Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 19 wrz 2010, 20:39
Misiek_NL, te audiobooki darmowe-to sà tylko fragmenty czy calosc??????
wovacuum

przez Misiek_NL 19 wrz 2010, 20:40
wovacuum, Fragmenty, całość można sobie niedrogo kupić... jest tam link gdzie. Ale zachęcam do pobierania ;) Warto pobrać fragment posłuchać i zdecydować czy chce się kupić czy nie...
Ostatnio edytowano 19 wrz 2010, 20:42 przez Misiek_NL, łącznie edytowano 1 raz
Misiek_NL

przez linka 19 wrz 2010, 20:41
Korba, no wieczorem łapie mnie tzw "pojebka" :mrgreen: znaczy nadmierne pobudzenie i radocha. Tak przez pierwszy miesiąc leczenia zwykle mam, tylko do tego rano czuję sie jak kupa a w nocy mało śpię......SSRI rulez ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 19 wrz 2010, 20:47
Misiek_NL, też bałam się zostawać sama w domu w obawie ,że coś mi sie stanie i nikt nie będzie w stanie mi pomóc. Pomagało zajęcie się np. czytaniem ,oglądanie tv, słuchanie muzyki, albo kiedy poczułam się bardzo źle dzwoniłam do kogoś od tak pogadać - w razie jakby mi się coś działo mogłabym od razu komuś o tym powiedzieć ;)

przez Misiek_NL 19 wrz 2010, 20:52
fobia, Dzięki za radę... tak też zrobię ;)
Misiek_NL

przez marcja 19 wrz 2010, 20:57
Oj tez balam sie zostawac sama jeszcze tydzien temu. Tymczasem NAGLE, z dnia na dzien wszystko odeszlo - caly lek,ataki paniki itp. Zawsze wszystko u mnie gwaltownie sie zaczyna i konczy, nie wiem z czego to wynika. Niemniej za pare miesiecy(lub tygodni) czeka mnie powtorka z rozrywki, cholerstwo lubi wracac;)

Zajmuj sie czyms w domu - gadaj z kims przez tel lub na gg, czytaj gazete, ogladaj film itp. Wyjdz z psem na spacer i te 8 h szybko minie. I przede wszystkim uspokoj sie i nie nakrecaj - wszystko bedzie dobrze, zobaczysz!:) Nie umrzesz i nic Ci sie nie stanie:)Na pewno jutro wieczorem zameldujesz sie na forum caly i zdrowy;) Pozdrawiam

przez Sensitive Soul 19 wrz 2010, 22:06
Miałem dziś niezapowiedzianych gości. Wprost "uwielbiam" takie niespodzianki. :evil: Chciałem dziś zregenerować siły na najbliższy ciężki tydzień - nie udało się… Jestem po ich wizycie totalnie roz******. Masakra, mam dość…
"I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not..."
Kurt Cobain

przez Paranoja 19 wrz 2010, 22:15
Misiek_NL, doskonale Cię rozumiem. Przed leczeniem panicznie balam się zostawac w domu sama w nocy, mimo, że lubie samotność :shock:

w nocy spałam przy zaświeczonym świetle, włączonej muzyce bo bałam się duchów, że ktoś wejdzie... nie patrzyłam w okna bo bałam się, że zobaczę oczy. Bałam się wychodzić z psem. O matko co ja przeżywałam. Teraz już nie mam tych lęków.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Korba 19 wrz 2010, 22:17
Sensitive Soul, jak ja "kocham" takie niezapowiedziane odwiedziny!!!! Szczególnie gdy cały tydzień czekasz na ten dzień i planujesz poświęcić go tylko i wyłącznie sobie..... rozumiem Cię w pełni.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez ALEKS*OLO 19 wrz 2010, 22:18
Spędziłam miły dzień na ognisku i kiełbaskach , odpręzyłam sie troszku, dotleniłam ,mmm :105: :105:
Wróciłam do domku, wchodze na forum , ujrzałam "wyrocznie" i mam ochotę wziasc sierkierre i naparzac ostro :evil: :evil: :evil:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez brokenwing 19 wrz 2010, 22:26
Ojjjj kiełbaska z ogniska ,Ty szczęściaro
brokenwing

przez Korba 19 wrz 2010, 22:28
ALEKS*OLO, masz drugą siekierę?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez ALEKS*OLO 19 wrz 2010, 22:29
brokenwing, no fajnie było, takie pożegnanie lata hehe, ale zmarzłam niesamowicie, mimo że byłam ciepło ubrana, chyba sie katar przypałeta :D

[Dodane po edycji:]

Korba, nie, ale moge pożyczyć piłę elektryczna :angel:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Korba 19 wrz 2010, 22:35
ooo, zawsze chciałam poszaleć z piłą :twisted:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg