Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 22 lut 2013, 23:45
jasaw, dokładnie tak mam
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Maja17 23 lut 2013, 09:58
fatuma03 napisz później proszę, jak się czujesz po bioxetinie. Ja kilka lat temu brałam i czułam się super, nie miałam efektów ubocznych, a i po odstawieniu nic się nie działo. Natomiast jak wzięłam kilka miesięcy temu, to miałam straszne nerwy i po tygodniu musiałam odstawić :( Może ma to jakiś związek z nerwicą, bo kilka lat temu nie miałam jeszcze lęków.

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 23 lut 2013, 10:17
nie dałam rady iść do szkoły. ryczałam cały czas, do tego nie mogłam zmieścić się w jedne spodnie, 1,5 godzinna histeria teraz dopiero przeszła, ale czuję się jak g.... o 16 mam poprawkę. muszę iść, a tak bardzo nie chcę ;( nic nie umiem. do tego urodziny teściowej, mnóstwo gości, a ja taka najgorsza ;( wszyscy będą wypacykowani, a ja jak zwykle będę musiała się za siebie wstydzić ;( nie chce mi się żyć ;(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez emi 1402 23 lut 2013, 11:01
pisanka napisał(a):nie dałam rady iść do szkoły. ryczałam cały czas, do tego nie mogłam zmieścić się w jedne spodnie, 1,5 godzinna histeria teraz dopiero przeszła, ale czuję się jak g.... o 16 mam poprawkę. muszę iść, a tak bardzo nie chcę ;( nic nie umiem. do tego urodziny teściowej, mnóstwo gości, a ja taka najgorsza ;( wszyscy będą wypacykowani, a ja jak zwykle będę musiała się za siebie wstydzić ;( nie chce mi się żyć ;(

kochana pisanko to przez nerwice masz tak negatywne myslenie napewno bedziesz wyglad super i niezałamuj sie postaraj myslec poztywnie gloweczka do gory kochana

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 23 lut 2013, 11:59
dzięki emi :( mam nadzieję, że jak zaliczę ten egzamin i wrócę na treningi to wszystko wróci do normy. gorzej jak go nie zaliczę, to się kompletnie załamię.. targają mną tak złe emocje jak nigdy. czuję się totalnie bezwartościowa.

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 23 lut 2013, 12:23
Wstalam spuchnięta z lewej strony na twarzy. Nie wiemt czy od zatok czy od zęba. Nigdzie dziś nie wychodze bo wyglądam strasznie a poza tym nie chce zeby mnie owiało. A mialam iść do terapeuty
I
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez słonko1 23 lut 2013, 12:39
pisanka, Czytając Twoje posty uwarzam,że jesteś wartościową dziewczyną,poprostu masz gorszy dzień,martwisz się o ekzamin,dla tego tak się czujesz,tez przytyłam 3 kg,a od lipca jak pisałam już z Tobą na innym wątku,schudłam 18kg,napewno zrzucę to ,Tobie napewno się uda,a jak dzisiaj nie zaliczysz poprawki ekzaminu,napewno uda Ci się następnym razem,ludzie mają gorsze problemy,główkę do góry,będzie dobrze ;)Powodzenia

-- 23 lut 2013, 11:42 --

chciałam napisać egzamin,sorki za błędy
słonko1

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 23 lut 2013, 12:50
słonko1 napisał(a):pisanka, Czytając Twoje posty uwarzam,że jesteś wartościową dziewczyną,poprostu masz gorszy dzień,martwisz się o ekzamin,dla tego tak się czujesz,tez przytyłam 3 kg,a od lipca jak pisałam już z Tobą na innym wątku,schudłam 18kg,napewno zrzucę to ,Tobie napewno się uda,a jak dzisiaj nie zaliczysz poprawki ekzaminu,napewno uda Ci się następnym razem,ludzie mają gorsze problemy,główkę do góry,będzie dobrze ;)Powodzenia

-- 23 lut 2013, 11:42 --

chciałam napisać egzamin,sorki za błędy

a nie chciałaś napisać: uważam, po prostu i na pewno? ;) ;) ;)
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez słonko1 23 lut 2013, 12:54
omeeena, Wiem kochana,jestem litwinką ,pisać i czytać nauczyłam się sama,dla tego przepraszam za pisownie :)
słonko1

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 23 lut 2013, 12:55
dzięki slonko1 sam egzamin nie jest głównym powodem mojego stanu. to jest powód który mnie stresuje, bez którego byłoby lepiej, ale główny problem jest we mnie, i w tym, że wróciły mi stare problemy i że tracę nad sobą kontrolę. to jest najgorsze. do tego moje poczucie własnej wartości jest poniżej każdej najniższej linii i nie potrafię tego zmienić. to mnie przerasta

Mój dzisiejszy dzień

przez słonko1 23 lut 2013, 13:00
ale chyba można zrozumieć o co chodzi w moich postach,chyba że komuś przeszkadza,to nie będę pisała :(ale i tak zaglądam na forum co dzień i bardzą mi to pomaga,wielkie dzięki dla jasaw,to jest bardzo mądra kobietka,uwielbiam czytać Twoje posty,masz wielkie serducho dla ludzi :uklon:

-- 23 lut 2013, 12:06 --

pisanka, No to koniecznie musisz porozmawiać z psychologiem,napewno będzie dobrze,trzymaj się kochana :)
słonko1

Mój dzisiejszy dzień

przez Iruś:) 23 lut 2013, 16:09
qrde linka mi wcielo,musze wiec od poczatku...
u mnie dzis dla odmiany lęki i strach,nie wiem dlaczego,rano wszystko bylo ok,dopoki nie wypilam kawy (zwykla rozpuszczalna sniadanowa z biedronki ) i potem sie zaczelo,trzesiawki jakies i bole w klatce piersiowej,strach nie wiem dlaczego i lęki ktorych nie rozumiem,jestem w domku,obiad prawie gotowy,posprzatane,choc z przystankami bo jakos strasznie sie dzis meczylam,mroczki w oczach i lęki,lęki,lęki,qrde dawno tak nie bylo,
nie bede pic juz wiecej kawy :evil:
dzis zimno mi nie jest,dla odmiany :lol: ale ciagle mam zimne rece,badania na tarczyce robilam i wszystko w normie,ale przez ostatnie 3 msc schudlam i to sporo w sumie 11 kg ( trzusteczka moja kochana) wiec pewnie dlatego mi ciagle zimno .
zobaczymy co dalej....ide obiadek zjeść z lękami na plecach i w zołądku :twisted:
"życie jest piękne,trzeba tylko umieć je dostrzec"

Mój dzisiejszy dzień

przez słonko1 23 lut 2013, 16:41
Iruś:), Też tak mam,po wypiciu cappuccino,nie mam pojęcia dla czego tak jest :bezradny:
słonko1

Mój dzisiejszy dzień

przez Iruś:) 23 lut 2013, 16:44
no tak zadna kawa przeciez,mi juz na tle mojej trzustki psycha siada....tego nie jedz,tego nie pij,leków tez nie mozesz,qrde!mam dość :roll:

-- 23 lut 2013, 15:46 --

ale po co się wkecam??? :105: :hide:
"życie jest piękne,trzeba tylko umieć je dostrzec"

Sortuj wg