Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

przeraża mnie wizja mieszkania z samą matką przez zaledwie trzy dni! Ojciec wyjeżdża, a on jest jedynym hamulcem, już teraz zaczyna się rządzić, fochać, wrzeszczeć, wyzywać, czuję, że w końcu pęknę... Ona zawsze doprowadza mnie do cięcia...

A jestem czysta dwa miesiące... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeraża mnie wizja mieszkania z samą matką przez zaledwie trzy dni! Ojciec wyjeżdża, a on jest jedynym hamulcem, już teraz zaczyna się rządzić, fochać, wrzeszczeć, wyzywać, czuję, że w końcu pęknę... Ona zawsze doprowadza mnie do cięcia...

A jestem czysta dwa miesiące... :why:

Raz, to na Twoim miejscu spróbowałabym spędzać więcej czasu poza domem. Nie wiem, ile masz lat, ale każde miejsce jest dobre - pub ze znajomymi, biblioteka etc.

A dwa ten czas, którego już nie da się uniknąć podzieliłabym sobie w jakiś sposób na etapy. Załóżmy teoretycznie, że palisz - siedzisz nie 6 godzin gdzieś, ale powiedzmy godzinkę, do kolejnej przerwy na papierosa. Albo kawę, herbatę, lizaka, cokolwiek. Godzinę zawsze łatwiej wytrzymać bez wybuchu niż 6, prawda..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatale, to jest tylko pozorna ulga. Na dłuższą metę Ci to na pewno nie pomoże. Teraz może myślisz, że przyniesie Ci to ulgę, ale za jakiś czas poczujesz wstręt zarówno do siebie, jak i do tego, co zrobiłaś. I znów Twój stan się pogorszy...

 

Nefertari ma rację, to nic nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×