Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 28 sty 2013, 21:51
kasiątko,takie zmiany pogody na wszystko.mają wpływ. Na nasze nerwy teź

-- 28 sty 2013, 20:52 --

kasiątko,takie zmiany pogody na wszystko.mają wpływ. Na nasze nerwy teź
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez comatom 29 sty 2013, 07:46
zycze udanego dnia bez leku i chorych mysli-po kolrjnej zarwanej nocy-macie cos na sen....
comatom

Mój dzisiejszy dzień

przez emi 1402 29 sty 2013, 08:21
zaczol sie fajnie ciekawe jak dalej bedzie :great:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 29 sty 2013, 08:47
Trzesie mnie i serce wali,ale lękow jako takich na razie nie ma

-- 29 sty 2013, 07:49 --

-- 29 sty 2013, 07:49 --

Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez emi 1402 29 sty 2013, 08:59
fatuma 03 czy cos z mezem nie tak ze az tak sie czujesz kochana?postaraj sie myslec pozytywnie

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 29 sty 2013, 09:20
emi 1402, nie układa sie nam a to nie pomaga zdrowiec

-- 29 sty 2013, 08:21 --

emi 1402, nie układa sie nam a to nie pomaga zdrowiec
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez lindai 29 sty 2013, 17:21
mnie tez znowu trzesie co za dziwne uczucie,bylam po mala w szkole i jak szlam robilo mi sie ciemno w oczach ..znowu cos nowego,zamiast znikac dochodzi tych zaburzen coraz wiecej

wczoraj zastnawialam sie nad ta cholerna choroba,z gory przepraszam wszystkich,ktorzy na nia choruja ale ogolnie powinnismy sie cieszyc,ze to tylko "to".co maja powiedziec ludzie z nowotworami czy innymi nieuleczalnymi chorobami,my jestesmy sciesciaze jakby nie bylo...
mialam wczoraj atak i ryczalam jak cholera bo mam ich juz dosc,stalam przed lustrem i "bilam sie "z choroba i wtedy probowalam sobie wmowic ,ze ogolnie mi nic nie ma...
wiem,ze pewne osoby czytajac to moze mnie przeklinaja :szukam: ale niestety tak jest.mimo wszystko ciesze sie z tego forum bo mozna sie wyzalic i poradzic,wszyscy wiemy jaka ta choroba upierdliwa i sie nie poddamy...
powodzenia :lol:
nie mozesz zatrzymac zadnego dnia,ale mozesz go nie stracic...

Mój dzisiejszy dzień

przez Pralina 29 sty 2013, 17:21
beznadzieja, rosnie mi drugi zab madrosci, boli cholernie...;/ leze w lozku caly dzien, nie mam ochoty na nic,kompletna nicosc.
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii. "Albert Einstein

Mój dzisiejszy dzień

przez haribo190 29 sty 2013, 17:30
Nerwica zaatakowała mnie dzisiaj i to konkretnie, dawno tak źle nie było, musiałem się urwać z pracy i do domu pojechać bo nie dawałem juz rady, nogi miękkie, ból w klatce piersiowej, ucisk w gardle, ogólnie słabo.. Zastanawiałem się juz czy sięgnąć po afobam, od miesiąca nie biorę ale dzisiaj byłem już naprawdę bliski zażycia tabletki, nie wiem co jest grane, może ta zmiana pogody i pełnia księżyca w nocy to także czynniki niesprzyjające nerwicowcom, nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy ale sam juz nie weim co mysleć... Przerasta mnie ta choroba coraz bardziej, mam dosyć :( :( :(

Mój dzisiejszy dzień

przez comatom 29 sty 2013, 19:28
haribo190 napisał(a):Nerwica zaatakowała mnie dzisiaj i to konkretnie, dawno tak źle nie było, musiałem się urwać z pracy i do domu pojechać bo nie dawałem juz rady, nogi miękkie, ból w klatce piersiowej, ucisk w gardle, ogólnie słabo.. Zastanawiałem się juz czy sięgnąć po afobam, od miesiąca nie biorę ale dzisiaj byłem już naprawdę bliski zażycia tabletki, nie wiem co jest grane, może ta zmiana pogody i pełnia księżyca w nocy to także czynniki niesprzyjające nerwicowcom, nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy ale sam juz nie weim co mysleć... Przerasta mnie ta choroba coraz bardziej, mam dosyć :( :( :(

bedzie dobrze!!!!
to minie nie mozemy sie poddawac
comatom

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 29 sty 2013, 19:52
Okropny dzień. Niech sie juz kończy

-- 29 sty 2013, 18:53 --

Okropny dzień. Niech sie juz kończy
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez haribo190 29 sty 2013, 19:59
comatom, dzięki za słowa otuchy

-- 29 sty 2013, 19:00 --

fatuma03, tak niech się skończy, ale ja zamiast wierzyc że jutro bedzie lepszy dzień to aż się boje mysleć co jutro przyniesie..

Mój dzisiejszy dzień

przez Iruś:) 29 sty 2013, 20:05
ja jakis czs mialam spokoj z napadami lęku,niestety od wczoraj zaczyna mnie podgryzać,staram sie jakos trzymać ale czasami poprostu mam dośc,wczoraj i dziś to samo w zasadzie,wstaje rano,niby wszystko ok,do pracy,w pracy prawie ok,ale w tle sciskanie w zoladku,bole,zawroty glowy,pieczenie za mostkiem promieniujące do kregosłupa....mam dość,mam poprostu serdecznie dość.juz nie wiem czy to fikcja - ta cholerna nerwica czy moze rzeczywiście sie coś dzieje,nie chcę się poddać ale również nie mam już sił do walki....
"życie jest piękne,trzeba tylko umieć je dostrzec"

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 29 sty 2013, 20:09
Wreszcie dostałam się na forum.Dziękuję za pomoc.

Dzień ciężki choć miałam w pracy wolne.Dostałam prawie ataku szału po telefonie od psycholog.Wkurzyłam się bo nie mogę się do niej dostać,ma komplet.Chciałabym czasem by było wszystko jak dawniej.Regularna terapia,bez szkoły i pracy.Poniosło mnie gdy Mama się wtrąciła,że mam zapłacić jej kredyt do tego opał i nie zostanie mi znów na ewentualną terapię,do tego moje wydatki i po pensji.Marzę,żeby Szef mnie zatrudnił na jeszcze kilka miesięcy by zarobić na komunię siostrzenicy i dalszy kurs dogoterapii.Jestem nerwowa dziś.Do tego brat przyszedł pijany.
Anna Maria

Sortuj wg