Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 05 mar 2011, 00:40
Nie macie co robić, tylko się przekrzykiwać jak przekupki na targu. Ani mi się nie chce tego czytać, bo dzień miałam dobry :)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Agnieszka_1988 05 mar 2011, 00:42
Pinkii, zarobki zarobkami, ale gdyby to była restauracja to ok... a w klubach i barach kelnerki i barmanki mają przesrane. Harówa, chamskie uwagi pijanych ludzi, pot leje Ci się po dupie, a szanowni klienci i tak niezadowoleni. Nie mówię, że taka praca nie ma plusów, ale ja bym nie chciała znów pracować w klubie.
A wiem co mówię, bo tak jak wspomniałam sama wykonywałam taką pracę przez rok i mnóstwo moich koleżanek również.
Agnieszka_1988

Mój dzisiejszy dzień

przez Pinkii 05 mar 2011, 00:44
Ale w jakim lokalu robiłaś? Bo ten to właśnie nie jest zwykła potańcówka dla meneli, tylko dobry lokal z wysoką selekcją i raczej elita miasta tam wchodzi bo wjazd jest kosmicznie drogi. Więc nie ma tam pijanych dresów itp tylko ludzie na poziomie (ponoć). Zresztą ochrona niby sprawnie działa, bo jak jakiś się źle zachowuje to im by renomę popsuł i wolą takiego wyprosić. A sama przyznasz że 400zł za noc to dobry pieniądz.
Obrazek
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 05 mar 2011, 00:51
ja też chcę już pracować, ruszyć dupę w końcu...nie mogę się doczekać..
Ostatnio edytowano 05 mar 2011, 00:51 przez coma, łącznie edytowano 1 raz
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez Agnieszka_1988 05 mar 2011, 00:51
Pinkii, poważnie myślisz, że ludzie na wyższym poziomie, czyli podejrzewam dobrze ubrani i przy kasie, nie potrafię się chamsko zachowywać po alkoholu? :? Prostactwo to stan umysłu, a z doświadczenia wiem, że czasem przyjemniejszym człowiekiem może być ten dres niż niewyżyty koleś w garniaku z portfelem wypchanym pieniędzmi od tatusia.
Pracowałam w klubie w Warszawie, znanym. Nie jakaś melina.

-- 04 mar 2011, 23:52 --

No, ale fakt za 400 zł za noc to może i warto się pomęczyć.
Agnieszka_1988

Mój dzisiejszy dzień

przez Pinkii 05 mar 2011, 00:55
Coma- na co czekasz?
Agnieszka- no z tego co moja koleżanka mówiła to nie miała tam takich akcji. Ponoć jest wszystko na poziomie.
Chodzi mi o to że może za takie stawki warto te kilka miesięcy się pomęczyć, nawet jeśli czasem trafi się jakiś pijany natręt. Ważne, że nie skąpią na nic i szaleją z kasą :P
Ostatnio edytowano 05 mar 2011, 00:56 przez Pinkii, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
zbanowany

Mój dzisiejszy dzień

przez ALEKS*OLO 05 mar 2011, 00:56
Bo ten to właśnie nie jest zwykła potańcówka dla meneli, tylko dobry lokal z wysoką selekcją i raczej elita miasta tam wchodzi

ulala burżuazja sama ...... :roll:

Pinkii kiedyś napisałąś, że sie czepiam (jako jedna z wielu osób na tym forum) i że szkoda ze kiedys zastanawiałaś sie nad tym czy mnie polubić czy nie .... ja równierz sie starałam, szczerze, prosto z serca starałam sie , ale za cholere nie potrafię, działasz mi tak na nerwy, że czasem czytając Twoje posty dostaje kurwicy i ataku śmiechu.... sorry pisze to szczerze, nie będe walić wazeliny, żeby nie było...
Czasem aż nie dowierzam w to co czytam, zamotanie z popierdoleniem ... a tekst z konta "MysiaMarcysia" , że nie mamy innych problemów tylko to czy sie pociać, naćpać lekami czy zrobić kupe, byl poniżej nawet Twojej godności, oraz nazwanie nas "Idioci!" no /cenzura/ daj se dziewczyno czasem na wstrzymanie i zastanow sie 2 razy zanim coś napiszesz.
Pisze to szczerze, bo tak mi leży na sercu.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 05 mar 2011, 00:57
Pinkii, szukam intensywnie, dostałam dość poważną propozycję pracy, zobaczymy co z tego wyjdzie...
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez Pinkii 05 mar 2011, 00:58
Aleks- a co to wspólnego z tematem? :shock:
Takie rzeczy to na priva możesz wysłać a nie tutaj, i nie tak w środku rozmowy o czymś innym dziewczyno... No bez jaj.
Obrazek
zbanowany

Mój dzisiejszy dzień

przez agnieszka.m 05 mar 2011, 01:04
ALEKS*OLO, no cóż, nie ukrywam, że mam podobne odczucia i kiedyś też się starałam...ale się nie da. Zwłaszcza jak się czyta te wyssane z palca bzdury...
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

Mój dzisiejszy dzień

przez Pinkii 05 mar 2011, 01:08
:shock: :shock:

Dorośli ludzie... Kto by pomyślał... Pomijam fakt udawania że się kogoś lubi (skoro mnie nie lubiłyście to nie rozumiem po co się starałyście to zmienić, jak się nie lubi to nie i kropka- tylko mnie w błąd wprowadziłyście). Teraz nagle w środku dyskusji wylewacie jakieś żale z przeszłości, myślicie że kogoś tutaj to obchodzi ? Wątpię. Takie rzeczy to na pw można wysłać a nie na forum. To jakieś jaja są. Nikt was nie prosił o ocenę mnie czy tego czy mnie lubicie czy nie. Szczerze mówiąc nie interesuje mnie to, nie o to pytałam. Jedynie Agnieszka1988 dała mi normalną odpowiedź, reszta to jakaś kpina, jak z przedszkola.

-- 05 mar 2011, 00:10 --

Ka_Po- a ty znowu kłamiesz... Nie wiem, zmień dilera czy coś (bo to że ćpasz to wszyscy mam nadzieję wiedzą)... Nawet nie umiesz zapamiętać że Marcysia a nie Marysia :roll: Wszystko tak przekręcasz a potem ludziom dupę obrabiasz na lewo i prawo, pewnie Agnieszce i Aleks także...
Obrazek
zbanowany

Mój dzisiejszy dzień

przez ALEKS*OLO 05 mar 2011, 01:10
Pinkii, ale zaraz zaraz, to jest ogólny temat "Mój dzisiejszy dzien" a nie " Wybory życiowe Pinki" to po primo.
Po drugie jestem chamem i lubie wtrynżalać sie w srodek rozmowy , nie jesteś królową Elżbietą żeby pytać sie Ciebie o pozwolenie wejścia w debate, dziewczynoo ... :D
Pisząc o takich rzeczach na forum publicznym musisz liczyc się i z tym, że niektórzy nie będą Ci grzecznie i wielebnie przytakiwać ;)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Pinkii 05 mar 2011, 01:11
Aleks- sama wiesz że takie żale to się wysyła na priva a nie w środku dyskusji, pomijam kulturę osobistą.

p.s. A jak ja mam być szczera to nie interesuje mnie co myślą obcy dla mnie ludzie z internetu. Także możecie myśleć co chcecie, nie zależy mi na opinii obcych ludzi którzy są dla mnie tylko avatarem.
Obrazek
zbanowany

Mój dzisiejszy dzień

przez Pinkii 05 mar 2011, 01:22
Słucham? Ka_Po mówię ci- odstaw te dragi dziewczyno bo to cię niszczy. Na jakich innych forach? Jak to jest jedyne forum na jakim ja jestem. Gdzie ty mnie jeszcze widujesz, co? Chętnie się dowiem, bo chyba ktoś się za mnie podszywa....? Ja nic o tym nie wiem. Mówię ci, nie bierz tego więcej.
Nie mam żadnego interesu w tym żeby podważać twoje zdanie, myślisz że nie mam innych zajęć i problemów w życiu? O Boże, to tylko forum, ogarnij się.
Obrazek
zbanowany

Sortuj wg