Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam scagel, zapłaciłam za niego 30zł więc znośnie a naprawde BARDZO mi pomódł. Szczególnie na świeże blizny. Nawet taką którą miałam z 3 lata dosyć mi zmniejszył, przynajmniej już nie odczuwam panicznego strachu przed krótkim rękawem... Owszem widać ją jak ktoś się wpatrzy, ale z tymi nowym radzi sobie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hooain, uważaj proszę z alkoholem :( Skoro tak na Ciebie działa, to omijaj go szerokim łukiem...

Co do alko, dzialanie ma gnojaco ratujace i tutaj wlacza sie slodki paradoks. Sacze dla wyciszenia, ale ono wywoluje poluzowanie akcji i pozniej saczy sie jedynie krew z zylki razem z wewnetrznym spokojem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam dosyć tego wszystkiego i chciałabym wreszcie zaznać ulgi i spokoju.

Widzę tylko jeden sposób na to. Siedzi to we mnie już jakis czas.

Mówiłam, że to szkoła mnie niszczy.

 

-- 18 wrz 2013, 22:51 --

 

W duecie z rodzicami. Totalny brak zrozumienia z ich strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, Świnki są śliczne. Ale tylko małe prosiaczki hahaha :D Nie zapomnę jak kiedyś byłam u babci i przenosili prosiaczki z jednego chlewika czy jak to się zwie do drugiego przez podwórko i je trzymali za... raciczki a ja sobie pomyślałam, że też bym tak chciała je nieść ale tak przytulając, jak malutkie dzieciątko! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, jeden z moich tomików wierszy w całości był poświęcony chlewowi. Kocham wszystkie chlewy, świnie i wszystko co się z tym wiąże, zwłaszcza w najbardziej metafizycznym sensie ;)

Fatale, ja się wychowałam na wsi i często miałam widoki świnek i prosiaczków. Świnia to moje ulubione zwierzę.

Jak przyjeżdżam do domu, to z moim siostrzeńcem mamy zabawę udawania świń i poza tym jedzenia jak świnie, czego moja siostra nie pochwala, a ja bardzo lubię się w to bawić.

Skutecznie poprawiliście mi dzisiaj humor :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×