Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Iruś:) 01 lut 2013, 22:45
irus napisz mi prosze co sie z toba dzieje jak zjesz jakis posilek, bo ja mam fatalne tetno, niepokoj i kamienie w zoladku.[/quote]

lutka wyslalam Tobie wiadomosc na pw ,
"życie jest piękne,trzeba tylko umieć je dostrzec"

Mój dzisiejszy dzień

przez słonko1 01 lut 2013, 22:45
fatuma03, hej,fatuma pisz co tam u Ciebie jak przetrwałaś ten ciężki dzionek
słonko1

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 01 lut 2013, 23:38
słonko1, ciezko. pogrzeb to byla masakra. uspokoilam sie dopiero po wizycie u pani psy holog. Ale wciaz nie moge uwierzyc że go już nie ma. Byli jego bracia,tacy podobni... wspomnienia wróciły. To był na prawde super kumpel

-- 01 lut 2013, 22:38 --

słonko1, ciezko. pogrzeb to byla masakra. uspokoilam sie dopiero po wizycie u pani psy holog. Ale wciaz nie moge uwierzyc że go już nie ma. Byli jego bracia,tacy podobni... wspomnienia wróciły. To był na prawde super kumpel
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 01 lut 2013, 23:56
fatuma03 napisał(a):słonko1, ciezko. pogrzeb to byla masakra. uspokoilam sie dopiero po wizycie u pani psy holog. Ale wciaz nie moge uwierzyc że go już nie ma. Byli jego bracia,tacy podobni... wspomnienia wróciły. To był na prawde super kumpel

-- 01 lut 2013, 22:38 --

dwa miesiace temu pochowalam tesciowa, babeczka miala zaledwie 55 lat,to byla taka trauma dla mnie ( jeszcze bylam przy smierci, bo musialam meza wesprzec), ze zatrzymala mi sie miesiaczka, jestem z toba i rozumiem doskonale.

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 02 lut 2013, 00:18
lutka, najgorsze w tym wszystkim jest to,ze on zginął w pozarze. Najgorszy rodzaj śmiter i- spalenie. Jaka to męka. No i policja nie ma pewnos i ze to był wypadek. Biorą pod uwage że ktos celowo go podpalił. Nawet nie hce o tym myśle c
Ostatnio edytowano 05 lut 2013, 16:38 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 02 lut 2013, 00:26
no to rzeczywiscie okropna smierc, jest mi bardzo przykro, moja tesciowa pod koniec zycia bardzo cierpiala zmarla w niedziele, a od pitaku na zmiane podawalam z mezem zastrzyki min morfine, a i tak nic nie pomagalo, gdy odzyskiwala swiadomosc mowila, ze umiera i wie o tym, dla mnie osoby z lękami to bylo koszmarne, moj maz jakos sie zbiera, juz przytyl i usmiecha sie czesciej, a mnie w snach widok jej zmarlej twarzy wykrzywionej w grymasie przesladuje. :-|

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 02 lut 2013, 00:51
lutka, bardzo ci współczuje że byłaś świadkiem takiej tragedii. Ja nie chcialabym widzieć jego. Mial 70% spalonego ciała. Na szczęście był skremowany. Aż mnie dreszcze przechodza
Ostatnio edytowano 05 lut 2013, 16:38 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez comatom 02 lut 2013, 09:18
to będzie dobry dzien ,moze z lękiem ....ale juz oswojonym....bedzie dobrze mimo deszczu i chlapy-zycze wam tego
comatom

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 02 lut 2013, 09:39
comatom napisał(a):to będzie dobry dzien ,moze z lękiem ....ale juz oswojonym....bedzie dobrze mimo deszczu i chlapy-zycze wam tego

Bardzo bym chciała. Perspektywy mam nieciekawe na dziś
Ostatnio edytowano 05 lut 2013, 16:39 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 02 lut 2013, 09:50
perla86 napisał(a):ciacho tylko ja nie wiem czy to wynik leku troche mnie to stresuje moze sie wypowie ten kto bierze beta bloker

-- 01 lut 2013, 19:14 --

Wogole na tym moim beta blokerze to pisze obnizenie cisnienie nic o wyregulowaniu akcji serca :bezradny:

ja od dwoch dni zle sie czuje mama tez bo z pogoda jest kupa cmienie ziewanie ospalosc etc :mrgreen:
wez ten bb z 2 tyg i zobaczysz roznice :D

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 02 lut 2013, 13:02
Witajcie, dzisiaj kolejny zly dzien, tzn juz nie lękowy tylko placze i placze, jeden plus badz minus ,ze po 50 dniach dostaje okres, a minus, ze znowu mi sie nie udalo zajsc w ciaze, z tegoz powodu kolejne choroby wymyslam i w czarna dziure spadam , powtarzam sobie, ze moze w nastepnym cyklu, ale leki mnie paralizuja i czarnowidztwo bierze gore, nie umiem tego odgonic, nawet stanie i usmiechanie sie przed lustrem nie pomaga :why:

Mój dzisiejszy dzień

przez słonko1 02 lut 2013, 15:23
lutka, Kochana nie martw się,napewno się uda,miałam z tym też problem,myślałam że nigdy się nie uda,liczyłąm dni,mierzyłam temperaturę,biegałam po lekarzach,byłam przegnębiona...,po 3 latach małżeństwa,kiedy powiedziałam sobie,że jak nie będę mogła urodzić,to będziemy się starać o adopcje i tu masz Niespodzianka ,urodziłam synka,po niecałych 2 latach urodziłam córeczkę,więc kochana nie płacz będzie ok!główka do góry;)

-- 02 lut 2013, 14:32 --

fatuma03, jesteś dzielna że dałaś rady pójść na pogrzeb swego kolegi,jest to zawsze smutne i ciężkie wydarzenie dla każdej osoby a tym bardziej dla osoby ze słabą psychiką,15 lat temu odszedł mój jedyny braciszek,20 marca zaniosłam do szpitala róże na jego25 lecie,a 27 marca już go z nami nie było...trzymaj się kochana

-- 02 lut 2013, 14:36 --

Mój dzionek jest pełny niepokoju,dziś wraca moja młodziesz z Zakopanego,to jest daleka podróż,przez całą Polske będą dopiero około2 w nocy,więc niebrak mi emocyj,w środku cała się trzęsę
słonko1

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 02 lut 2013, 15:57
Czy ktos z was tez ma problem z wyslaniem pw? Bo jak chce wysłac to. mi wyskakuje tekst"wysłany formularz jest nieprawidłowy. Sprubuj wysłać ponownie". Wysyłam i gówno-, znów ten sam tekst. Co to może być?
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 02 lut 2013, 16:02
fatuma03, ja nie mam problemu z pw/???/. Kiedyś miałam problem z "nazwą użytkownika", ale metodą prób i błędów opanowałam sprawę. Jestem słaba w tych komputerowych detalach, ale jestem też uparta, a kiedy już nie daję rady, pytam zorientowanych :D

-- 02 lut 2013, 15:03 --

Jestem znowu niewyspana, ale to już stało się nudne :(
Odczuwam wszystkie konsekwencje zmęczenia bezsennością :(
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg