Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez kura 22 lis 2012, 11:43
no czesc.....wlasnie przed chwila przechodzilam lekki zawal ale juz jest po.teraz przygotowuje sie na wyjscie do banku,pewnie jeszcze z godzine zejdzie...na rowerku sobie pojade i jak znam zycie ledwo dojade...zaraz zaczna mnie okropnie bolec lydki i nie bede mogla szybko pedalowac.potem szybko tez na rowerku na zakupy i wroce ledwo zywa do domu.ale potem bedzie lepiej bo walne sobie flache z moja przyjaciolka silvia.
dziewczyny!-piszecie ze jestescie inne bo nie macie dzieci i meza?????
placzecie ze jestescie solo????
a kto powiedzial ze zycie ma tak wygladac???-dzieci,maz.....wy macie na to wszystko kupe czasu!!!!
ja mam 43 lata-bylam sama 8 lat,mam dwoje dzieci z czego cörka ma dopiero 10!!!
nie rwijcie sie tak do tego "miodu"-po tak dlugiej przerwie dopiero zdecydowalam sie na staly zwiazek..ja juz przezylam malzenstwo,dzieci...dajcie sobie czas skarbenki!!!
po drugie:jak kocha to kocha ciebie z nerwica,piegami i nadwaga.zobaczycie,dziewczyny...wy macie to wszystko jeszcze przed soba!!-jeszcze bedziecie wychodzic za maz,bedziecie rodzic dzieci....dla was swiat stoi otworem!!a nerwica?-no coz....powiem wam tak:trzeba albo miec super leki albo....psychoterapia ale z super psychoterapeuta.ja tez mam jeszcze schizy ale jakos jestem silniejsza od nich...bo sie jakos potrafie z tego smiac...mowie sobie:kurde,znowu zawal...i zaczynam...sprzatac......latam po domu jak glupia ale przechodzi...

Mój dzisiejszy dzień

przez Rafka 22 lis 2012, 11:46
wstałam i żyję :smile:
Rafka

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 22 lis 2012, 11:58
idę dzisiaj do psychiatry, najgorsze jest to że mam wrażenie że już nawet psychiatra mnie nie rozumie :-|
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 22 lis 2012, 12:15
dzień świstaka
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez kura 22 lis 2012, 12:24
jeszcze nie pojechalam do tego banku..hahahahahahahaha!!!!
seckretladykkk,nie boj zaby,zachodz w ciaze i bedzie super!!! ja bedac w ciazy z corka bylam wniebowzieta!! raz zlapal mnie zawal..zadzwonilam po lekarza no i lekarz prawie padl ze smiechu...w ciazy i zawal???-zator?-wylew???-niemozliwe!!! no i dostalam buteleczke diazepanu..i jak znowu zlapala mnie panika to bralam bo to nie dziala na plod.i urodzilam moja wymarzona corunie....
dobra,jade juz do tego banku...do potem!!!

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 22 lis 2012, 12:31
Do doopy dziś. Na 14 do tego mojego psychiatry-konowała i normalnie mnie nerwy trzymają od 6 rano. Zrobiłam obiad dla moich, zupę dla siebie, pozmywałam furę naczyń, a nie mogę się pozbyć ścisku, drżenia i mdłości. A przecież nie idę na ścięcie
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 22 lis 2012, 12:38
secretladykkk, tak, on mnie zaczął, to musi wypełnić papiery do ZUS :(
Jutro do tego drugiego.

-- 22 lis 2012, 12:45 --

Gratuluję kolejnego kroku do normalności :D

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 22 lis 2012, 12:56
Nie moge sie obudzic... za pozno zasypiam
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 22 lis 2012, 12:58
Candy14, nie dziwne, jak się kładziesz o świcie ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 22 lis 2012, 13:00
Candy14 napisał(a):Nie moge sie obudzic... za pozno zasypiam

Mam dokładnie tak samo. Wczoraj próbowałam zasnąć od 1szej, zasnęłam po 4 tej :evil:
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 22 lis 2012, 13:03
Ejjj, może ktoś przestawić zegar na forum?

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 22 lis 2012, 13:08
*Wiola*, ja tez cos tak po 4,00 a o 10,00 zadzwonil mi budzik...przestawialam go chyba ze 4 razy zanim sie wyczolgalam z lozka
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 22 lis 2012, 13:09
chyba będzie gorszy niż wczoraj :bezradny:

Mój dzisiejszy dzień

przez kamilwin 22 lis 2012, 13:09
amelia83 napisał(a):jasaw, a ja od niedawna to ogladam :D / na polsacie dobry film " diabeł ubiera się u prady" polecam!!!!/ tak sobie myślę o ojej siostrze, która dzis ma urodziny ona młodsza ode mnie o rok a ogarnięta, studia, prawko, mężatka, mają synka, stała praca, a ja się nie udałam jakoś :?

Nie porównuj się z innymi, bo to obniża Twoją samoocenę. Postaraj się zaakceptować swoją aktualną sytuację i dojrzeć w niej pozytywy. Zmagasz się z bardzo wrednym problemem i jak Ci się uda przetrwać, to będziesz dużo silniejsza od większości ludzi, którzy tego nigdy nie przeżyli. A jak się uwolnisz od lęków, to wszystko samo się potoczy bardzo szybko - zrobisz studia, zdasz prawko i znajdziesz pracę. Po drodze na pewno jakiś przystojniak też się trafi :) Jeśli chcesz się z kimś porównać - to spróbuj z ludźmi, którzy mają "gorzej". Nie po to, żeby się wywyższać, czy wzbudzić w sobie jakieś wyrzuty sumienia - po to, żeby docenić to, co masz i być za to wdzięczną. Masz wzrok? Niektórzy nie mają. Ty możesz obserwować tyle pięknych rzeczy, różnych barw. Masz dwie ręce? Dwie nogi? Możesz grać w rugby, squasha, czy badmintona. Masz dach nad głową? Niektórzy nie mają. Staraj się skupiać na tym co masz, a nie tym, czego nie masz. I obserwuj co się zacznie dziać.

http://www.youtube.com/watch?v=9dQ69yrwVKQ

Głowa do góry!
"Sztuka Zarządzania Strachem"

Sortuj wg