Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez maiev 15 lut 2007, 21:29
człowiek nerwica napisał(a):wyszło,że z praktycznych rzeczy nie umiem nic.

daj spokój. No to masz motywacje żeby się "naumieć" robić sobie zdjęcia. I nie wstydz się swojego wyglądu. Własnie sam powiedziałeś dlaczego ludzie tak reagują na ciebie. Prawdopodobnie dostrzegają to że sam za sobą nie przepadasz. Nie martw się. Będzie lepiej. Trzymaj się. Tutaj nikt o Tobie źle nie myśli. Pozdrawiam!!
"I need a new version of me..."

przez gusia 15 lut 2007, 21:49
Ale ja się Was nie wstydze,żle to wtedy ująłem....poprostu wstydzę się swojego wyglądu,wstydzę się pokazać

Proszę Cię.............tez sie wstydzę i co???
człowiek nerwica napisał(a):,trzeba mieć aparat cyfrowy

Nie posiadam i zadna fotka na forum nie jest takowym robiona... ;)

Mam nadzieję że się zdecydujesz...bo wiesz?tak jakos inaczej jak sie wie do kogo się "mówi" prawda???

Pozdrawiam i nie mów że nic nieumiesz...
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez depresyjny86 15 lut 2007, 22:11
Wiecie czego najbardzij sie boje?.Otóż boję się tego,że będe taki jaki jestem teraz w przszłości i nie spotkam nigdy swojej drugiej połowy,bo wszyscy mnie będa odrzucać tak jak dotąd.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Róża 16 lut 2007, 12:21
Człowieku nerwico-nie wiem na jakich dziwnych ludzi trafiasz w realu,ale popatrz-tu ludzie cię lubią :D Na pewno jesteś w porządku,tylko,jak to się brzydko mówi-nie potrafisz się sprzedać,a to dzisiaj bardzo modne.Ale zapewniam cię,że ludzie skryci i małomówni,nie rzucajacy się w oczy,są o wiele ciekawsi niż ci,których widać jak na otwartej dłoni.Trzymaj sie cieplutko :smile:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez IceMan 16 lut 2007, 17:30
Mam ten sam problem, tu jestem w każdym szczególe szczery, bo tak sobie postanowiłem wchodząc na to forum, w realu zamykam się czasami przed ludźmi tworząc maskę, osłonkę - wiele tu nazw tego słyszałem. Ale to jest - jakby się nie nazywało - oszukiwanie siebie. Jednak mimo wszystko boję się wystawić swoje 'ja' przed ludźmi... nie wiem jak mnie potraktują...
Przyjaciel forum

przez musli 16 lut 2007, 21:48
Pisac nie pisac, pisac nie pisac, pisac nie pisac...

Nie moge nigdzie sobie dobrac miejsca... Nie wiem czego oczekiwalam wpisujac sie na forum.. Chyba zrozumienia. Tak z pewnoscia zrozumienia.

Moj dzisiejszy dzien: jestem z siebie zadowolona :-) Udalam sie sama do pewnego miejsca...no ok do szpitala, w ktorym nigdy nie bylam, na umowiona wizyte z nowym lekarzem. Przed budynkiem, w ktorym sa wizyty z psychiatra i psychologiem zastalam mnostwo studentow i nagle nie moglam dac kroku do przodu. Ta "fobia spoleczna" ! I ku mojemu zdziwieniu odzyskalam "odwage" i przedarlam sie przez "tlum".

Nie wiem po co to pisze. Po prostu jest to dla mnie pewne osiagniecie i ktos kto nie rozumie co to znaczy "fobia spoleczna" pomysli sobie :wow co za osiagniecie. Ale co tam. Ja jestem dzis z siebie zadowolona i chce podzielic sie z tymi, ktorzy mnie rozumieja :-)

Uff chyba za duzo sie rozpisalam ;-) Pozdrawiam Wszystkich :-)
[/u][/b]

przez wiatr 16 lut 2007, 21:52
Skoro poczucie własnej wartości jest ważne dla uzyskania maksymalnych wyników, to co możemy zrobić dla polepszenia naszego wizerunku własnego?
Piotr wiesz doskonale .że wszyscy na forum Cię lubią. A co do maski , nie przejmuj się tym ,to pesteczka. Uśmiechnij się Uwaga ! uśmiech bywa zakażny.
Pozdrawiam[b]
"mój przyjaciel wiatr"

przez depresyjny86 16 lut 2007, 23:21
A ja jutro mam egzamin ustny z socjologii z panem R.znanym wtajemniczonym jako "rosół" :lol: ,ojjj coś czuję,że jutro będzie ciężki dzień... :roll:
:)

przez Róża 17 lut 2007, 12:28
musli-rozumiem cię i serdecznie gratuluję :D Właśnie z tych "drobnych" osiągnięć-zbudujesz swój sukces.Wyobrażam sobie ile cię to kosztowało,ale jednak!Jesteś dzielna i oby tak dalej :smile:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez wiatr 17 lut 2007, 13:28
Musli jesteś niesamowita ile zrobiłaś dla siebie, bardzo się cieszę
Róża napisał(a):Wyobrażam sobie ile cię to kosztowało,ale jednak!Jesteś dzielna i oby tak dalej Smile

Pisz , pisz o swoich sukcesach, porażkach, sukcesach. Skoro ty potrafisz dawać sobie radę to jestem bardziej przekonana w tym jak ja postępuję ,że to wszystko ma sens :lol: Pa.Cieplutko Was pozdrawiam.
"mój przyjaciel wiatr"

przez musli 17 lut 2007, 18:48
Rozo, wiatrzyku dziekuje za zrozumienie..

Czasami brak mi sily by walczyc o swoj byt..

Moja niesmialosc i wrazliwosc sprawia, ze nie jestem w stanie komunikowac sie z ludzmi. Dzis poczulam sie odtracona przez kolezanki z kursu jezykowego. Dlaczego? Dlatego, ze nie jestem osoba zbyt wesola i nie umiem przekazac 1000 informacji w ciagu 5-ciu minut :/
Dlaczego nie potrafie poradzic sobie z odtraceniem..?

Dzis jest mi smutno..

Mam nadzieje, ze nie wszyscy czuja sie dzis tak smutno jak ja.

Pozdrawiam Wszystkich

przez IceMan 17 lut 2007, 20:13
wiatr napisał(a):Uśmiechnij się Uwaga ! uśmiech bywa zakażny.

Dziękuję Wiaterku Obrazek To akurat zauważyła moja rodzinka - od kilku miesięcy notorycznie cieszę michę do monitora :P myśleli że to jakaś dolegliwość :lol:

musli napisał(a):Dlaczego nie potrafie poradzic sobie z odtraceniem..?
Dzis jest mi smutno..

Chyba Cię rozumiem Musli, ale nie ma się co łamać. Powiem Ci, że mam u siebie w kompie 2 komunikatory: GG, gdzie na liście 80% kontaktów nie jest z forum i Skype, na którym 80% kontaktów jest z forum. I wygląda to u mnie tak, że gg mam non-stop włączone i niekiedy zapominam, że w ogóle jest. Po prostu ludzie mnie olewają - piszą tylko jak czegoś potrzebują (z wyjątkiem może 1 kolegi). Z kolei na Skype zawsze mogę sobie uciąć miłą pogawędkę z naprawdę świetnymi ludźmi. I trzeba się takich osób trzymać. Weź sobie jedno do serca: Zarówno jeśli ktoś Cię olewa, lub nie robi tego, to zawsze powinien to robić z wzajemnością z Twojej strony.
Przyjaciel forum

przez gusia 17 lut 2007, 20:27
Piotrek napisał(a):Po prostu ludzie mnie olewają - piszą tylko jak czegoś potrzebują
ech...jak dziwnie się poczułam :oops: ,ale to nieprawda..
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez wiatr 17 lut 2007, 21:01
Natomiast ja jestem Wam wszystkim niezmiernie wdzięczna , za to że pozwalacie mi się odkryć na nowo , poznać samą siebie ( dekalog supcio działa ) :mrgreen: dlatego musli nie zadręczaj siebie jakąś dziewczyną ona nie jest warta twojego cierpienia.To ty jesteś najcenniejszą osobą, i nie pozwól nikomu tego skarbu zabrać.
Piotruś, sory mogę się do Ciebie tak zwracać najwyraźniej potrafisz słuchać skoro ludzie lgną do Ciebie. Masz ogromne serduszko.Po cieplutko pozdrawiam.
"mój przyjaciel wiatr"

Sortuj wg