołowie. 😕 Chyba że mianowany zostanie inny admin.

Ktoś się znajdzie, to nie jest trudne. Sam byłem na kilku forach, na których mi zależało. To zżera czas. Tylko kogo wybrać? ;) Kaczuszkę bym wziął, mogłoby być wesoło z jego pożyciem humoru i wbrew pozorom kompasem moralnym 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, distorted_level68 napisał:

no jak to w stolycy, wielu znajomych wybiera Skandynawię, no to spoko! a jak z językiem? szwedzki nie jest zbyt prosty!

Jest. Przed szwedzkim uczyłem się angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, pierwsze dwa są bardzo podobne, jest dużo podobnych słów i budowa zdań bardzo ułatwia sprawę. Polski i rosyjski tylko lekko ułatwiają. I tam kiedyś kilka słów umiałem po włosku, człowiek może się zdziwić jak języki pomagają w nauce kolejnych.

Choć ten włoski u mnie to raczej krzyczenie "presto, presto" do wszystkich 😂 Ale to jest chyba taka mentalność Włochów ;)

@Carica Milicamoże się w tej kwestii wypowiedzieć jako specjalistka ;)

Edytowane przez SarkastyczneSerce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, distorted_level68 napisał:

aha, okay, no tak chyba we wronach pisałeś z* Carycą, że do języków nie masz głowy, okay... no ale mniejsza, ponoć coś z cyferkami czy coś, ale okay! rwanie dup w sieci na "podgryzgę" jeszcze działa? przecież to totalne przedszkole! nie mam zamiaru teraz kpić!

Pisałem, ja zapamiętuję np numery telefonów po jednym spojrzeniu, ona tak łapie języki, to w niej podziwiam. Cyfry są tylko jedne, języków wiele, dlatego uważam, że jest lepsza ode mnie. 

Nie wiem / nie pamiętam co to ta podgryzka. 

A kpij, jak mnie obrazisz słowami stawiam wieczór w barze, to by znaczyło, że nie jestem pustą skorupą bez uczuć. @tosia_j może pamiętać jak się cieszyłem na innym forum kilka miesięcy temu, że się raz zdenerwowałem w pracy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy barman, jako, że nie jestem Szwedem wziął ode mnie dowód osobisty jako gwarant, że zapłacę za grę. Jak skończyłem to właściciel mnie przeprosił, że wzięli dowód i za bilard i cztery piwa zapłaciłem tyle co za 1.5 piwa. Dobrze jest znać kogo trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 1 grudnia był dziwnym dniem, w którym rozmaite znaki na niebie i ziemi zwiastowały jakoweś klęski i nadzwyczajne zdarzenia. I tylko Henryk Sienkiewicz stał na chmurze i jadowicie się uśmiechnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Duża Mi
Godzinę temu, takie_tam napisał:

Dzień 1 grudnia był dziwnym dniem, w którym rozmaite znaki na niebie i ziemi zwiastowały jakoweś klęski i nadzwyczajne zdarzenia. I tylko Henryk Sienkiewicz stał na chmurze i jadowicie się uśmiechnął.

Ciekawam, jakież to klęski i zdarzenia spędzają nam nieustannie sen z powiek, mój drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×