Wiara czyni cuda

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wiara czyni cuda

przez BratKat 01 kwi 2017, 10:34
Wiejski filozof :smile: seks jest przereklamowany.

Mhrps kiedy wszystko zawodzi, zaczyna się szukać czegoś co jest bardzo blisko :smile:
Dwie Wiary zapisały się na kartach historii Polski!
Chrześcijaństwo i Wiara Rodzima, dwie tak różne Wiary, a jednak potrafi dużo osób połączyć się dla dobra Ojczyzny!
Bóg-HonoR-Ojczyzna!

Wiara czyni cuda

przez wieloraki 01 kwi 2017, 15:54
mhrps napisał(a):Normalnie funkcjonującym ludziom wiara nie jest do niczego potrzebna. Maja swoje popędy, obowiązki, przyjemności, błogą integrację z otoczeniem. Gdy coś przestaje trybić, wszyscy zaczynają myśleć o wierze i nadziei. Wygląda na to, że to pojęcia będące synonimem ostatniej deski ratunku. Albo ucieczki. Podobnej do tej w alkohol, hazard, narkotyki.

wiara i nadzieja to okreslone. nastawienie do rzeczywistosci a nie ucieczka przed nia. jej przeciwienstwem nie jest normalne funkcjonowanie tylko zwatpienie, lęk egzystencjonalny, slabosc, pustka...
wieloraki

Wiara czyni cuda

przez a n u k 01 kwi 2017, 21:35
Salirka napisał(a):A jesli nie ma sie wiary w nic, w nikogo, nawet siebie to co pozostalo? Marna egzystencja...zawieszenie na tym swiecie bez nadziei na cokolwiek innego i lepszego. Szukanie pozytywnych doznan przywracajacych choc na chwile sens zycia...rozkoszowanie tymi ulotnymi chwilami po tylko aby moc poczuc integracje z otaczajacym swiatem. Tak ma wygladac zycie? Zadne psychotopy tu nie pomoga. Wiara jak ja odzyskac...nie w Boga a w cokolwiek. Prosze niech ktos wystawi mi recepte.

:arrow: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/152583/p ... niejszosci :D
Breathing is the physical part of thinking and thinking is the psychological part of breathing.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wiara czyni cuda

przez wieloraki 01 kwi 2017, 22:33
wiecie ja piszac wiara nie mialem nic konkretnego na mysli. systemu religijnego. tylko takie przeswiadczenie ze koniec koncow zle nie bedzie. wiara w swiat moze ze jest jaki jest ale zmierza do dobrego. choc wiem ze to trudne.
wieloraki

Wiara czyni cuda

przez a n u k 02 kwi 2017, 13:25
mhrps napisał(a):Normalnie funkcjonującym ludziom wiara nie jest do niczego potrzebna. Maja swoje popędy, obowiązki, przyjemności, błogą integrację z otoczeniem. Gdy coś przestaje trybić, wszyscy zaczynają myśleć o wierze i nadziei. Wygląda na to, że to pojęcia będące synonimem ostatniej deski ratunku. Albo ucieczki. Podobnej do tej w alkohol, hazard, narkotyki.

Przestaje trybić, bo brak w tym głębszego sensu. Po co żyć, skoro życie opiera się wyłącznie na konsumpcji?
Kiedy człowiek szuka wiary i nadziei, znaczy to, że w jego ciasnym umyśle powstała luka, która dla jego zdrowia psychicznego wymaga zapełnienia. To pierwszy etap powstawania świadomości istnienia.
Breathing is the physical part of thinking and thinking is the psychological part of breathing.

Wiara czyni cuda

przez wiejskifilozof 02 kwi 2017, 17:13
Wiara w coś,nie zawsze znaczy w Kogoś ( istoty Boskie) może,być wiara w innego człowieka.Ja to praktykuje od lat.Z dobrym skutkiem.

Wiara czyni cuda

przez jakubek 02 kwi 2017, 17:29
wiejskifilozof napisał(a):Wiara w coś,nie zawsze znaczy w Kogoś ( istoty Boskie) może,być wiara w innego człowieka.Ja to praktykuje od lat.Z dobrym skutkiem.

U mnie wiara w siebie - pasja czyni czasem cudeńka. Nie mogę wierzyć w innych, bo mam w sobie coś takiego, że ludzie mnie deprecjonują, często mylnie oceniają uznając, że można mnie bezkarnie skrzywdzić na swoją korzyść, wyładować się na mnie, znaleźć sobie we mnie kozła ofiarnego. Później uwaga... czują się skrzywdzeni przeze mnie, bo to nie do pomyślenia, że odgryzłem się. Takie są moje doświadczenia z ludźmi, TFU.

Wiara czyni cuda

przez oka22 08 kwi 2017, 08:01
ja jestem wierząca wierzę w siebie ,
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

Wiara czyni cuda

przez oka22 08 kwi 2017, 08:08
wybaczenie ,wybaczmy ludziom ,są tylko ludżmi,no trzeba im to wybaczyć ,a ich ulubione zajęcie to krytykowanie ,nie można szukać wsparcia u innych ,bo jak mogą to zawsze dokopią,

Wiara czyni cuda

przez oka22 08 kwi 2017, 08:27
nie chcę nikogo pouczać ,chcę tylko nauczyć się żyć w tym trudnym ,skomplikowanym ,niezrozumiałym świecie ,i proszę żeby nikt do siebie nie brał niczego co ja tutaj piszę i pisałam ,chcę tylko rozpracować siebie i wszystko wokół siebie ,na nic nie mam i tak wpływu to życie mnie tak wykształciło że robię czy mówię ,piszę ,pozostaje pytanie w wielu kwestiach ale dlaczego ,ale po co to czy tamto,jak kopnę w kalendarz też będę myślała po co właściwie umieram ,zawsze będą pytania ,jakieś filozofie treści itd itp ,a może nie zdaję sobie sprawy ztego że ktoś może po mojej śmierci ,nad grobem moim powie to był wspaniały człowiek ,boże jaka wspaniała to kobieta była ,bo czarny scenariusz wydarzeń może być tylko w mojej głowie,

Wiara czyni cuda

przez oka22 08 kwi 2017, 08:30
będę tu wracać do zeszytu pod tytułem nerwica .com

Wiara czyni cuda

przez Droga Prawda Życie 08 kwi 2017, 19:57
Jezus Chrystus sam przyszedł do ludzi z objawieniem PRAWDZIWEGO BOGA aby nie musieli błądzić i tworzyć religii ...... " kto widział mnie widział OJCA " ..... więc kto chce poznać PRAWDZIWEGO BOGA musi przyjść do Zmartwychwstałego, na NIEGO zwrócić oczy wiary .... nie ma innej drogi .... życie ma sens i jest piękne gdy ma się Prawdę : " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze mnie " - Ewangelia Jana 14:6 Uwspółcześniona Biblia Gdańska

, pozdrawiam Dominik
google : " jedyny lek na wszelką depresję beznadzieję bezsens strach lęki nerwice uzależnienia "
, życie ma sens, wspaniała przyszłość : http://mieczducha888.blogspot.com/2015/ ... olski.html

Wiara czyni cuda

przez Reghum 12 kwi 2017, 19:48
Nigdy nie wierzyłem że od tak mi się poprawi, a się poprawia z każdym dniem.

Śmiecham, gdy sobie przypominam jak mieliśmy napisać autocharakterystykę w gimnazjum a ja nawet nie pamiętałem jak wyglądam. Chociaż nie, to nie przez brzydotę :/
Whatever is life sense now

Wiara czyni cuda

przez NN4V 12 kwi 2017, 20:23
Droga Prawda Życie napisał(a):Jezus Chrystus sam przyszedł do ludzi z objawieniem PRAWDZIWEGO BOGA aby nie musieli błądzić i tworzyć religii ...... " kto widział mnie widział OJCA " ..... więc kto chce poznać PRAWDZIWEGO BOGA musi przyjść do Zmartwychwstałego, na NIEGO zwrócić oczy wiary .... nie ma innej drogi .... życie ma sens i jest piękne gdy ma się Prawdę : " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze mnie " - Ewangelia Jana 14:6 Uwspółcześniona Biblia Gdańska

, pozdrawiam Dominik

Zrzygać się można.
Czy wolność słowa polega na niezliczonym powtarzaniu tych samych bzdur?
Bo jeśli tak, to raczej nikt nie będzie miał przeciw, gdy posłużę się automatem do propagowania własnej jedyniesłuszności.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Sortuj wg