Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez kupmitrumne 14 sty 2014, 19:42
rotten soul, nie 12 miesięcy tylko 12 stycznia ;) ćwiczę rok i trochę póki co , a konkretnie za brzuch wzięłam się 2 miechy temu

slow motion, Czy ja wiem , na górze troche coś widać ;) jak bede miała chwile to wrzuce foto

przez zzYxx 14 sty 2014, 19:45
kupmitrumne napisał(a):rotten soul, nie 12 miesięcy tylko 12 stycznia ;) ćwiczę rok i trochę póki co , a konkretnie za brzuch wzięłam się 2 miechy temu

slow motion, Czy ja wiem , na górze troche coś widać ;) jak bede miała chwile to wrzuce foto

Z tego, co tam się kiedyś dowiedziałem to to, że brzuch robi się w kuchni. W sensie dieta.
The Walking Dead.

przez rotten soul 14 sty 2014, 19:45
kupmitrumne,
Po 2 miało być. Literówka.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kupmitrumne 14 sty 2014, 19:49
zzYxx, wiem , bawiłam się w 2 miesięczna dietę , niestety kiepsko się po niej czułam
rotten soul, Ktoś kiedyś pisał na forum , że po Abesie są po miesiącu jakieś efekty , więc dołączyłam do mojego treningu kettli abs ;)

przez owocówka 14 sty 2014, 19:51

Z tego, co tam się kiedyś dowiedziałem to to, że brzuch robi się w kuchni.

kurde! dzięki!
odkąd kupiłam laptopa, głównie w kuchni siedzę. pewnie dlatego mi sie brzuch robi!
ide do salonu. wróce jak juz schudne ;)
100 % osob ktore pilo wode umarlo... przypadek ? Nie sadze....

przez slow motion 14 sty 2014, 19:53
kupmitrumne, ja chodziłam na ABS na fitness ( 2 msc) i w zasadzie też jakiegoś szału ciał nie było.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Cass 14 sty 2014, 20:24
Aby było widać efekty w rzeźbieniu na brzuchu, nogach czy rękach najpierw trzeba spalić tłuszcz. Dopiero jak się go spali można zauważyć mięśnie, które są pod nim. Akurat właśnie przytyłam 5 kg, i jak miałam taki delikatny kaloryfer tak teraz zniknął gdzieś w odmętach tłuszczu :( A ćwiczę normalnie, jak wcześniej. Przydałby mi się fitness lub jakaś dieta, ale przy fitnessie nie będę mieć czasu na trening siłowy i mięśnie zanikną (podobno to one są redukowane w trakcie takich ćwiczeń pierwsze, potem dopiero tłuszcz), no a przy diecie tak samo.

przez slow motion 14 sty 2014, 20:27
Cass, jakie ćwiczenia siłowe wykonujesz?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Cass 14 sty 2014, 20:41
slow motion zależy na co i kiedy. Nie mam określonego planu ćwiczeń codziennie, bo w moim wypadku to się nie sprawdziło. Po prostu nudziły mnie ciągle te same ćwiczenia i przestawałam je wykonywać po miesiącu lub dwóch. No ale zawsze robię przysiady ze sztangą, wykroki, kilka innych ćwiczeń podobnych do wykroków lub przysiadów (jak ktoś chce to opiszę), różne rodzaje brzuszków czy pompek z większym lub nie obciążeniem, oczywiście podnoszenie sztangi zamiast hantli których nie mam (ćwiczę w domu) itp. Znam tyle rodzai ćwiczeń, że czasem się już w tym gubię, ale przynajmniej się nie nudzę :D
Czytałam, że Insanity bardzo dobrze spala tłuszcz i wypracowuje mięśnie. Sama robiłam przez 2 tygodnie aż dopadła mnie dosyć poważna infekcja gardła a później no.. nie chciało mi się. Jestem raczej z gatunku osób leniwych, które nie przepadają za energicznym wykonywaniem ćwiczeń. Ale po tych 2 tygodniach poprawiła mi się sprawność, ubrania zrobiły się trochę za małe i byłam trochę bardziej rozciągnięta niż wcześniej.
http://www.dailymotion.com/video/x10l8d ... test_sport
http://www.dailymotion.com/video/x16qkx ... cuit_sport
http://4.bp.blogspot.com/-CAeyNjaEvAg/U ... Bsheet.jpg

przez slow motion 14 sty 2014, 20:50
Cass, super!
ja za tydzień zaczynam swój pierwszy trening siłowy na siłowni i nie mogę się doczekać. Ciężką decyzją było dla mnie przerzucenie się z mega intensywnego fitnessu(ja z kolei kocham intensywne ćwiczenia, kocham pot :D na ciele) na trening siłowy, ale dla mojej sylwetki to będzie lepsze rozwiązanie.
Póki co zaczynam od podstaw czyli trening z maszynami przez pierwsze 8 tygodni. Plan treningowy znalazłam na SFD lady.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Cass 14 sty 2014, 21:11
slow motion, no ja nie wiem czy powinnaś korzystać z takiego planu. Ludzie zajmujący się takimi rzeczami nazywają się "trenerami personalnymi", ale tak naprawdę układając trening nie mają pojęcia jak zareagujesz na poszczególne ćwiczenia itp. U mnie korzystanie z rad pewnego pana skończyło się zwichnięciem stawu skokowego, to było parę lat temu. Na Twoim miejscu rozejrzałabym się po siłowni, popytała, wypróbowała parę sprzętów, a później sama ułożyła plan.

przez slow motion 14 sty 2014, 21:36
Cass, to akurat są zwykłe użytkowniczki/moderatorki. Zresztą przejrzałam sporo tematów na tym forum, ale jest jeszcze większy ogrom do ogarnięcia.
Na pewno będe prosiła trenera o sprawy techniczne.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Tyrr 14 sty 2014, 22:16
Sądziłem, że dzisiaj będę miał dzień wolny od wszelkich "siłowych rzeczy" do zrobienia ale oczywiście węgiel dzisiaj przywieźli i musiałem się troche pomęczyć. Ale dobrze, że tak się stało bo wiem, że mój trening nie idzie na marne... wcześniej przy zrzucaniu węgla kilkanaście łopat i nie dość, że pojawiał się ból rąk to płuca również nie wiedziały co się dzieje (były palacz) :smile: Teraz gdyby nie ból kręgosłupa (co u mnie normalne przy takich czynnościach) mógł bym to całe na raz zrzucić :roll: Co oczywiście bardzo motywuje do dalszej pracy. Ręce nie bolą mnie w ogóle, o zakwasy się nie boję więc od przyszłego poniedziałku wrzucam na maksymalne obroty :D
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Reiben 15 sty 2014, 20:36
ćwiczyłbym, leżałbym już w kałuży z własnego potu ale bym ćwiczył ;p
Obrazek
Reiben

Sortuj wg