Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, Nefertari bo czuję się dzisiaj okropnie. Miałam dziś ostatnie konsultacje, przyszła do mnie studentka i się na mnie wydarła, że to moja wina, że jej nie dałam dwóch zaliczeń. Była u mnie 6 razy w ciągu tej godziny i w końcu wymusiła te wpisy, jestem na siebie zła, że nie byłam dość asertywna. W dodatku czuję się winna. Nie powinnam jej dać tych wpisów, ale byłam już wykończona tym, co ona do mnie mówiła i nie miałam ochoty jej słuchać. Czuję, że przegrałam. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, dzięki. Ja już sobie wcześniej postanowiłam, że nie będę ulegać takim prośbom o litość, bo to jest nieuczciwe wobec innych. Ale jak taka sytuacja się pojawia, to czuję się w jakiejś pułapce. 5 razy jej dzisiaj odmówiłam i tłumaczyłam, a ona ciągle winę zwalała na mnie za swoją głupotę i brak wiedzy. Powiedziałam, że jest teraz czas, że może pisać kolokwia, a ona powiedziała, że mam jej dać wpis, a zaliczy w październiku. To co ona do mnie mówiła było tak przytłaczające, że w końcu dałam jej te wpisy, żeby mi dała święty spokój. Ale wiem, że ona na to nie zasłużyła.

 

-- 13 wrz 2013, 19:07 --

 

Nefertari, tacy są studenci teraz, roszczeniowi. Nie uczą się, kombinują, nie mają szacunku. To jest żałosne.

 

-- 13 wrz 2013, 19:08 --

 

Ja dziś cały dzień nie potrafię poradzić sobie z tą całą sytuacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mogę inaczej odreagować? Poczułam się taka psychicznie słaba, bez sensu się czuję. A w dodatku muszę pracować, bo do niedzieli mam termin na oddanie książki, a jeszcze mi trochę zostało. Jestem ostatnio przemęczona.

Muszę sobie postanowić, żeby nie ulegać takim żałosnym zachowaniom studentów. Osoby na studiach, które są w porządku, można na palcach jednej ręki policzyć, większość to krętacze, oszuści i podobni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×