Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wkurza mnie to że sobie nie radze sama ze sobą:(

 

Uświadomiłem sobie ,że mam tak samo ,tak się do tego stanu przyzwyczaiłem ....że do jasnej cholery ...przestało mnie to już wkurzać

 

..I to mnie właśnie wkurzyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzył mój ojciec! :evil: Ja nie wiem czy ten człowiek się nigdy nie zmieni!? Za blisko siebie mieszkamy i za za często się na niego natykam!

Jestem tak wqrwiona, ze nawet mi się nie chce meczu oglądać :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzył mój ojciec! :evil: Ja nie wiem czy ten człowiek się nigdy nie zmieni!? Za blisko siebie mieszkamy i za za często się na niego natykam!

Jestem tak wqrwiona, ze nawet mi się nie chce meczu oglądać :evil:

 

Cały mój ojciec...zmienia zdanie co pięć minut. Teraz dzwoni, ze wyszło nieporozumienie i nie chciał się ze mną pokłócić i powiedzieć tego co powiedział.

Dobra, niech mu będzie...ale zdenerwować potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiercą i przestana, gorzej jak ma sie sąsiada, który o 6 rano wytacza sie ze swojej chalupy wraz z żoną, zasiadają przed domem i drą paszcze na cały regulator, synalek puszcza disco polo na fulla, i tak codziennie odkąd sie wprowadzili, do tego sąsiadka, która gada do swojego psa, siedze sobie w domu i slysze jak woła ją z drugiego końca placu: "MILAAAAA!! MILUNIAAAA!!! NO CHODŹ !! CHODŹ ŚLICZNOTKO !! MILAAAA!! ( wrytmie disco polo puszczonego przez syna tamtego sasiada) ", powoła tak z poł godziny, "Mila" przybiega i szczeka nastepne pol godziny. Takie typowe, kurfa dziady, nie umiejace życ w sasiedztwie innych ludzi. Oczywiscie puszcza tego kundla, luźno po drodze, tamci tak samo swojego, sasiad mieszkajacy dalej tez swojego "bezdomowca", Ty wychodzisz a one Cie tak obszczekuja, oblezą, upierdola i lataja po całej ulicy. Kupie kiedyś dobermana, nie bede dawać mu przez tydzien jeść, i też puszcze na łowy, zobaczymy czy Pan Bańka Wstańka i Pani Mila Dupila będa dalej tacy mądrzy.

I to mnie nie wkurza, to mnie #$%#&$*^!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzony dzisiejszym nastrojem ,co 15 minut inny...od smutku do euforii poprzez obojętność i rozpacz . Jeszcze nie ma południa a ja już chce ,żeby ten dzień się skończył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie wyścig szczurów, zero współczucia dla innych, wyzysk i tzw. parcie na szkło.

 

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

popieram w 100%

 

 

Ja tez w 100 % popieram ...zaczynam lubić to forum :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×