Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwne albo źle sformułowane pytanie, ale generalnie powinno się przed treningami spożywać głównie węglowodany, żeby mieć energię do ćwiczeń, które później spalamy(glikogen np.), a po samym treningu już głównie białko, jeśli chcemy mięśnie powiększyć lub utrzymać i nie doprowadzić do ich utraty, bo podczas treningu je de facto niszczymy. Mięśni nie da się budować bez przybrania tłuszczu, chyba że bardzo dobrze zna się swoje ciało i ma dobrą dietę albo geny, jeśli o to ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nerwica skreśla z podium kulturystę. Pytam bo trenuje całe życie rownólegle lecząc się na depresje, którą pokonałem ale została mi nerwica. Odstawiłem sertagen z dnia na dzień , za zgoda lekarza 19dni temu i jednocześnie zrobiłem przerwę na siłce...no bo wiadomo objawy odstawienne musza ustąpic. Podstawowe pytanie czy będe mógł wrócić na siłownię gdy juz miną mi objawy"po serotoninowe"? Nigdy nie słyszałem by któryś z kulturystów miał nerwice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35szopen, ale ja nie łapię w czym problem, skoro do tej pory byłeś w stanie mieć nerwicę i ćwiczyć, to dlaczego teraz już byś nie mógł?

 

Bo do tej pory brałem sertagen a teraz nie wiem co mi lekarz przepisze. Czy są leki na nerwice eliminujące z siłowni??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35szopen, nie wiem czy są, nie znam się na lekach. Jednak nawet gdyby były, chodź nie wiem w jaki niby sposób miałyby eliminować możliwość ćwiczenia, to zawsze możesz powiedzieć temu psychiatrze, żeby Ci zapisał coś takiego, co Cię nie wyeliminuje z trenowania.

 

khaleesi, ale co? biegasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, że Ci się chce tyle kilosów dreptać, ja gdy jeszcze uprawiałam sport, to tylko biegałam albo jeździłam na dwóch kółkach, unikając jak się tylko da chodzenia.:) Chodzenie to uznawałam, ale jedynie w lesie na grzybach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci bez dowodowego zdjęcia tutaj nie uwierzy. weź przestań.

 

powiem tak , przez jeden lek który brałam przytyłam 10 kg , ważyłam 63 kg , dwa miesiace przez uboki schudłam 10 kg , teraz wróciłam do swojej wagi przed "odejściem" z forum :yeah:

 

nie mam aktualnych zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×